به نظر می رسد بریتنی اسپیرز در یک پست جدید – سپ مگ – حاملگی سوم خود را اعلام کرده است


به نظر می رسد بریتنی اسپیرز در پست جدیدی از بارداری خود خبر داده است.

این زن ۴۰ ساله روز دوشنبه در حساب اینستاگرام خود توضیح داد که نامزدش سام عسگری، ۲۸ ساله، که مرتباً در شبکه های اجتماعی از همسرش نام می برد، پس از مشاهده تغییر وزن به او گفته است که آزمایش بارداری بدهد.

آنقدر وزن کم کردم که بتوانم به سفری به مائوئی بروم و تازه اضافه وزن پیدا کردم. و او به من گفت: عزیزم، شکم من چه شده است؟

شوهرم گفت: نه، غذای باردار احمق! پس آزمایش بارداری دادم… و اوه اوه اوه… من ۴ روز دیگر بچه دار می شوم و مقدار زیادی غذا خورده ام.بریتنی اسپیرز با نگاهی نادر به پسرانش و جیدن، طرفداران را خوشحال کرد.
به نظر می رسد بریتنی اسپیرز در پست جدیدی از بارداری خود خبر داده استبریتنی گفت که نامزدش سام عسگری پس از اینکه متوجه تغییر وزنش شد از او خواست تا تست بارداری بدهد.
بریتنی گفت که نامزدش سام عسگری پس از اینکه متوجه تغییر وزنش شد از او خواست تا تست بارداری بدهد.

و بریتنی در مورد احتمال دوقلو شدن در این موقعیت طولانی اضافه کرد: “در حال رشد است!!!” اگر دو نفر بودند، ممکن است آن را از دست بدهم.

بریتنی در ادامه توضیح داد که در حال حاضر زیاد بیرون نمی رود زیرا نمی خواهد پاپاراتزی ها از او عکس بگیرند.

بریتنی که اکنون مادر ۱۶ و جیدن ۱۵ ساله با کوین فدرلاین سابق است، به چالش هایی که در دوران بارداری قبلی خود با آن روبرو بود فکر کرد.

“سخت است زیرا در دوران بارداری افسردگی حین زایمان داشتم… باید بگویم که خیلی وحشتناک است… زنان در آن زمان در مورد آن صحبت نمی کردند…

“بعضی از مردم دریافته اند که برای یک زن اینطور شکایت کردن با یک کودک درونش خطرناک است… اما اکنون زنان هر روز در مورد آن صحبت می کنند… ممنون عیسی، ما مجبور نیستیم این درد را مخفی نگه داریم…”بریتنی درباره احتمال داشتن دوقلو گفت:
بریتنی در مورد احتمال داشتن دوقلو گفت: «در حال رشد است. اگه ۲ تا بود… شاید از دستش بدم.او گفت
بریتنی پس از اینکه در دوران بارداری قبلی خود دچار افسردگی شده بود، گفت: «این بار قرار است هر روز یوگا انجام دهم. شادی و عشق زیادی پخش کنید!!! “

بریتنی در پایان این پست گفت که برای سومین بار به روشی متفاوت باردار خواهد شد.

او گفت: “این بار من هر روز یوگا انجام می دهم!!! اینقدر شادی و عشق را پخش می کنم!”

در کنار کپشن، او عکسی از یک فنجان قهوه و گل توسط عکاس آندریا مک کللان به اشتراک گذاشت.

پیام های تبریکی از طرف حامیان او سرازیر شد که یکی از آنها اظهار داشت: “دوباره عشق من!!!”

یکی دیگر نوشت: “تبریک میگم اوموجی. خیلی برات عشق میفرستم!!”

و نفر سوم اضافه کرد: مبارکت باشه!!! “یک، چقدر سکسی.”بریتنی و سام مربی تناسب اندام در سپتامبر سال گذشته پس از پنج سال نامزد کردند
بریتنی و سام مربی تناسب اندام در سپتامبر سال گذشته پس از پنج سال نامزد کردندبریتنی اکنون یک مادر 16 و جیدن 15 فرزند دارد که با شریک سابق خود کوین فدرلاین شریک است.
بریتنی اکنون یک مادر ۱۶ و جیدن ۱۵ فرزند دارد که با شریک سابق خود کوین فدرلاین شریک است.

بریتنی و سام، مربی تناسب اندام او، از سال ۲۰۱۶ پس از ملاقات در موزیک ویدیوی “Sleepper Party” با هم بودند.

آنها در شهریور سال گذشته نامزد کردند.

او هنوز تایید نکرده است که آیا آنها ازدواج کرده اند یا خیر، اما در چندین پست قبلی از او به عنوان “همسر” خود یاد کرده است.

وضعیت این ستاره در عرصه حرفه ای عالی به نظر می رسد و همچنین طبق گزارش ها، او یک قرارداد بزرگ کتاب امضا کرده است تا داستان محافظه کارانه خود را به اشتراک بگذارد.

برای OK برای همه آخرین داستان های نمایش ثبت نام کنید! خبرنامه روزانه اینجا

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر