به همه چیز فکر کردن


چند روزی است که از همه 30 نفر خداحافظی کرده ام. آنقدر که واقعاً به تلاش دوباره فکر می کنم.

اما قبل از اینکه بیشتر به این موضوع بپردازم ، می خواهم کمی در مورد مواردی صحبت کنم که باعث می شود من به کاهش وزن ادامه دهم. برخی از روزهای بد قطعاً ناامید کننده هستند ، اما پایان راه نیستند. چندین دلیل جدید دارم ، همانطور که دلایل قدیمی را تکرار می کنم.

1. من واقعاً از کارگری الهام گرفتم که فقط در یک ملاقات جدید اعلام کرد که باید در ابتدای سال جدید کمی استراحت کند تا از کوه کیلامانجارو بالا برود. من مجبور شدم حافظه خود را دقیقاً در جایی که بود تازه کنم ، اما می دانستم که عالی بود. بله ، می دانید … بلندترین کوه مستقل جهان ، بلندترین کوه در آفریقا. NBD بنابراین ، من ایده هایی را ارائه می دهم ، و دیدن آنها در بیرون کشیدن آنها ، واقعاً سرگرم کننده است. هر از گاهی با شخصی روبرو می شویم که کمی فنی تر یا کوهستانی تر از گذشته است ، اما من در مقایسه با چیزی مانند MK قدیمی گام برمی دارم. حتی قدم های کودکانه. مراحل رویان. من بسیار مفتخرم که در تابستان به قله کوه اولگا در جنوب ورمونت رسیدم ، که واقعاً همینطور است به سادگی تنها با 3،500 فوت خجالتی واجد شرایط وضعیت کوهستانی است. کیلامانجارو بیش از 19000 عدد دارد.

نکته این است که می دانید ، اگر من بخواهم به میل خود به کیلمانجارو بروم ، می توانم. من می خواهم از نظر بدنی آمادگی داشته باشم ، اگر لاغر نباشم. در واقع ، من واقعاً قصد ندارم لاغر باشم. من یک هدف دارم … اگر منطقی باشد ، نسبتاً مرتبط است. کمتر غیر فعال است. خیلی کمتر.

2. در تصمیم گیری برای ایجاد تغییر شغلی احتمالی در زمینه علوم محیط زیست و (یا) تحقیقات ، متوجه می شوم که داشتن سطح مناسب آموزش برای کار در این زمینه (به معنای واقعی کلمه) برای من یک مزیت خواهد بود. صرف نظر از این که در چه جهتی از این زمینه منحرف می شوم (به طور مجاز). به عنوان یک نوع خلاق پشم رنگ آمیزی شده ، این از کجا آمده است؟ خوب ، من از ماه مه برای شرکت های محیط زیست کار می کنم ، در بخش مناقصه و پیشنهادات ، و عمیقاً به خواندن آنچه این شرکت انجام می دهد و تمام حرفه های بزرگی که من حتی یاد نگرفته بودم ، می پردازم. دانستن نزدیک جلو! شرکت من سالانه 5،250 دلار آموزش به هر کارمندی که مایل است در مورد شغل و / یا مزایای شرکت خود بیشتر بیاموزد ، ارائه می دهد. من کسی نیستم که چیزی را مجانی رها کنم ، بنابراین فکر کردم دانشمند آیا احساس می کردم اگر در پایان این بازی در اواخر دوران حرفه ای ام یک دور چپ وجود داشته باشد ، بسیار شگفت انگیز خواهد بود ، چقدر از چالش بازگشت به مدرسه لذت می برم؟ علوم و ریاضیات من را می ترساند ، اما شاید من هرگز در دبیرستان یا دانشگاه فرصت کافی به آنها ندادم. (من در زیست شناسی ، شیمی و هندسه دبیرستان بسیار خوب کار کردم. اما از من در مورد علوم زمین یا تریگ سوال نکنید ، لطفا).

3. من همچنان به این واقعیت برمی گردم که یک دسته لباس زیبا دارم که می توانم تا پایان سال گذشته بپوشم. O SO remn زیاد: و آنچه این روزها می پوشم یکی از نیم لباس پیراهن است ، افسانه. خیلی بی حوصله ام: از این بابت از خودم ناامید شده ام. من و همکارم امروز در مورد مشکلات مربوط به خود پیام می دادیم (البته من غذا می خوردم) ، او فقط می گفت: “من فقط می خواهم شما به وزنی که سال گذشته داشتید برگردید ، زیرا می دانم که این کار به شما احساس خوبی می دهد.” و او کاملاً درست می گوید. و این خیلی دور نیست.

4. اگرچه هرگز ، هرگز جرات نمی کنم این را بگویم ، اما دوست دارم دوباره شروع به دویدن کنم. اما من از این کار دریغ می کنم تا اینکه دوباره به 300 300 نزدیک شوم ، هرچند قبلاً وزن بیشتری داشتم. (من در حال حاضر بزرگتر هستم ، اوبی. و او “فرار” من است که با بسیاری از افرادی که راه می روند قابل مقایسه است ، بنابراین شما بروید).

در هر صورت ، من دلایل بسیار خوب و مشروع دارم ، این را مدیون خودم هستم. بنابراین وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید