به Dev Patel کمک کنید “دید خشونت آمیز” را در خارج از یک فروشگاه رفاه در استرالیا متوقف کند


دوشنبه شب به وقت استرالیا، پاتل که به خاطر بازی در فیلم هایی مانند “میلیونر زاغه نشین” و “شیر” شهرت دارد، وارد چیزی شد که بازیگرانش آن را “نزاع خشونت آمیز” نامیدند و توانست اوضاع را خنثی کند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی پلیس استرالیای جنوبی، این حادثه حوالی ساعت ۲۰:۴۵ روز اول اوت در شهر آدلاید رخ داد. در این بیانیه آمده است که درگیری شامل یک زن و یک مرد بود که درگیری را در خیابان آغاز کردند و سپس در یک ایستگاه خدمات در آن نزدیکی “جایی که شاهدان سعی کردند درگیری را به هم بزنند” ادامه یافت.

سپس زن به سینه مرد چاقو زد.

یک مرد ۳۲ ساله در محل حادثه قبل از انتقال به بیمارستان رویال آدلاید به دلیل جراحات غیرتهدید کننده زندگی تحت درمان قرار گرفت.

به گفته نمایندگان او، پاتل و دوستانش شاهد این رویداد بودند که از قبل در حال انجام است.

در بیانیه سی ان ان آمده است: «دیو بر اساس غرایز طبیعی خود عمل کرد و سعی کرد اوضاع را آرام کند و درگیری را خنثی کند. خوشبختانه گروه موفق به انجام این کار شدند و برای اطمینان از پلیس و در نهایت آمبولانس در صحنه ماندند. با کرامت و احترامی که سزاوار آنهاست رفتار شود.»

نمایندگان پاتل افزودند: “امید این است که میزان توجه رسانه ها به این داستان (فقط به این دلیل که دیو به عنوان یک شخصیت درگیر شده است) می تواند انگیزه ای برای قانونگذاران باشد تا مسیر خود را تعیین کنند.” راه حل های دلسوزانه درازمدت به این موضوع کمک نمی کند. نه فقط افرادی که شرکت کردند، بلکه جامعه به عنوان یک کل.”

پلیس با حضور در این حادثه یک زن ۳۴ ساله را دستگیر کرد.

در این بیانیه آمده است: «این زوج آشنا هستند و این تصادفی نیست. او به ضرب و جرح و جراحت شدید متهم شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر