رژیم لاغری سریع

به Qure.ai توسط سازمان غذا و دارو (FDA) برای الگوریتم هوش مصنوعی برای قرار دادن لوله تنفسی و سایر پروفایل های سلامت دیجیتال چراغ سبز داده شده است.ارجمند دریافت مجوز FDA 510(k) برای الگوریتم هوش مصنوعی که به ارائه دهندگان کمک می کند لوله های تنفسی را قرار دهند.

تعطیلات رسمی منتشر شد در اواخر دسامبر، این سومین ۵۱۰ (k) این شرکت است. دو نکته مهم قبلی از FDA مربوط به محصول سی تی اسکن مغز بود.

با استفاده از اشعه ایکس قفسه سینه، qXR-BT این الگوریتم می تواند موقعیت لوله تنفسی را تجزیه و تحلیل کند. اندازه‌گیری را به‌طور خودکار انجام می‌دهد و می‌تواند به پزشک معالج اطلاع دهد، که سپس می‌تواند تعیین کند که آیا لوله نیاز به تغییر موقعیت دارد یا خیر.

ما خوشحالیم که از سازمان غذا و داروی ایالات متحده تأییدیه دریافت کرده ایم qXR-BT. Prashant Warrier یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل شرکت در بیانیه ای گفت: در دو سال گذشته، ما نیاز به کاهش زمان پردازش و رفع تاخیر در گردش کار را مشاهده کرده ایم. به ویژه در پی همه گیری COVID-19 و نیاز به تهویه مکانیکی در مناطق آسیب دیده. بیماران، نیاز به کمک فوری به نیروی کار پربار مراقبت های بهداشتی حیاتی است.


پلتفرم سلامت دیجیتال Truepill یک پلت فرم پوشش تست COVID-19 را راه اندازی کرده است تا به بیمه گرانی کمک کند که اکنون باید هزینه های تست های بدون نسخه را در خانه پوشش دهند.

این پلت فرم به پرداخت کنندگان اجازه می دهد تا سایت های خرید آزمایشی مستقیم به مصرف کننده را برای اعضای خود توسعه دهند، در حالی که سفارشات Truepill و حمل و نقل را انجام می دهند.

شرکت سلامت دیجیتال همچنین برنامه ای را با تمرکز بر COVID-19 راه اندازی کرده است یک پلت فرم مراقبت مجازی و مجموعه ای از ابزارها و تشخیص های دیجیتال برای بازار کارفرما.

در ماه اکتبر، او اعلام کرد که این کار را انجام داده است ۱۴۲ میلیون دلار سرمایه سری D جمع آوری کرد.


شرکت ژنتیک مصرف کننده ۲۳andMe و غول دارویی GlaxoSmithKline همکاری خود در زمینه کشف دارو را تا جولای ۲۰۲۳ تمدید می کنند.

شراکتی که در سال ۲۰۱۸ با گلکسو اسمیت کلاین آغاز شد ۳۰۰ میلیون دلار در یک استارت آپ ژنتیک سرمایه گذاری کرد و ۲۳andMe یکبار پرداخت ۵۰ میلیون دلاری برای تمدید دوره مشارکت به دست آورد.

این شرکت ها همچنین اعلام کردند که ۲۳andMe از یک گزینه اختصاصی در برنامه مشترک ایمونوگلوبولین ضد تومور خود استفاده می کند، که در حال حاضر در حال انجام مطالعات فاز I است. GSK فقط با پیشرفت های باقی مانده و مراحل بعدی سر و کار خواهد داشت.

کنت هلن، رئیس بخش درمان، گفت: “همکاری با GSK بسیار مثمر ثمر بوده است. در کمتر از چهار سال، و تحت این همکاری، ما بیش از ۴۰ برنامه درمانی را شناسایی کرده‌ایم و یک آنتی‌بادی ضد تومور سرکوبگر سیستم ایمنی را با هدف قرار دادن CD96 در توسعه بالینی توسعه داده‌ایم.” در ۲۳andMe در بیانیه ای گفت.

“تصمیم GSK برای تمدید دوره کشف هدف انحصاری همکاری ما برای یک سال دیگر نشان دهنده اشتیاق برای همکاری ما و ارزشی است که پایگاه داده ما برای هدف قرار دادن و توسعه داروهای جدید مبتنی بر ژن های انسانی ارائه می دهد.”

۲۳ و من این شرکت در سال گذشته از طریق ادغام با یک شرکت خرید با هدف ویژه به بازار عرضه شد. در ماه اکتبر، زمانی که اعلام کرد قصد دارد پلتفرم Lemonaid Health را از راه دور و نسخه آنلاین تهیه کند، به فضای مراقبت های بهداشتی پرداخت.

اوایل این ماه، او دریافت مجوز FDA 510(k) برای انجام آزمایش ژنتیکی برای غربالگری نشانگر ژنتیکی سرطان پروستات.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر