بیاموزید که چگونه از Harrogate’s Stray برای رویدادها بهترین استفاده را ببرید


مروری برای چگونگی استفاده بهتر هاروگیت از رویدادهای “خیلی کم سرگردان” برنامه ریزی شده است.

باغ‌های معروف درشهر و سایر فضاهای سبز نیز در این پژوهش گنجانده شده است که هدف آن اطمینان از حداکثر بهره‌وری اجتماعی و اقتصادی از این دارایی‌ها است.

پارک ۲۰۰ هکتاری در حاشیه مرکز شهر، محبوب ترین جاذبه هاروگیت است.

با وجود موقعیت عالی آن، به ندرت برای رویدادهای بزرگ استفاده می شود زیرا توسط قانون محافظت می شود.

قانون Tramp در سال ۱۹۸۵ بیان می کند که پارک فقط می تواند برای رویدادها در ۳۵ روز در سال استفاده شود و شورای شهر هاروگیت تصمیم می گیرد که کدام رویداد ممکن است رخ دهد.

این شورا اکنون در نظر دارد تا نحوه استفاده بهتر از Stray را در سال جاری بررسی کند، اگرچه این شامل تغییری در قانون نمی شود.

کریس آلدرد، عضو شورای شهر، در جلسه ای در روز سه شنبه گفت که مردم در هاروگیت “از Stray بسیار کم استفاده می کنند” و باید تشویق شوند تا از طریق رویدادها بیشتر از آن استفاده کنند.

مشاور آلدرد می گوید: بسیاری از مردم بیشتر از سگ های ولگرد از آن استفاده نمی کنند.

این یک فضای بزرگ در وسط شهر است.

شارد متعلق به دوک لنکستر است و شورای شهر هاروگیت مسئولیت حفاظت و مدیریت پارک را بر عهده دارد.

در مسابقات جهانی جاده ۲۰۱۹، زمانی که بخش‌هایی از Stray که به عنوان محل تماشاگر برای یک رویداد دوچرخه‌سواری مورد استفاده قرار می‌گرفت، در طول باران شدید به شدت آسیب دید، از آن استفاده ضعیفی شد.

سازمان دهندگان مسابقات قهرمانی یورکشایر ۲۰۱۹ متعاقباً ۳.۵۵ میلیون هزینه تعمیر را اهدا کردند و ۹۵۰۰۰ هزار پول اضافی شورا برای ارتقاء هزینه شد.

قبل از این رویداد، دولت باید اجازه می داد که Stray برای رویدادهای طولانی تر از ۳۵ روز در سال استفاده شود.

این مورد برای تور یورکشایر در سال ۲۰۱۶ نیز صادق بود، زمانی که هاروگیت میزبان بخشی از دوچرخه سواری بود.

مطالعه جدیدی در مورد چگونگی استفاده بهتر از Stray توسط هیئت گردشگری Destination Harrogate انجام شده است که هدف کلی آن تبدیل این منطقه به “مقصد شماره یک برای گردشگری، رویدادهای مهم و سرمایه گذاری” است.

جما ریو، رئیس Harmaate Destination در نشست روز سه‌شنبه گفت: «فضاهای زیبای زیادی در سراسر منطقه وجود دارد که می‌خواهیم مطمئن شویم که با شرکای خود برای بهره‌گیری حداکثری از آن‌ها کار می‌کنیم».

برخی از اقدامات ما در حال حاضر در حال انجام است، اما هنوز این بررسی را شروع نکرده ایم.

جان مک گوایرن، مدیر رویداد در Destination Harrogate، گفت: «وقتی ما این کار را به جلو انجام دهیم، بستگی به آنچه می‌توانیم با استانداردهای فعلی انجام دهیم، خواهد بود.

قانونی وجود دارد که باید روی آن کار کنیم، بنابراین باید مطمئن شویم که طبق آن قانون از آن فضاها به بهترین شکل تجاری و سودمند استفاده کنیم.»رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر