بیل تیلمن، مشاور و لابیست، به دنبال نامزدی هیئت مدیره با تیم TEAM برای ونکوور ماندگار است.


یکی از منتقدان پروژه برادوی در ونکوور امیدوار است که برای شورای شهر نامزد شود.

بیل تیلمن، مشاور و لابیست، امروز اعلام کرد که مشتاقانه منتظر است تا با تیم TEAM برای Viable Vancouver شرکت کند.

تیلمن در بیانیه ای گفت: «روح ونکوور در این انتخابات حساس واقعاً در خطر است، زیرا برادوی بیش از ۱۰۰۰ بلندمرتبه را در ۵۰۰ بلوک در شهر ما طراحی کرده و هزاران صاحبخانه را از آپارتمان های ارزان قیمت خود بیرون کرده است. رها ساختن

انتخاب‌های رای‌دهندگان ونکوور روشن خواهد بود – چهار حزب، همه از تخریب ۵۰۰ زمین اجاره‌ای در برادوی برای جایگزینی دو برج با حداکثر ۴۰ فروشگاه در هر بلوک – یا TEAM For A Livable Vancouver – که به معنای تضمین محله است، حمایت می‌کنند. آیا صدایی در سطح شهر دارید که در شورای شهر شنیده شود.»

حزب مدنی جدید قبلاً کان را نامزد کرده بود. کالین هاردویک به عنوان نامزد شهرداری آن.

به گفته تیلمن، این تیم تنها حزبی است که نمی خواهد برج های عظیم در سراسر شهر وجود داشته باشد، چه از کلارک درایو تا خیابان وین، بین خیابان ۱۶th و False Creek، یا در امتداد Commercial Drive در نزدیکی East Broadway یا در جریکو.

وی افزود که گروه هاردویک “مسکن مقرون به صرفه، امنیت عمومی، خدمات شهری و قابلیت زندگی را در اولویت قرار خواهد داد.”

“علیرغم افزایش مالیات های شهری بیش از تورم، امنیت عمومی در خطر است. با چهار حمله عجیب در روز در ونکوور – و خیابان های ما در حال فرو ریختن – زمان تغییر شهردار و شهردار کندی استوارت است و این شورا باید برود.” تیلمن گفت.

TEAM for a Livable Vancouver جلسه نامزدی خود را در ساعت ۲ بعد از ظهر روز ۱۱ ژوئن در کلیسای باپتیست Fairview در خیابان ۱۷۰۸ West 168 برگزار خواهد کرد.

تیلمن قبل از راه‌اندازی شرکت خود، مدیر ارتباطات وسترن استار، اتحادیه کارگری بریتیش کلمبیا، و برای مدت کوتاهی، دولت حزب ملی دمکراتیک بریتیش کلمبیا به رهبری گلن کلارک بود.

تیلمن قبلا یک ستون نویس با خیابان جورجیا و ۲۴ ساعت او مفسر مکرر صدا و سیما در مورد طیف وسیعی از مسائل عمومی بود.

به گفته لابیست BC، مشتریان تیلمن عبارتند از: فدراسیون داروسازی بریتیش کلمبیا، BC Naturopathic Association، Locals International 115 و ۹۶۳، Teamsters Local 213، Union of Construction Workers and Local Professionals 1611، Longshore Waradae 72 Local Union، و Black Stores. اتحادیه بازیکنان لیگ فوتبال کانادا، انجمن پلیس ملی، پروژه بازسازی صنعت ساختمان CIRP، انجمن بین المللی عایق و یخبندان و کارگران محلی آزبست ۱۱۸.

در طول ۱۲ ماه گذشته او با کنسرسیوم صنعت گردشگری بریتیش کلمبیا، All Vision Development ULC و Queen Charlotte Lodge Ltd لابی کرده است. ، باشگاه ماهیگیری ساحل غربی، دانشگاه شمال شرقی ونکوور، و جامعه ائتلاف حمل و نقل و حمل و نقل بهتر.

کالین هاردویک امیدوار است که شهردار بعدی ونکوور شود.

هاردویک به تغییر منطقه رای منفی داد

به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره، هاردویک به شدت از افزایش ۷ درصدی مالیات بر دارایی در بودجه ۲۰۲۰ و بیش از ۵۰۰ میلیون دلار هزینه جدید برای برنامه سرمایه برای آن سال انتقاد کرده است.

دسامبر گذشته، او تنها عضو هیئت مدیره بود که علیه بودجه سرمایه چند ساله ۲۸۵.۳ میلیون دلاری از سال ۲۰۲۲ رای داد.

Hardwicke همچنین علیه چندین برنامه محبوب که تعداد واحدهای اجاره ای را افزایش می دهند، رای داد.

این شامل یک ساختمان بلند در محل رستوران سابق دنی در غرب برادوی بود که با مخالفت چهار عضو دیگر شورا مواجه شد. او تنها کسی بود که علیه اجاره نامه ۸۱ واحدی در شاگنسی رای داد که جایگزین دو خانه یک خانواده در خیابان گرانویل و خیابان ۳۲ غربی می شد.

هاردویک که برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ انتخاب شد، در سال ۲۰۲۱ پس از اینکه هیئت مدیره حزب اعلام کرد که جان کوپر کمیسر قدیمی پارک برای شهرداری نامزد خواهد شد، NPA را ترک کرد.

در مصاحبه با سر راست در ژانویه، جک کینگ، مورخ محلی، هاردویک را به عنوان نامزدی که ونکوور را به عنوان یک “شهر روستایی” حفظ می کند، ستایش کرد.

دریا

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر