تاخیر NHS برای بیماران خطرناک است – سپ مگ


ارقام نشان می‌دهند که از زمان شروع همه‌گیری، تعداد افراد ۱۸ ساله و تحت درمان با افزایش چشمگیر افزایش یافته است.

کارشناسان از فرستادن کودکان پرخطر به خانه با لوله‌های تغذیه معده گفته‌اند، زمانی که قبلاً در بیمارستان نگهداری می‌شدند، بیماران را به دلیل «لاغر نبودن کافی» دور می‌گردانند و جوانان را به مراکز بستری دور از خانه‌هایشان می‌فرستند.

موسسه خیریه اختلال خوردن Beat، که از ارقام NHS و بازخوردهای خط کمک خود استفاده کرده است، می‌گوید سطح نیاز “بدتر از همیشه” است.

این نشان داد که ۱۲۴۵۷ جوان بین آوریل ۲۰۲۱ تا مارس ۲۰۲۲ درمان را آغاز کرده اند که نسبت به سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بیش از ۵۰ درصد افزایش داشته است.

نزدیک به ۲۰۰۰ نفر دیگر هنوز در پایان مارس ۲۰۲۲ منتظر درمان بودند – تقریباً سه و نیم برابر تعداد مارس ۲۰۲۰.

تام کوین از بیت می‌گوید: «این بیماری همه‌گیر تأثیر مخربی بر مبتلایان به اختلالات خوردن داشته است و بسیاری در طول دو سال گذشته اضطراب و گوشه‌گیری شدیدی را تجربه کرده‌اند. ما افراد بیشتری را دیده‌ایم که برای اولین بار برای یک اختلال خوردن کمک می‌گیرند، علائم را برای کسانی که دارای اختلال خوردن هستند بدتر می‌کنند، و برای دیگرانی که در حال بهبودی هستند عود می‌کنند. کارکنان NHS برای حمایت از بیماران خود بسیار سخت کار کرده اند.

پروفسور جانت تریسور، مدیر واحد اختلالات خوردن در کینگز کالج لندن، گفت: “تقاضا از سوی خدمات بزرگسالان و کودکان افزایش یافته است، اما پزشکان کافی برای درمان بیماران وجود ندارد.”

هر چه افراد بیشتر منتظر بمانند، آسیب بیشتری به مغز و بدن وارد می‌شود که با بیشتر شدن بیماری، این آسیب بیشتر می‌شود.»

سوفی کورلت، مدیر امور خارجی موسسه خیریه سلامت روان مایند، گفت: «دولت ما کودکان و جوانان مبتلا به اختلالات خوردن را در زمانی که به بیشترین کمک نیاز دارند، ناکام می گذارد. اختلالات خوردن یکی از بالاترین میزان مرگ و میر را در بین مشکلات سلامت روان دارد.

سخنگوی وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت: “ما هر ساله به افزایش سرمایه گذاری در خدمات اختلال خوردن در جامعه کودکان و جوانان ادامه داده ایم، با ۵۳ میلیون پوند اضافی در سال از سال ۲۰۲۱/۲۲، که ظرفیت جامعه ۷۰ را افزایش می دهد. تیم‌های اختلال خوردن که کل کشور را پوشش می‌دهند.»

جنی تان: تاخیرها باعث شد بی اشتهایی من بدتر شود

جنی تان به خوبی از مشکلات نوجوانان مبتلا به اختلالات خوردن در هنگام درخواست کمک می داند.

این دختر ۱۹ ساله از ۱۵ سالگی با این بیماری دست و پنجه نرم کرده است و در دبستان و دبیرستان به دلیل چاق بودن مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، علیرغم اینکه اضافه وزن نداشت. [her] عمیقا».

استرس قبل از تمسخر GCSE و سفر دوک ادینبورگ باعث شد که او به سختی بتواند غذا بخورد.

پس از نزدیک به غش کردن، او را از راهپیمایی بیرون کشیدند. مشاور مدرسه او در برابر برچسب زدن به جنی مقاومت کرد، اما والدینش او را در سال ۲۰۱۸ نزد پزشک عمومی بردند، زیرا نگران بودند که او بسیار کم وزن است، خسته است، اغلب احساس سرما می کند و قاعدگی هایش قطع شده است.

جنی، اهل ساری، در لیست انتظار خدمات بهداشت روانی کودکان و بزرگسالان قرار گرفت، اما در مورد تاخیرهای طولانی هشدار داد.

او همچنین شماره ای برای درمان شناختی رفتاری با یک پزشک خصوصی دریافت کرد، که به گفته او “خیلی کمک نکرد”.

قبل از اولین قرنطینه سال ۲۰۲۰، او به طرز خطرناکی دچار سوءتغذیه بود – و بازگشت به پزشک در نهایت منجر به تشخیص بی اشتهایی او شد.

او با یک انتظار سه هفته‌ای برای درمان مواجه شد، اما به دلیل محدودیت‌ها، کلینیکی که به او ارجاع داده شد بسته شد و ارزیابی‌هایش آنلاین شد.

در نهایت او در دسامبر ۲۰۲۰، پس از اینکه درمانگرش خدمات را ترک کرد، از درمان مرخص شد.

جنی گفت: «من فقط قطع شده بودم، اما سلامت روانی من کمکی نشده بود.

فقط یک دفترچه به من دادند که خودم انجام دهم.»

لینک منبع

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر