تاد اسنایدر در تئاتر ارتفاعات – تکنولوژی خبر


تقریباً همه می توانند با مجبور شدن به کلیسا به عنوان یک کودک و خواننده ترانه سرا و مرد مسافر فوق العاده تاد اسنایدر ارتباط برقرار کنند. سیندر با خنده می گوید: «من یک پسر محراب بودم، باورت می شود؟

اسنایدر روز شنبه، ۷ می برای اجرای نمایشی در The Heights Theatre با مهمان تامی ووماک در حمایت از آخرین اکرانش به هیوستون بازخواهد گشت. اولین کلیسای آگنوستیک امید و شگفتی، نامگذاری شده از روی پخش زنده مورد استقبال او در روز یکشنبه در طول همه گیری.

او درباره سریال هفتگی که امیدوار است زمانی که از جاده خارج شد به آن بازگردد، می گوید: «خیلی سرگرم کننده بود. «این به نوعی یک کنسرت یا شکل هنری جدید بود. نمی‌دانم اسمش را چه می‌گذاری، اما چیز جدیدی بود و من واقعاً آن را درک کردم و از آن خوشم آمد.”

خدمات یکشنبه اسنایدر برای شرکت کنندگان در سراسر جهان شادی بخش بود. این بهترین راه برای بیدار شدن و پختن هر یکشنبه صبح در زمانی بود که پر از عدم اطمینان، ترس و اضطراب بود. در طول پخش زنده مشخص بود که اسنایدر و خدمه اش به اندازه تماشاگران از این روند لذت می بردند.

در طول ماه‌های پخش زنده، اسنایدر یک برنامه را به هر آلبوم استودیویی اختصاص داد و آنها را به طور کامل اجرا کرد و داستان فوق‌العاده پشت آهنگ‌ها را ارائه داد. او قصد دارد سال آینده باکس ست را با این اجراها روانه بازار کند.

او درباره سبک آرام خود که در آلبوم‌های استودیویی با صداهای دیگری همراه می‌شود که بعداً همیشه نمی‌توان آنها را ترجمه کرد، می‌گوید: «احساس می‌کنم که این آهنگ‌ها نسخه‌های مورد علاقه من خواهند بود، زیرا آنها احتمالاً به تنهایی بهترین هستند. به اجراهای زنده

اسنایدر همیشه داستان خوبی تعریف کرده است، اما همچنان اولین کلیسای آگنوستیک امید و شگفتی او شنوندگان را به کلیسا می برد و کاملاً بد بو می شود، کاری که در دنیای عامیانه به راحتی انجام نمی شود. این آلبوم مملو از تأملات ونگوتسکی در مورد شادی زندگی و جنبه های پوچ برخی مذاهب سازمان یافته است.

«فکر نمی‌کردم درست وارد این چیزهای دیوانه‌کننده دیگر شوم. فکر می‌کردم مردمی بمانم، اما پس از آن همه‌گیری رخ داد. من استودیو را گرفتم و این لیست از کارهای استودیویی را که می‌خواستم انجام دهم و همیشه فکر می‌کردم نباید انجام دهم را دریافت کردم و فقط آن‌ها را روی یک آلبوم جمع کردم و به نوعی از آن دور شدم. واقعا کسی شکایت نکرد او در مورد صداهای جدیدی که دنبال می‌کرد می‌گوید، فکر نمی‌کنم هیچ‌کس واقعاً بک بال زدن هم انجام دهد، اما جالب بود.
اسنایدر همچنین از این آلبوم برای انعکاس درگذشت بسیاری از دوستانش که در طول بیماری همه گیر از دست داده استفاده می کند. برخی به بیماری و برخی دیگر به خودکشی. در “Sail On My Friend” اسنایدر برای دوستانش در طرف مقابل آرزوی موفقیت می کند و از مسیر برای خداحافظی زیبایی با آنها استفاده می کند در حالی که در نهایت مجبور است حق آنها را بپذیرد که می خواهند این دنیا را پشت سر بگذارند.

اسنایدر با جان پرین (عوارض کووید)، جری جف واکر (سرطان گلو)، جف آستین از Yonder Mountain String Band (اورژانس پزشکی نامشخص) و نیل کازال (خودکشی) هم گروه آمریکایی‌های سخت‌کوش خداحافظی کرد. او درباره دوستانی که خودکشی کردند، می‌گوید: «این کار سختی است. «هنوز وقتی بیدار می شوم متوجه می شوم که به آنها فکر می کنم. من هنوز خیلی به آن فکر می کنم، بیشتر به خودکشی ها تا مرگ ها.

جری جف، این واقعاً دردناک بود. تا آخرش داشتم باهاش ​​حرف میزدم او مرد شیرین و چنین فردی مبتکر، آزاد و شجاع بود. جسارت و شجاعت او الهام بخش همه چیز آستین بود.

وقتی از اسنایدر پرسیده شد که آیا تمام عدم قطعیت و فقدانی که در طول همه‌گیری تجربه کرد باعث شد او شجاع‌تر در کاوش این مسیر جدید در آلبوم باشد، اسنایدر موافقت می‌کند که اینطور شد.

فکر می‌کنم این جعبه آلبوم زنده که در پاییز منتشر می‌شود، بازتاب بهتری از همه‌گیری است و در رکورد، ما از طریق آن خودمان را تشویق می‌کردیم. ما اصلاً به آن فکر نمی کردیم. می‌خواستم این شعار را انجام دهم که «ما می‌خواهیم بسازیم».

من هرگز آن را انجام نداده بودم و چون همه آن را کلیسا می نامیدند، احساس می کردم می توانم موعظه کنم که به نوعی سعی کردم از آن اجتناب کنم. من هنوز هم سعی کردم این کار را به صورت خنده دار یا خوش خنده انجام دهم.

“از آنجا که همه آن را کلیسا می نامیدند، من احساس می کردم که می توانم موعظه کنم که به نوعی سعی کرده بودم از آن اجتناب کنم. هنوز هم سعی می کردم این کار را به صورت خنده دار یا خوش اخلاق انجام دهم.”

این را توییت کنید

برای مردی که بیشتر عمرش در جاده بوده است، ماندن چیز جدیدی بود. او می‌گوید: «این طولانی‌ترین مدتی بود که از سال ۹۳ تاکنون در یک شهر بوده‌ام. برخی از مردم هستند که اینگونه زندگی می کنند، مانند رامبلین جک. من واقعاً هوس خانه را ندیده‌ام و هیچ‌وقت نخواستم بی‌حرکت بنشینم یا چمدان‌هایم را باز کنم یا هر کدام از این‌ها.”

او درباره برنامه‌های زنده‌اش می‌گوید: «فکر می‌کنم بهترین راه برای انجام این کار برای من کاملاً خسته شده است. “اگر حتی نمی توانم درست فکر کنم، نمی دانم کجا هستم و سه روز است که همین کار را انجام داده ام، آن وقت است که بهترین نمایش هایم را انجام می دهم.”

سفر برای او چیز جدیدی نیست. زمانی که دانشجوی دوم بودم خانه را ترک کردم و با آن صلح کردم و بعد در آن بهتر شدم زیرا مثل بارگیری رایگان بود. بعد وقتی گیتار گرفتم روح آزاد بودم. قبلاً به یک روش زندگی تبدیل شده بود و وقتی یک گیتار به آن اضافه کردم فقط یک روش زندگی بود که نمی توانستم آن را رها کنم.

او توری را به یاد می آورد که چند سال قبل با مربی خود رامبلین جک الیوت انجام داد، جایی که الیوت او را هر شب روی صحنه از آب بیرون می آورد و در اواخر دهه ۸۰ زندگی اش توانست هنگام کاوش در تمام شهرهای کشور از اسنایدر پیشی بگیرد. .

«آن مرد آن را پایین آورده است. شراب و علف خود را می شناسد. او همه شهرها را می شناسد و همه را ملاقات کرد و همه کارها را انجام داد. شادی زندگی.

اسنایدر می‌گوید: «به یاد می‌آورم که در آن تور فکر می‌کردم، بسیار خوب، اگر شما بخواهید ادامه می‌دهد. واقعا بعد از

اسنایدر می گوید: «فکر می کنم حق با اوست. “اگر می خواهید همیشه آن را دوست داشته باشید، دلایل زیادی برای انجام آن وجود دارد و پول نمی تواند دلیل بزرگی باشد. همه شما را به همه جا می برند و به شما غذا می دهند. شما به سختی به پول نیاز دارید، مهم این است که یک کنسرت با مردم انجام دهید.”

«تمام دنیایی که با موسیقی و همه چیز درباره آن صحبت می کنیم، چیزی در من فکر می کند چیزی الکتریکی و کیهانی در آن وجود دارد که ما هنوز کاملاً آن را درک نکرده ایم. این لعنتی فراتر از جذابیت است.»

تاد اسنایدر با تامی ووماک شنبه، ۷ آوریل در The Heights Theatre، ۳۳۹ W. 19th اجرا خواهد کرد. درها در ساعت ۷ بعد از ظهر ۲۶ دلار – ۵۲۸ دلار.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر