تاریخچه تگزاسی‌های سابق هیوستون که پیش‌نویس‌ها را اعلام می‌کنند – تکنولوژی خبر


سال ۲۰۱۰ نقطه عطفی برای پیش نویس NFL است، زیرا در سال ۲۰۱۰ بود که NFL واقعاً این پیش نویس را به عنوان یک محصول تلویزیونی به سطح بعدی برد، و آنچه را که یک رویداد دو روزه، شنبه-یکشنبه بود، به یک رویداد واقعی تبدیل کرد. برای تلویزیون، وقت پربیننده. این به یک رویداد سه روزه تبدیل شد و دور اول آن، شب پنج شنبه شب خود را در تلویزیون داشت.

تقریباً در همین زمان بود که NFL شروع به رنگ آمیزی خارج از خطوط کرد با روشی که آنها در روزهای دوم و سوم درفت اعلام کردند، زیرا انتخاب های خاصی توسط اسطوره های تیم، هواداران و حتی فضانوردان در فضا اعلام می شد (بیشتر در این مورد در یک لحظه). در شب جمعه، این سنت ادامه دارد، و برای تگزاسی‌ها، به این معنی است که اسطوره تیم، جاناتان جوزف، انتخاب دور دوم تگزاسی‌ها (در حال حاضر، در مجموع سی و هفتم) را به صورت زنده از لاس وگاس اعلام خواهد کرد.

اگر به خدایان فوتبال اعتقاد دارید، پس شاید فکر می کنید مهم است که چه کسی انتخاب افراد مشهور تیم شما را اعلام می کند. اگر کیفیت انتخاب با کیفیت بازیکن و انسان همبستگی مستقیم داشته باشد، جوزف انتخاب یک Pro Bowler آینده توسط تگزاسی ها را اعلام خواهد کرد. همه ما جاناتان جوزف را دوست داریم! با این حال، تاریخ نشان می دهد که در واقع همبستگی بسیار کمی بین گوینده انتخاب افراد مشهور و کالیبر انتخاب وجود دارد.

در اینجا تاریخچه گوینده انتخاب افراد مشهور تگزاس، با بازیکنانی که آنها در داخل پرانتز اعلام کرده اند، آمده است:

۲۰۱۱ – آرون گلن (۲/۴۲. بروکس رید، ۲/۶۰. براندون هریس)
گلن یک بازیکن حرفه ای سابق برای تگزاسی ها از روزهای اولیه آنها به عنوان یک فرنچایز است. او دو انتخاب دور دوم را در سال ۲۰۱۱ اعلام کرد. یکی از آنها خوب کار کرد، زیرا بروکس رید یک شروع کننده چهار ساله بود. براندون هریس یک شستشوی کامل بود.

۲۰۱۲ – دنی کلارک (۳/۶۸. DeVier Posey, 3/76. Brandon Brooks)
دنی کلارک در اواسط دهه ۲۰۰۰ یک مدافع خط بود و مانند گلن، یک انتخاب محکم و یک شکست را اعلام کرد. بروکس یک بازیکن چهار ساله برای تگزاسی ها بود و در فیلادلفیا به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شد. پوزی آشیل خود را در پلی آف سال تازه کار خود پاره کرد و هرگز مثل قبل نبود.

۲۰۱۳ – استیو مک کینی (۲/۵۷. DJ Swearinger)
استیو مک‌کینی مرکز تگزاسی‌ها در دوران دیوید کار بود و در سال ۲۰۱۳، یکی از دی‌جی‌های سوئرینگر ایمنی هیوستون تگزاسی را معرفی کرد. ایمنی خارج از کارولینای جنوبی احتمالاً به خاطر ضربات پنالتی غیرورزشی متعددش در بازی که باعث اخراج گری کوبیاک شد، باخت در جکسونویل در سال ۲۰۱۳ در زمین شناخته شد. یک تجارت در هوستون ماشین او را در یک برگردان غول پیکر بتمن پیچیده است. همچنین سگ او زمانی جدویون کلونی بوده است. عصر دی جی سواگ چیز دیگری بود.

۲۰۱۴ – چستر پیتس (۲/۳۳. خاویر سوآ فیلو)
چستر پیتس دوباره در این لیست ظاهر خواهد شد. در سال ۲۰۱۴، او یکی از گیج کننده ترین انتخاب های تاریخ فرنچایز را اعلام کرد. خاویر سوآ فیلو در چهار فصل حضورش در هیوستون، بازی‌های زیادی را آغاز کرد، اما بسیار وحشتناک بود.

۲۰۱۵ – اریک براون (۲/۴۳. Benardrick McKinney)
اریک براون بازی‌های سه فصلی را در سال‌های اولیه تگزاسی‌ها آغاز کرد و در سال ۲۰۱۵، بندریک مک‌کینی، مدافع خط دفاعی تیم ملی را به عنوان چهل و سومین انتخاب کلی معرفی کرد. به اندازه کافی محکم

۲۰۱۶ – AMOBI OKOYE (2/50. نیک مارتین)، چستر پیتس (۳/۸۵. Braxton Miller)
آموبی اوکویه در سال ۲۰۰۷ یک انتخاب دور اول سابق بود و در سال ۲۰۱۶ انتخاب یکی از پردرآمدترین بازیکنان تاریخ فرنچایز را اعلام کرد، مرکز نیک مارتین، بازیکن مورد علاقه بیل اوبراین. پیتس دوباره ظاهر شد و مانند سال ۲۰۱۴، یک مجسمه نیم تنه تهیه کرد. این بار یک بازیکن سابق ایالت اوهایو، برکستون میلر، دریافت کننده بود.

۲۰۱۷ – آندره جانسون (۲/۵۷. زک کانینگهام)، برایان کوشینگ (۳/۸۹. D’ONTA فورمن)، فضای بیرونی (۴/۱۳۰. جولین داونپورت، ۴/۱۴۲. کارلوس واتکینز، ۵/۱۶۹. ترستون دکود، ۷/۲۴۳ کایل فولر)
تالار مشاهیر آینده آندره جانسون اولین حضور خود را در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد و به جهان اطلاع داد که تگزاسی‌ها زک کانینگهام را انتخاب کرده‌اند، کسی که در دوران اوبراین به طرز شایسته‌ای کارآمد بود، اما پس از امضای قرارداد به ته توالت فوتبال می‌چرخید. تمدید در ۲۰۲۰. او در سال ۲۰۲۱ آزاد شد. برایان کوشینگ با انتخاب D’Onta Foreman در دور سوم، اولین بازیکن فعال در تاریخ تگزاس شد که یک انتخاب را اعلام کرد. بازنده بزرگ در اینجا برنامه هوافضای آمریکا بود، زیرا گروهی از فضانوردان تعداد زیادی از شکست ها را در روز سوم اعلام کردند.

۲۰۱۸ – آندره جانسون (۴/۱۰۳. Keke Coutee)
آندره جانسون یک سال بعد ظاهر شد و اعلام کرد که کانینگهام را با اعلام این که تگزاسی‌ها WR Keke Coutee را در دور چهارم خواهند برد، دنبال کرد. خمیازه.

۲۰۱۹ – Deandre HOPKINS (2/54. Lonnie Johnson، ۲/۵۵. Max Scharping)
هی، این بازیکن فعال دیگری است که انتخاب ها را اعلام می کند، و این بار DeAndre Hopkins است! متأسفانه، هاپکینز انتخاب های پشت سر هم مکس چارپینگ و لونی جانسون را اعلام کرد. شاید بیل اوبراین هاپکینز را به خاطر این انتخاب ها مقصر می دانست و به همین دلیل او را معامله کرد.

۲۰۲۰ – بدون گوینده مشهور، پیش‌نویس کووید
کووید خیلی چیزها را لغو کرد، از جمله اعلام کنندگان پیش نویس افراد مشهور. لعنت به تو، کووید!

۲۰۲۱ – چستر پیتس (۳/۶۷. دیویس میلز)
اگر می‌خواهید کسی را ببینید که در گوشه‌ای صحبت می‌کند، بروید تماشا کنید که چستر پیتز دیویس میلز را به عنوان منتخب هیوستون تگزاس در سال گذشته اعلام کرد. پیتز با یک سخنرانی برای بوسیدن الاغ کلیولند به جمع کلیولند آمد و در همان لحظه متوجه شد که در آستانه بی احترامی کامل به تگزاسی‌ها است، کسانی که او را در وهله اول فرستادند تا تیم را تکرار کند. !! NFL اجازه جاسازی ویدیو را نمی دهد، اما این لینک است. فوق العاده است

به Sean Pendergast در SportsRadio 610 از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ صبح روزهای هفته گوش دهید. همچنین، او را در توییتر دنبال کنید twitter.com/SeanTPendergast و او را در فیس بوک در facebook.com/SeanTPendergast لایک کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر