تالار کارلا میزبان جشنواره غذا و شراب ژوئن در ساحل میامی – وست سایز است


سال گذشته، پرزیدنت بایدن قانون روز استقلال ملی را امضا کرد و به طور رسمی ژوئن را به عنوان یک تعطیلات ملی برای بزرگداشت رهایی آمریکایی های آفریقایی تبار از بردگی در ۱۹ ژوئن ۱۸۶۵ به رسمیت شناخت.

امسال، استارک اسمیت، نویسنده ساکن میامی، که پشت یک مرد سیاه‌پوست گرسنه و یکی از مالکان رستوران‌های اسمیت و وبستر است، امیدوار است مردم این مناسبت را با غذا جشن بگیرند.

اول از همه، ژوئن روزی است که نیروهای اتحادیه در سال ۱۸۶۵ وارد گالوستون، تگزاس شدند تا آزادی همه بردگان را تضمین کنند. با غذا، رقص و موسیقی جشن بگیرید. بنابراین چهارم ژوئیه معنوی آمریکایی شد. به نظر من کل ملت اسمیت می گوید باید دور میز بچرخد و جشن بگیرد زمان جدید.

به همین مناسبت، در روز شنبه، ۱۸ ژوئن، اسمیت جشنواره غذا و شراب Juntin را در پارک لوموس ساحل میامی ارائه خواهد کرد. از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ۱۱ بعد از ظهر، این جشنواره اقلامی از سرآشپزهای سیاه پوست از سراسر کشور، آشپزی کریول، کاجون، کباب، غذای ارواح، کارائیب، غذاهای آفریقایی و غذاهای گیاهی ارائه می دهد. اسمیت می‌گوید: «این همه از سیاه‌پوستان سیاه‌پوستان است. نان ذرت از سمینول سیاه تهیه می شود. برنج از آفریقا به اینجا آورده می شود. او می گوید: «این جشن همه غذاهای سیاه است.

این جشنواره همچنین میزبان رقابت دوستانه ای بین سرآشپزهایی است که از دیترویت و نیواورلئان بازدید می کنند تا مشخص شود کدام شهر بهترین گنجینه های آشپزی را دارد. در میان سرآشپزهایی که این سفر را انجام داده اند، چارلز «بی وی» آرمسترانگ از کیک پی وی سی، نماینده نیواورلئان، و مکس هاردی سرآشپز مستقر در دیترویت هستند. اسمیت خاطرنشان می کند که “سرآشپز هاردی ریشه در میامی دارد، اما او یک سرآشپز در دیترویت است و چهار رستوران مختلف دارد که غذای کلاسیک روح دیترویت را سرو می کنند.”

سرآشپز معروف و سرآشپز برتر آلوم کارلا هال به عنوان میزبان با سرآشپز عمل خواهد کرد سیسیل سی.، که برنده مبارزه جشنواره غذا و شراب باغ میامی ۲۰۱۸ شد.

اسمیت می گوید که از آوردن جشنواره به پارک لوموس هیجان زده است و افزود که مقامات ساحل میامی بسیار حمایت کرده اند. میامی بیچ شریک بسیار خوبی بوده است، به خصوص مدیر پارک و تفریح [John Rebar] مدیر شهر [Alina Hudak]”

وی با اشاره به اینکه ساحل متعلق به همه است، گفت: هیچ مکانی بهتر از ماسه های ساحل جنوبی برای برگزاری جشنواره وجود ندارد.

جشنواره غذا و شراب ژوئن. از ساعت ۴ صبح تا ۱۱ بعد از ظهر شنبه، ۱۸ ژوئن در پارک لوموس: ۱۱۳۰ Ocean Dr.، ساحل میامی. ارسال رایگان است. RSVP در eventbrite.com.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر