تاکو بل میزبان عروسی در متاورس است – سپتامبر مگ


زنگ های عروسی (tacos) با اولین رویداد رسمی Taco Bell در Metaverse به صدا در می آیند: زنجیره خدمات سریع Yum Brands رقابتی را برای میزبانی یک عروسی مجازی در پاییز امسال در Metaverse برگزار می کند. این زوج خوش شانس با Decentraland Metaphors که توسط بلاک چین اتریوم پشتیبانی می شود ازدواج خواهند کرد و برای آواتار خود، Taco Bell، و یک مهمانی واقعیت مجازی (یا متنفر از تکنولوژی) لباس عروس دریافت خواهند کرد.

این مسابقه در مرداد ماه برگزار می شود. ۲۵ تا ۶ سپتامبر و فصل بعدی در بسته های عروسی تاکو بل، که در کانتینا در لاس وگاس در سال ۲۰۱۷ عرضه شد و از آن زمان با ۷۷۷ زوج واجد شرایط در وگاس طی پنج سال ازدواج کرده است. عروسی پاییز امسال شامل یک مهمانی، اولین رقص، یک کوکتل لانژ، یک غرفه عکس و فرصت شرکت در یک “ماموریت چالشی” مجازی خواهد بود.

Shaun Tresvant، مدیر ارشد برند Taco Bell در بیانیه ای گفت: “ما همیشه به دنبال راه های جدیدی برای ملاقات با طرفداران خود در جایی که هستند و تجربیات Taco Bell را ارائه می دهیم، حتی زمانی که شما در محصول هستید.” با احیای مراسم عروسی Metaverse و افزودن لایه‌هایی از طرز فکر Live Más این برند، زوج‌ها و شرکت‌کنندگان می‌توانند عشق خود را به یکدیگر و برندی که دوست دارند عمیق‌تر کنند.»

زوج ها می توانند از طریق اینستاگرام، تیک توک یا توییتر با هشتگ #TacoBellMetaverseWeddingContest ویدیو ارسال کنند و وارد مسابقه شوند. [email protected] کارت لوگو و در حالی که خود عروسی مجازی فقط با دعوت خواهد بود (مهمانان عروسی دعوت نامه NFT دریافت خواهند کرد)، جشن همچنان یک فرصت بازاریابی برای تاکو بل خواهد بود که در آن طرفداران می توانند برای دسترسی عموم در اتاق پذیرایی عمومی دسامبر لند و کانتینا حضور پیدا کنند. بخشی از جشن

یام برندز برای اولین بار در ماه مارس برای ثبت نام تجاری Metaverse اقدام کرد، اگرچه این شرکت در وب ۳.۰ سر و صدای زیادی نداشت (Taco Bell در حال توسعه یک خط NFT در سال ۲۰۲۱ است و Pizza Hut یک آزمایش کوتاه را در ماه می راه اندازی کرد (رویداد مجازی، Complexland ، که به طرفداران این فرصت را داد تا یک سال پیتزای رایگان برنده شوند).

فراتر از عروسی مجازی، کانتینای مجازی تاکو بل پس از این رویداد در دسنترالند ادامه خواهد داشت که در آن طرفداران می توانند “به روش های جدید و نوآورانه با برند تعامل داشته باشند” در Metaverse.

به جوانا زنگ بزن [email protected]

آن را در توییتر پیدا کنید: جاسازی توییترژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر