تا سال ۲۰۳۰ ۵۰ ارائه دهنده خدمات تحول دیجیتال را در سطح جهان هدف قرار دهید – VIP News


هانوی، ویتنام- (سیم تجاریدر مجمع عمومی سالانه ۲۰۲۲ (AGM 2022)، FPT (FPT) هدف خود را اعلام کرد که تا سال ۲۰۳۰ به یکی از ۵۰ ارائه دهنده خدمات تحول دیجیتال جهانی تبدیل شود و قصد دارد در طولانی مدت به تجارت خود ادامه دهد. هدف تبدیل شدن به یک شرکت دیجیتال استاندارد است.

سال گذشته، تلاش‌های FPT برای “تولد دوباره” برجسته شد زیرا تعداد پروژه‌هایی به ارزش بیش از ۵ میلیون دلار به ۱۱۱ درصد افزایش یافت. درآمد جهانی این شرکت در سال ۲۰۲۱ ۱.۶ میلیارد دلار بود که رشد سالانه آن نزدیک به ۲۰ درصد بود. بازارهای خارج از کشور نیز رشد مثبتی داشتند، از جمله قاره آمریکا (+۵۲%) و آسیا اقیانوسیه (+۲۷%).

FPT متعهد به تبدیل شدن به یک شریک استراتژیک برای شرکت ها در سراسر جهان است. از سال ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۴، FPT باید این روند را با ماموریت اصلی “ترویج رشد سریع، توسعه محصولات فناوری جدید، و ارائه خدمات تحول دیجیتال در مقیاس” ادامه دهد، رئیس FPT، Truong Gia Binh همچنین خاطرنشان کرد. گزارش سالانه FPT 2021.

برای دستیابی به این ماموریت، بزرگترین ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات در ویتنام قصد دارد برنامه ریزی را بر مبنای متعادل در سه رکن اصلی تجارت – دولت – فناوری ادامه دهد. همانطور که دکتر بن در این جلسه تاکید کرد، استراتژی شرکت ارائه راه حل های جامع برای پاسخگویی به عملکردهای جهانی و نیازهای اساسی هر فرد است.

با مشتریانی از شرکت‌های خصوصی بزرگ، کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​گرفته تا افراد، FPT با تطبیق هر گروه با خدمات منحصربه‌فرد، ترکیب فناوری‌های مختلف برای ارتقای کسب‌وکار و مدیریت، و مهم‌تر از همه، خدمت‌رسانی به مشتریان در همه جا پیشرفت می‌کند. این امر استراتژی رشد شرکت را بر اساس عملیات داده محور، لوگوهای مشتری مدار و راه حل های پیشرفت فناوری برجسته می کند.

به گفته مدیر عامل FPT، نگوین ون گوا، از نظر فناوری، این شرکت از آخرین فناوری‌ها برای ارائه راه‌حل‌های تحول دیجیتال جهانی و ایجاد فرصت‌های رشد برای سهامداران خود استفاده خواهد کرد.

FPT به عنوان یک شرکت فن‌آوری پیشرو ویتنامی، قصد دارد در فناوری‌های اصلی مانند هوش مصنوعی، ابر، داده‌های بزرگ، بلاک چین و هایپر اتوماسیون سرمایه‌گذاری کند. اکوسیستم Made-by-FPT نیز به عنوان محرک اصلی رشد بلندمدت FPT با نرخ رشد درآمد ۴۲.۸ درصد در سال ۲۰۲۱ مورد هدف قرار گرفته است.

پیام FPT برای سال ۲۰۲۲ این است: “تصمیم به مبارزه کنید” و قصد دارد در تجارت و فروش نوآوری کند و پایگاه مشتریان خود را در همه اندازه ها و مناطق در سطح جهان گسترش دهد. با ترویج استراتژی رشد پایدار بلندمدت، این شرکت قصد دارد به رشد درآمد ۱۹ درصدی و ۲۰.۲ درصدی درآمد قبل از مالیات برای سال آینده دست یابد.

درباره FPT

FPT یک ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات و فناوری اطلاعات جهانی است که دفتر مرکزی آن در ویتنام قرار دارد و تقریباً ۱.۶ میلیارد دلار درآمد و ۳۷۰۰۰ کارمند دارد. به عنوان پیشرو در تحول دیجیتال، FPT خدمات جهانی در کارخانه هوشمند، پلتفرم دیجیتال، RPA، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، تحرک سازمانی، ابر، AR/VR، برنامه های کاربردی کسب و کار، خدمات کاربردی، BPO و موارد دیگر ارائه می دهد. این شرکت به بیش از ۱۰۰۰ مشتری در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد که ۸۵ مورد از آنها شامل ۵۰۰ شرکت Fortune Global در زمینه حمل و نقل هوایی، هوانوردی، خودروسازی، بانکداری، مالی، تدارکات، حمل و نقل، خدمات شهری و غیره است. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به www.fpt-software.com/ مراجعه کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر