تد کروز ویدئویی از بایدن به اشتراک گذاشت که می گوید بایدن گیج شده است زیرا محافظه کاران فکر می کنند رئیس جمهور برای خدمت مناسب نیست.


تد کروز، سناتور تگزاس، با به اشتراک گذاشتن ویدئویی از ظاهر سردرگم رئیس جمهور پس از سخنرانی این هفته در پنسیلوانیا، ادعای محافظه کارانه ای را مطرح کرد که جو بایدن نامناسب است.

آقای بایدن که در دانشگاه کشاورزی و فناوری ایالتی کارولینای شمالی در حال مطالعه مسائل مربوط به زنجیره تامین و تورم بوده است، بلافاصله از تریبون برگشت و روز پنجشنبه دست خود را کشید.

جمهوری‌خواهان و مفسران محافظه‌کار – که مدت‌ها سن بایدن را مانعی برای نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری می‌دانستند، می‌گویند این حادثه نمونه‌ای از وضعیت روحی ظاهرا رو به وخامت او بود.

این سایت خبری محافظه کار شامل واشنگتن فری بیکن کروز پنجشنبه شب در توییتی که ظاهراً با ایموجی “چشم های کناری” موافق است.

این سایت می‌گوید: «بعد از اینکه بایدن سخنرانی خود را به پایان رساند، او برگشت و سعی کرد در هوا دست بدهد، سپس گیج در اطراف پرسه زد. آقای کروز فقط این ایموجی را به عنوان توضیح اضافی ارائه کرد.

سایر محافظه کاران از جمله مایونز رابی استارباک، نامزد جمهوری خواه کنگره کتاب ها آقای بایدن گفت: “اوه مرد.” موسیقی ده برابر آن را بدتر می کند. این مرد لیاقت رئیس جمهور شدن را ندارد. فاصله “

هارمیت کی دیلون، معاون سابق حزب جمهوری خواه کالیفرنیا، اضافهمقامات کاخ سفید و خانواده بایدن که وظیفه آنها زیبا جلوه دادن اوست کجا هستند؟ این واقعاً عجیب است، مگر اینکه بخواهند شبیه یک بیمار زوال عقل باشند.»

در ماه دسامبر، جیل بایدن، بانوی اول ایالات متحده، به نگرانی های جمهوری خواهان در مورد سلامتی بایدن اشاره کرد و گفت که هر گونه پیشنهادی مبنی بر مرگ او “مضحک” است، علیرغم نظرسنجی ها که نشان می دهد تقریباً نیمی از رای دهندگان ثبت نام شده به این موضوع اعتقاد دارند.

این اتهامات اولین بار قبل از انتخابات ۲۰۲۰ توسط دونالد ترامپ مطرح شد، که رقیب دموکرات خود را برای تکمیل یک “ارزیابی شناختی” به چالش کشید و درباره تکمیل آزمایشی که شامل شناسایی یک عکس فیل بود، لاف زد.

بستگی ندارد او برای اظهار نظر به کاخ سفید مراجعه کرده است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر