ترامپ برای ریاست جمهوری ۲۰۲۴ نامزد می شود و جمهوری خواهان – وستاز


خیابان لوئیس، مو. دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا شامگاه سه شنبه در فلوریدا اعلام کرد که در سال ۲۰۲۴ دوباره نامزد ریاست جمهوری خواهد شد. این سومین نامزدی او برای ریاست جمهوری پس از پیروزی در سال ۲۰۱۶ و شکست در سال ۲۰۲۰ است.

او به هوادارانش گفت: «برای اینکه آمریکا را دوباره بزرگ و با شکوه کنم، امشب نامزدی خود را برای ریاست جمهوری ایالات متحده اعلام می کنم». بازگشت آمریکا اکنون آغاز می شود.

او درباره کارهای خوب و بد دولتش در دو سال اول ریاست جمهوری جو بایدن صحبت کرد. او بر انکار نتایج انتخابات ۲۰۲۰ که بایدن را در کاخ سفید نشاند تمرکز نکرد. این انکار منجر به هجوم ساختمان کنگره ایالات متحده در ۶ ژانویه ۲۰۲۱ شد.

حتی متحدان ترامپ مانند جاش هاولی، سناتور میسوری، گفتند که شکست‌های انتخابات میان‌دوره‌ای روز سه‌شنبه ناقوس مرگ جمهوری‌خواهان در گذشته بود.

جان هنکاک، استراتژیست جمهوری خواه، و مایکل کلی، استراتژیست دموکرات، دست اندرکاران سیاست FOX 2 پیش بینی کردند که ترامپ نامزدی جمهوری خواهان را در حوزه ای که شامل چندین نامزد جمهوری خواه می شود، به دست خواهد آورد.

جاش هاولی می گوید که حزب جمهوری خواه مرده است و باید دوباره ساخته شود. آیا می توانید آن را با ریاست دونالد ترامپ بازسازی کنید؟ اندی بانکر از فاکس ۲ پرسید.

هنکوک گفت: «این دستورالعملی برای بازگشت موفق جمهوری‌خواهان به کاخ سفید نیست، اما من فکر می‌کنم که دونالد ترامپ، در یک حوزه چند نامزدی، از پنج تا شش احتمال، احتمالاً نامزد جمهوری‌خواهان برای ریاست‌جمهوری در سال ۲۴ خواهد بود». او گفت.

کلی گفت

این یک مشکل واقعی برای حزب جمهوری خواه است. این مرد نمی تواند در انتخابات ملی پیروز شود.» او می رود و چیزی شبیه به یک سخنرانی سیاسی سنتی ایراد می کند و فردا دوباره به دونالد ترامپ واقعی برمی گردد. رأی دهندگان فریب خورده اند.

ترامپ درباره دوران ریاست جمهوری خود گفت: “آمریکا سرانجام به آرزوی غیرممکن استقلال انرژی آمریکا دست یافت که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک سلطه انرژی است.” سال ها. قیمت بنزین به بالاترین حد خود رسیده است. مرزهای جنوبی ما پاکسازی شده است و کشور ما مورد تهاجم میلیون ها و میلیون ها نفر است.

اگر نامزدهای ما به جای اینکه از دزدی انتخابات ۲۰۲۰ صحبت کنند، از استقلال انرژی صحبت می کردند، آیا از وضعیت اقتصاد ما در چهار سال پیش در مقابل وضعیت امروز صحبت می کردند. هنکوک گفت: “من فکر می کنم که می توانستیم (سه شنبه گذشته) بهتر عمل کنیم.

در نهایت، دونالد ترامپ این کار را برای خودش انجام می‌دهد. او بیشتر علاقه دارد که یک نامزد سیاسی برای ریاست‌جمهوری ایالات متحده باشد تا متهم شدن در دادگاه. “من فکر می کنم این بخشی از محاسبه برای آنچه امشب می بینیم است.”

کلی افزود که معتقد نیست بایدن دوباره در سال ۲۰۲۴ انتخاب شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر