ترامپ به لیا توماس توهین می کند، درباره ورزشکاران تراجنسیتی در ویسکانسین صحبت می کند


دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا به لیا توماس، ورزشکار تراجنسیتی، توهین کرد و گفت که زنان تراجنسیتی را از شرکت در ورزش زنان منع می کند.

رئیس جمهور سابق روز جمعه در Waukesha ایالت ویسکانسین تظاهراتی برگزار کرد که در آن دو نامزد محبوب جمهوری خواه خود را در انتخابات مقدماتی این ماه و انتخابات میان دوره ای نوامبر شکست داد.

گفت: همانطور که مردان را از ورزش بانوان دور می کنیم. ترامپ سپس خانم توماس، شناگر دانشگاه پنسیلوانیا را مثال زد که در مسابقات قهرمانی شنا NCAA پیشرفت کرد و بعداً مقام اول را کسب کرد.

از آن زمان بسیاری از محافظه کاران از او به عنوان مثال استفاده کردند تا استدلال کنند که او مزیت ناعادلانه ای دارد. ترامپ گفت که این شناگر به خاطر خانم توماس از شکستن رکورد منع شده است.

آقای ترامپ در Waukesha به حضار گفت: به هر حال من جایزه بهترین ورزشکار زن سال را گرفتم. “آیا کشور ما به جهنم می رود یا چه؟”

آقای ترامپ به بی اعتبار کردن او ادامه داد و گفت: “او چنین بال داشت” که نشان می دهد او چقدر قد دارد.

ترامپ همچنین به یکی دیگر از ورزشکاران تراجنسیتی اشاره کرد که این بار یک وزنه بردار بود که گفت مزیت ناعادلانه ای دارد و بار دیگر او را آزرده خاطر کرد.

اظهارات رئیس جمهور سابق در حالی بیان می شود که چندین محافظه کار جمهوری خواه قانونی را امضا کرده اند که زنان تراجنسیتی را از شرکت در ورزش زنان منع می کند. او همچنین از معلمان برای صحبت با دانش آموزان در مورد جنسیت و جنسیت انتقاد کرد.

وی افزود: «هیچ معلمی نباید اجازه داشته باشد بدون رضایت والدین به فرزندان ما در مورد افراد تراجنسیتی آموزش دهد. کاری که پشت سر شما با بچه های شما انجام می دهند اساساً دیوانه کننده است.

ترامپ افزود وقتی جمهوری‌خواهان اکثریت را به دست آورند، شرکت‌های دارویی را که به آنها مسدودکننده‌های بلوغ می‌دهند تا «جوانان ما را تحریف کنند» سرکوب خواهند کرد.

او گفت: “ما فرزندان خود را نجات خواهیم داد و هر بوروکرات فدرال همدست در این حماقت باید فورا اخراج شود.”

آقای ترامپ همچنین با نامزد فرماندار مورد علاقه خود، تام میشل، مبارزات انتخاباتی خود را انجام داد و از این نامزد حمایت کرد تا رابین ووس، رئیس مجلس نمایندگان ویسکانسین را به چالش بکشد، که گفته می‌شود آقای ترامپ تا زمان نتایج انتخابات ۲۰۲۰ تلاش می‌کرد او را تحت فشار قرار دهد.

این تظاهرات در همان روزی برگزار می شود که کمیته ملی جمهوری خواه اعلام کرد که میزبان کنوانسیون سال ۲۰۲۴ خود در میلواکی خواهد بود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر