ترامپ در نشست NRA با عنوان «ابوت» در مورد اشتباهات پلیس صحبت می کند – وبیشو تک


پلیس تگزاس اعتراف کرد که حکم غیرفعال بودن مرد مسلح “تصمیم اشتباهی” بوده است.

مقامات به تاخیرهای جدی در واکنش اجرای قانون به قتل عام ۱۹ کودک و دو معلم در یک مدرسه ابتدایی در تگزاس اعتراف کرده اند، جایی که دانش آموزان در مدرسه ابتدایی راب در روز سه شنبه در ساعتی که ماموران به آنجا رسیدند و زمانی که ۱۸-۱۸ نفر در مدرسه ابتدایی بودند با ۹۱۱ تماس گرفتند. مرد مسلح یک ساله به ضرب گلوله یک افسر کشته شد.

استیون مک کراو، مدیر دپارتمان ایمنی عمومی تگزاس، اعتراف کرد که افسران پس از ورود اولیه در روز سه‌شنبه، بیش از یک ساعت درب کلاس را شکسته و سالوادور راموس را به قتل نرسانده‌اند، و به دروغ معتقد بودند که فرد مسلح “سدگیر” شده است و دیگر یک تیرانداز فعال نیست. تهدید، علیرغم درخواست های دانش آموزان مدرسه ای در داخل کلاس هایشان.

در همین حال. صدها نفر روز جمعه در هیوستون تگزاس تجمع کردند تا به کنفرانس سالانه انجمن ملی تفنگ اعتراض کنند، جایی که سناتور تد کروز و رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در جمع گروه لابی حقوق اسلحه سخنرانی کردند تا ادعا کنند مخالفان سیاسی آنها از تراژدی سوء استفاده می کنند، علی رغم حمایت از لابیست های قدرتمند سیاسی. روزها پس از قتل

۱۶۵۳۶۸۹۹۲۱

ترامپ با مقامات جمهوری خواه در مقصر دانستن وضعیت سلامت روان، نه تکثیر اسلحه های پرقدرت، برای خشونت با اسلحه می پیوندد.

ترامپ به تد کروز و دیگر مقامات جمهوری‌خواه و طرفداران حقوق اسلحه در سرزنش «شر» و سلامت روان کشور پیوست – و همچنین آنچه را که وی فرهنگ آمریکایی رو به زوال، فقدان انضباط و فرسایش به اصطلاح ارزش‌های خانوادگی توصیف کرد. – برای اپیدمی خشونت با اسلحه جمعی.

او همچنین ادعا کرد که “تنها راه برای متوقف کردن یک پسر بد با اسلحه، یک پسر خوب با تفنگ است” – علیرغم اینکه بیش از دوازده افسر پلیس در صحنه در راب ابتدایی بودند که نتوانستند مرد مسلح را متوقف کنند در حالی که کودکان حداقل با ۹۱۱ تماس می گرفتند. ۹ بار بیش از یک ساعت قبل از کشته شدن.

الکس وودوارد۲۷ مه ۲۰۲۲ ۲۳:۱۸

۱۶۵۳۶۸۹۱۳۶

ترامپ در حالی که چند روز پس از قتل عام در کنفرانس NRA سخنرانی می کند، مدعی سوء استفاده دموکرات ها از اشک های خانواده قربانیان شد.

دونالد ترامپ در حالی که در بزرگترین کنوانسیون لابی حقوق اسلحه در ایالات متحده چند روز پس از کشتار جمعی دانش‌آموزان در تگزاس صحبت می‌کرد، مدعی شد دموکرات‌ها به دلایل سیاسی برای «سوء استفاده از اشک‌های خانواده‌های گریان» عجله دارند.

رئیس‌جمهور سابق بدون هیچ گونه کنایه‌ای با اظهارات خود و تلاش‌های راست آمریکا برای اجازه دادن به تکثیر اسلحه به بهای کشتار جمعی، آنچه را «تلاش عجیب برخی در جامعه ما برای پیشبرد برنامه سیاسی افراطی خود» خواند، محکوم کرد. «در پی چنین حملاتی.

الکس وودوارد۲۷ مه ۲۰۲۲ ۲۳:۰۵

۱۶۵۳۶۸۸۸۲۷

به گفته هنرمند، کنسرت NRA در هوستون پس از کناره گیری نوازندگان لغو شد

بر اساس گزارش ها، کنسرت رالی انجمن ملی تفنگ که برای روز شنبه برنامه ریزی شده بود، پس از کنار گذاشتن چندین نوازنده در پی کشتار Uvalde لغو شد.

الکس وودوارد۲۷ مه ۲۰۲۲ ساعت ۲۳:۰۰

۱۶۵۳۶۸۸۶۸۹

ترامپ چند روز پس از قتل عام Uvalde به کنفرانس NRA می رسد

(رویترز)

در سخنانی در کنفرانس قانونگذاری NRA در هیوستون، رئیس جمهور سابق قبل از درخواست لحظه ای سکوت و خواندن نام ۱۹ کودک و دو معلم کشته شده در این حمله، “جنایت وحشیانه و وحشیانه” در Uvalde را محکوم کرد.

صدای زنگ به دنبال نام هر کدام می آمد.

او گفت که مرد مسلح “در آتش جهنم” برای همیشه خواهد سوخت.

الکس وودوارد۲۷ مه ۲۰۲۲ ۲۲:۵۸

۱۶۵۳۶۸۸۳۰۹

تد کروز می گوید اگر AR-15 ممنوع شود، کودکان بسیار بیشتری خواهند مرد

تد کروز، سناتور تگزاس، در سخنان خود در کنفرانس NRA در هیوستون پیشنهاد کرد که ممنوعیت تفنگ های نظامی پرقدرت مانند AR-15 – که در چندین تیراندازی دسته جمعی استفاده شده است – در عوض منجر به مرگ کودکان بیشتر می شود.

اندرو فاینبرگ این گزارش را دارد:

الکس وودوارد۲۷ مه ۲۰۲۲ ۲۲:۵۱

۱۶۵۳۶۸۷۹۲۷

بر اساس گزارش، پلیس ICYMI Uvalde تیم گشت مرزی را زودتر از ورود به مدرسه متوقف کرد

اعضای اداره پلیس Uvalde ماموران فدرال را از ورود به مدرسه ابتدایی راب به مدت ۴۰ دقیقه قبل از کشته شدن مرد مسلح بازداشتند.مجله نیویورک تایمز گزارش ها، مقامات اعلام کردند.

الکس وودوارد۲۷ مه ۲۰۲۲ ۲۲:۴۵

۱۶۵۳۶۸۷۳۹۸

تد کروز اصلاحات اسلحه را در سخنرانی NRA چند روز پس از قتل عام Uvalde رد کرد

تد کروز، سناتور تگزاس، در سخنان خود در کنفرانس قانونگذاری NRA در هیوستون، مدعی شد که هدف مدافعان کنترل اسلحه “خلع سلاح آمریکا” است و مدعی شد که “ممنوعیت اسلحه کار نمی کند” علیرغم میزان بالای خشونت با اسلحه و تیراندازی های دسته جمعی در آمریکا. ، جایی که به ازای هر ۱۰۰ آمریکایی ۱۲۰ اسلحه وجود دارد.

او گفت: «آنچه افراد بد مسلح را متوقف می کند، افراد خوب مسلح هستند.

حداقل ۱۹ افسر پلیس در یک راهرو در مدرسه ابتدایی راب منتظر بودند در حالی که بچه ها با ۹۱۱ تماس گرفتند و در حالی که یک مرد مسلح یک کلاس درس کلاس چهارم را قتل عام کرد.

الکس وودوارد۲۷ مه ۲۰۲۲ ۲۲:۳۶

۱۶۵۳۶۸۷۰۲۷

ابوت می‌گوید در پاسخ به حمله به مدرسه Uvalde توسط پلیس «گمراه» شد: «من عصبانی هستم»

فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، می گوید که از اینکه توسط پلیس به خاطر واکنش پلیس به قتل عام مدرسه ابتدایی راب که منجر به کشته شدن ۱۹ کودک و دو معلم شد، “فریب خورده است”.

Graeme Massie خبر فوری دارد:

الکس وودوارد۲۷ مه ۲۰۲۲ ۲۲:۳۰

۱۶۵۳۶۸۶۴۷۸

رئیس NRA خطوط پس از سندی هوک را بازیافت می کند و قول می دهد که با هر گونه قوانین جدید اسلحه مخالفت کند.

هر سه تدابیر ایمنی «عقل سلیم» مدیر عامل NRA وین لاپیر در پی کشتار Uvalde که در کنفرانس هیوستون سازمان در روز جمعه ارائه کرد، از اظهاراتی که او تقریباً یک دهه پیش بیان کرد، حذف شد.

او همین اظهارات را در یک کنفرانس مطبوعاتی یک هفته پس از آن بیان کرد که مرد مسلح دیگری در سال ۲۰۱۲ ۲۷ نفر را در مدرسه ابتدایی سندی هوک در نیوتاون، کانکتیکات به قتل رساند.

الکس وودوارد۲۷ مه ۲۰۲۲ ۲۲:۲۱

۱۶۵۳۶۸۶۰۸۲

ابوت می‌گوید قوانین جدید احتمالاً در پی قتل‌عام وجود دارد، اما در مقابل کنترل اسلحه و بررسی پیشینه عقب‌نشینی کرده است.

فرماندار گرگ ابوت، در پاسخ به این سوال که «آیا انتظار داریم قوانینی از این جنایت ویرانگر بیرون بیاید؟»، گفت که «پاسخ کاملاً بله است»، اما او اقدامات پیشنهادی مانند بررسی پیشینه و محدودیت در تفنگ هایی مانند AR-15 پرقدرت را رد کرد. اسلحه های بلند سبک – که برای ساکنین ۱۸ سال و بالاتر برای خرید در دسترس است.

قانونگذاران ایالتی باید در عوض «مسائل بهداشتی یا قوانینی را در نظر بگیرند که چالش‌هایی را که اکنون این قاتل در زندگی خود داشت و منجر به انجام کاری که او انجام می‌دادند، برطرف می‌کند.»

در ماه آوریل، فرماندار ۲۱۱ میلیون دلار از بخش نظارت بر برنامه های سلامت روان ایالت کم کرد.

الکس وودوارد۲۷ مه ۲۰۲۲ ۲۲:۱۴

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر