ترامپ در گردهمایی MAGA، الک بالدوین را یک توله سگ بیمار خطاب کرد – وبیشو تک


دونالد ترامپ بار دیگر به الک بالدوین انتقاد کرد و او را یک “روانی” و “توله سگ بیمار” نامید.

رئیس‌جمهور سابق در جریان یک سخنرانی پرحاشیه جمعه شب در مقابل تجمع هوادارانش در گرینزبورگ، پنسیلوانیا، در برابر باران‌های بارانی از شنبه شب زنده، برنامه کمدی تلویزیونی که در آن بالدوین نقش آقای ترامپ را بازی می کرد.

آقای ترامپ گفت: «الک بالدوین یک توله سگ بیمار است، او وحشتناک بود. من پسر جدید را ندیده‌ام، اما شنیده‌ام که او بهتر از الک بالدوین است – اما هر کسی می‌تواند ندیده باشد.

این بازیگر نقش آقای ترامپ را بازی کرد SNL از سال ۲۰۱۶ تا پایان سال ۲۰۲۰، زمانی که رئیس جمهور سابق نامزد انتخابات مجدد خود را از دست داد. از آن زمان، این نقش توسط جیمز آستین جانسون، یکی از بازیگران، بازی شده است.

آقای ترامپ همچنین در مورد تیراندازی مرگبار هالینا هاچینز فیلمبردار سر صحنه فیلم صحبت کرد. زنگ.

“هی، اتفاقا، الک بالدوین، آیا او ماشه را کشید؟” آقای ترامپ از جمعیت پرسید. حضار تشویق کردند و آقای ترامپ سر تکان داد.

رئیس جمهور سابق پاسخ داد: “نه، من فکر می کنم او یک فرد بیمار است.” “یعنی من او را تماشا کرده ام، او یک روانی است. اتفاقی در آنجا افتاد، معامله عجیبی است.»

بالدوین اسلحه ای را که به خانم هاچینز شلیک کرد در دست داشت، اما او انکار می کند که ماشه را کشیده است. خانواده خانم هاچینز شکایتی را علیه بالدوین و سایر افرادی که در تولید نقش داشتند به قتل رسانده اند و پلیس همچنان در حال بررسی این حادثه است.

هواداران غرق باران ترامپ در راهپیمایی MAGA در گرینزبورگ، پنسیلوانیا شرکت کردند

(گتی ایماژ)

آقای ترامپ همچنین خاطرات فصول گذشته را بیان کرد SNL که می گفت از آن لذت می بردم.

“جان لوویتز، دروغگو را یادت هست؟” رئیس جمهور سابق با یادآوری شخصیتی از اواخر دهه ۱۹۸۰ پرسید. “الان یک نمایش وحشتناک است اما قبلا خوب بود.”

در همان گردهمایی، آقای ترامپ حمایت خود از دکتر مهمت اوز، نامزد جمهوری خواهان برای کرسی باز مجلس سنای پنسیلوانیا را تکرار کرد. بسیاری از حامیان رئیس‌جمهور سابق، با اشاره به حمایت‌های قبلی او از حقوق سقط جنین، ترنس‌جنسیتی‌های آمریکایی و مسائل دیگر، به حسن نیت MAGA دکتر اوز شک کرده‌اند.

آقای ترامپ خطاب به جمعیت گفت: “دوست من، دکتر مهمت اوز – او مرد بزرگی است.” این اظهار نظر با تشویق های بلند تماشاگران مواجه شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر