ترامپ پس از اینکه به طور تصادفی حمایت خود را از نامزد اوهایو در طول سخنرانی تظاهرات تغییر داد، مورد تمسخر قرار گرفت


به نظر می‌رسد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، نام نامزدهای جمهوری‌خواه را که برای انتخابات مقدماتی آتی که قرار است در ماه جاری در چندین ایالت برگزار شود، تایید کرده، اشتباه گرفته باشد.

آقای ترامپ روز یکشنبه در یک گردهمایی “نجات آمریکا” در اوهایو گفت: “می دانید، ما دکتر را تایید کرده ایم. اوز ما تأیید کردیم – JP، درست است؟ جی دی مندل، و او کارش عالی است. همه آنها خوب کار می کنند.»

رقابت سنای اوهایو در ۳ مه برگزار می‌شود، جایی که آقای ترامپ از نویسنده و سرمایه‌دار ج.

علیرغم اینکه جان کاسیچ، فرماندار وقت آمریکا در انتخابات مقدماتی ایالت در سال ۲۰۱۶ پیروز شد، آقای ترامپ دو بار با ارقام قاطع اوهایو را تصاحب کرد و عملاً به وضعیت آن به عنوان یک ایالت نوسانی پایان داد.

او روز یکشنبه نام جی.

آقای ونس که هفته گذشته تاییدیه رئیس جمهور سابق را دریافت کرد، به دنبال جایگزینی سناتور بازنشسته راب پورتمن است.

آقای ترامپ در تاییدیه ای در ۱۵ آوریل گفته بود: «در ایالت بزرگ اوهایو، کاندیدایی که واجد شرایط ترین و آماده ترین برای برنده شدن در ماه نوامبر است، جی دی ونس است».

ما نمی توانیم بازی کنیم. همه چیز برای بردن است!»

در حالی که آقای ونس در گذشته از منتقدان رئیس جمهور سابق بود، آقای ترامپ در تایید خود این موضوع را تایید کرد و گفت: “او بهترین شانس ما برای پیروزی در رقابتی است که می تواند بسیار سخت باشد.”

با وجود این، رئیس جمهور سابق روز یکشنبه نام دو جمهوری خواه را اشتباه گرفت و متعاقباً در شبکه های اجتماعی مورد تمسخر قرار گرفت.

«ذهن او یک شات است. نمی توانی تصور کنی که استورمی با او چه کرد. باید واقعا وحشتناک بوده غمگین! ” گورج کانوی ستون نویس در توییتی نوشت.

کاربر دیگری نوشت: نمی توانم به اندازه کافی در مورد چهره دوست صمیمی ام حرف های خوبی بزنم.

کاربر دیگری نوشت: «دونالد ترامپ به‌تازگی علناً «ج.

جی دی ونس و جاش مندل هر دو در حال رقابت هستند، اما جی دی مندل نه.

آقای مندل که به دنبال تایید رئیس جمهور سابق بود، پس از اینکه ترامپ ماه گذشته از آقای ونس حمایت کرد، ناامید شد.

در پنسیلوانیا، آقای ترامپ همچنین از پزشک و مجری تلویزیونی مهمت اوز حمایت کرده است در اقدامی که خشم محافظه کاران را برانگیخته است.

آقای ترامپ همچنین به دلیل حمایت از آقای ونس و اوز با ضربه‌ای مواجه شده است، زیرا هر دو نامزد به دلیل گذراندن زمان در خارج از ایالت‌های خود و تعهد ناکافی به رئیس‌جمهور سابق و برنامه «اول آمریکا» مورد انتقاد قرار گرفته‌اند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر