ترس یک پدر ۵۱ ساله انگلیسی پس از نجات پسر ۱۴ ساله خود در ایتالیا غرق شود.


بیم آن می رود که یک مدیر فروش بریتانیایی در تعطیلات پس از شیرجه زدن در دریاچه گاردا برای نجات پسر نوجوانش غرق شده باشد.

آران شادا، ۵۱ ساله، روز جمعه به همراه شریک زندگی خود و پسر و دختر ۱۴ ساله خود در یک سفر قایق در شمال ایتالیا بود.

این خانواده که در روستایی در نزدیکی لافبورو، لسترشر زندگی می‌کنند، گمان می‌رود که به تازگی تعطیلات خود را آغاز کرده‌اند که شامل روز سه‌شنبه تولد آقای چادا نیز می‌شود.

مدیر فروش، اولین بار توسط یکشنبه هاطبق گزارش ها، او از سفر با قایق برای جشن تولد آینده خود لذت می برد و در حدود ۵۰۰ متری ساحل در قایق تفریحی اجاره ای بود که آقای شثا متوجه شد که نوجوان در آب مشکل دارد.

آقای شازا توانست پسرش را به ساحل برگرداند و مادرش هالی موزلی ۳۹ ساله او را به کشتی بازگرداند. آنتونلو راجادال، رئیس گارد ساحلی گفت که مدیر فروش در حالی که خانواده وحشت زده او تماشا می کردند، از زیر سطح زمین لیز خورد و “ممکن است دچار حمله صرعی شده باشد”. یکشنبه ها

قایق های نجات، هلیکوپتر، غواص و یک زیردریایی موتوری به داخل دریاچه که عمق آن در برخی نقاط تا ۳۰۰ متر می رسد فراخوانی شدند، اما پس از ساعت ها جست و جو اثری از آقای شطا وجود نداشت.

آقای راگادل افزود: “این مرد یک قهرمان بود و می ترسیم غرق شده باشد، اما ما هر کاری می کنیم تا جسد او را پیدا کنیم.”

دریاچه گاردا یک مقصد گردشگری محبوب است

(iStock/Getty Images)

«این یک تراژدی واقعی است و ناامیدی در چهره‌هایشان آشکار بود.

او کاری را کرد که هر پدری با پسرش می کرد.»

آقای رجدال گفت که تیم ها “تا زمانی که طول بکشد به کار خود ادامه می دهند تا بتوانیم به زن فقیر و فرزندانش آرامش بدهیم”.

آقای چادا – که گفته می شد یکی از مدیران صنعت نفت بود و قرار بود سه شنبه آینده تولدش را جشن بگیرد – در هتل چهار ستاره دو لاک و دوپارک در ریوا دل گاردا اقامت داشت.

بر اساس گزارش‌ها، او و خانواده‌اش مرتباً از دریاچه‌های ایتالیا دیدن می‌کنند و همسرش عکس‌هایی از سفرهایشان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد.

یکی از شاهدان عینی به رسانه های محلی گفت: «در ۱۰۰ متری ساحل بودیم که صدای جیغ زنی را شنیدیم که درخواست کمک می کند.

“من به آنجا نگاه کردم و او در یک قایق با دو بچه بود که جیغ می زدند و به آب اشاره می کردند، بنابراین با ۹۱۱ تماس گرفتیم و آنها خیلی سریع آنجا بودند.”

ساکنان Woodhouse Ives، روستایی که خانواده در آن زندگی می کردند، شوکه شدند. یکی از مقامات محلی فیس بوک گفت: «من کاملاً از اتفاقات رخ داده آگاه هستم و به احترام خانواده، پستی نخواهم گذاشت.

سخنگوی گارد ساحلی گفت: این خانواده یک قایق را به مدت دو ساعت و نیم از یک شرکت محلی اجاره کردند و قرار بود کمی قبل از حادثه آن را برگردانند.

این مرد برای نجات پسر بزرگش که دچار مشکل شده بود شیرجه زد و موفق شد او را به قایق برگرداند اما پس از آن دچار مشکل شد.

«بعدازظهر جمعه بسیار گرم بود اما آب ۱۰ درجه خنک‌تر بود، بنابراین ممکن است در اثر شوک گرما تشنج کرده باشد.

جستجو هفت ساعت به طول انجامید و پس از تاریک شدن هوا متوقف شد اما اکنون از سر گرفته شده است. خانواده با پلیس در هتل خود هستند و یک روانپزشک حمایت شده است.

سخنگوی دفتر امور خارجه، مشترک المنافع و توسعه گفت که این وزارتخانه از خانواده این مرد حمایت می کند و با پلیس ایتالیا در تماس است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر