تری هانتر از جشنواره قلب شرق میدتاون – اخبار فناوری


«چی در یخچال شما» جایی است که طرفداران خیابان ونکوور در مورد کنسرت‌های تغییر دهنده زندگی، آلبوم‌های مورد علاقه‌شان و مهم‌تر از همه، آنچه در یخچال‌های ۲۰.۶ فوت مکعبی سفارشی‌شان در کنار سس کچاپ هاینز نشسته می‌پرسند.

در بازجویی

تری هانتر

شما کی هستید؟

نام من تری هانتر است. من همچنین نام Nang Gulgaa را دارم که در Haida به معنای فرد سختکوش است. من یکی از بنیانگذاران تئاتر متحرک ونکوور (۱۹۸۳-تاکنون) و یکی از بنیانگذاران و تهیه کننده اجرایی جشنواره East Midtown (2004-اکنون) هستم. او در اوایل دهه ۱۹۵۰ در شهر داخلی نلسون قبل از میلاد از پدر و مادری که در ساسکاچوان متولد شده بودند به دنیا آمد و بزرگ شد. من در خانه ای بزرگ شدم که در آن زندگی می کردم و موسیقی جاز را دوست داشتم. در اوایل دهه بیستم، پدرم به من پیشنهاد شغلی به عنوان بینایی‌شناس را داد، اما من مطمئناً آن را رد کردم زیرا میل دیوانه‌وار برای هنرمند شدن داشتم.

زندگی وحشی و سفر هنری من باعث شد که من و شریکم ساوانا، همراه با کارن جیمیسون، استودیو رقص ترمینال سیتی را در سال ۱۹۷۸ در محله چینی‌ها در ساختمان قبیله Lim Sai Kow Mock Community در خیابان کارال ایجاد کنیم. محله چینی ها و مرکز شهر شرق از آن زمان قلب و خانه من بوده است. وقتی وارد این جامعه شدم، هیچ تصوری از تأثیر عمیق این جامعه خارق العاده بر زندگی من نداشتم.

و پس از ۲۷ سال ورود به جامعه، جشنواره ایست داون تاون را تأسیس کردم که امسال بیش از ۱۰۰۰ هنرمند در ۱۵۰ رویداد در بیش از ۵۰ مکان در سراسر شرق مرکز شهر، محله چینی ها، پارک اوپنهایمر و استراتکونا حضور دارند. . . یا پس از ۵۰ سال به پاس کاری که با جامعه بومی در سمت شرق مرکز شهر انجام دادید، در St’llangng Laanas از ملت هایدا پذیرفته شدید.

همسرم، ساوانا، به من گفت که من باحال هستم زیرا وقتی اشتباه می کنم اعتراف می کنم.

حزب اول

وقتی ۱۷ ساله بودم، والدینم مرا به دیدن الا فیتزجرالد خواننده افسانه ای جاز در کلاب جاز در سالن هتلی در نورث ونکوور بردند. ما پشت میزی در ۲۰ فوتی الا نشستیم و شیفته سبک، ظرافت، خلوص لحن و آواز بداهه او بودیم. همچنین یادم می آید که چگونه باید بعد از هر آهنگ پیشانی اش را پاک می کرد زیرا از گرمای لباس های فانتزی زیر نورهای داغ صحنه عرق می کرد. همچنین متوجه شدم که با وجود همه زرق و برق و ستاره بودن، ستارگانی مانند الا نیز افرادی عادی بودند که عرق ریختند و برای تحقق رویاهای خود سخت تلاش کردند.

کنسرت زنده

چقدر درهای کوچک می توانند به تالارهای مقدس بزرگ باز شوند. در سال ۲۰۱۰، مرکز اجتماعی کارنگی از من خواست تا سی امین سالگرد آن را سازماندهی کنم. یکی از این رویدادها یک خانه باز با گروه جاز کارنگی به رهبری ترومبونیست، آهنگساز، تنظیم کننده و رهبر ارکستر براد مویرهد بود. روز افتتاحیه، وارد یک جلسه گروه جاز شدم و برد پرسید که آیا ساز می نوازم، و من گفتم: “آره، پیانو.” او به من گفت که پشت پیانو بنشین و شرکت کنم که من هم انجام دادم. وقتی میرفتم گفت: هفته دیگه میبینمت. سیزده سال بعد، من هنوز عضو گروه جاز کارنگی هستم. این یک فیلم هیجان انگیز و برجسته زندگی من بود. ورزش کردن، تمرین کردن و نواختن جاز برای من معادل رفتن به کلیسا است. و در کلیسای خود من این امتیاز را داشتم که پشت پیانو بنشینم و چهار دست با ترومبون و پیانیست بزرگ فقید هیو فریزر بنوازم، که به من اهمیت نواختن جاز را با روحیه شادی و سرگرمی آموخت.

سه آلبوم برتر

لئونارد کوهن در لندن زندگی می کنند و ممنون از رقصیدن وقتی ۱۶ ساله بودم، برای دیدن دوست دوران کودکی ام، گری، به نلسون برگشتم. ما برای اولین بار سنگسار شدیم و به ملاقات یکی از دوستانمان رفتیم که گفت: “تو باید به لئونارد کوهن گوش کنی.” او آهنگ “سوزان” را که من آن را دوست داشتم پخش کرد. اما بقیه آهنگ های لئونارد هیچ کاری برای من نداشتند. بعدها در زندگی‌ام، دوباره شروع به گوش دادن کردم، واقعاً به لئونارد گوش می‌دادم. به خصوص موسیقی ای که در دهه هفتاد شروع کرد و من عاشق موسیقی او شدم. بارها و بارها آن را پخش کنید. دو تا از آلبوم های مورد علاقه من از او Live in London است، به دلیل سازها و تنظیم های عالی، و به دلیل اینکه لئونارد بسیار هماهنگ است و با جمعیت می درخشد. و آخرین آلبوم او، Thanks for the Dance، بازتاب یک حکمت مادام العمر است. سپس تفسیر روفوس واینرایت از «هللویا» است که خارج از این جهان است. خدای من. خدا را شکر و از سرود گذشت.

Mavis Staples ما به عقب برنمی گردیم این آلبوم از Mavis به سادگی جوراب های من را از بین می برد. فقط صدا و دستگاه های Mavis خارج از این دنیا هستند. این یک آلبوم مفهومی درباره جنبش حقوق مدنی در دهه‌های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ است که در آن موسیقی‌دانان قلب و روح خود را در موسیقی خود می‌ریختند. ریشه‌ها، بلوز و گاسپل در هم تنیده می‌شوند و موسیقی به‌عنوان غسل تعمید، تغییر دهنده زندگی و تأییدکننده زندگی ظاهر می‌شود. و این آلبوم به شدت می گوید: مبارزه ادامه دارد و ما هرگز تسلیم نمی شویم.

خانواده رنکین کشور شمالی این آهنگ مرا به ریشه‌های اسکاتلندی و نیروی دریایی‌ام بازمی‌گرداند، زمانی که اجدادم برای اولین بار در دهه ۱۸۳۰ به جزیره پرنس ادوارد آمدند. وقتی موسیقی با ریشه اسکاتلندی را می شنوم هیجان در استخوان هایم وجود دارد و این ضبط معاصر عمیقاً بر این حافظه ژنتیکی تأثیر می گذارد. هر آهنگ آلبوم یک جام جم است. مورد علاقه من، “Rise Again”، جشن من در لیست پخش زندگی خواهد بود که از رودخانه به سوی دیگر می گذرم. همانطور که لئون دوبینسکی، ترانه‌سرا می‌گوید، این آهنگ قویاً از: «قدرت خانه‌ای که خانواده‌ها، دوستان و موسیقی به ما داده‌اند» می‌گوید.

ویدیو جشن بابیت (۱۹۸۷) – تریلر

موزیک ویدیوی مورد علاقه همه زمان ها (معروف به فیلم مورد علاقه من)

جشن گرفتن من از نسلی نبودم که با موزیک ویدیوها بزرگ شدند. من در سینما بزرگ شدم. مورد علاقه من جواهر کمتر شناخته شده برنده اسکار فیلمی به نام جشن بابت (۱۹۸۷)، یک درام دانمارکی به کارگردانی گابریل اکسل است. من و ساوانا آنقدر این فیلم زیبا و موید زندگی را تماشا کرده‌ایم که حسابش را از دست داده‌ام. این داستان سرآشپز معروفی از پاریس است که از انقلاب فرانسه فرار می کند و به یک جامعه کوچک، دورافتاده و عمیقا مذهبی پروتستان در دانمارک پناه می برد. در هسته خود، داستانی است در مورد غذا شناسی و اینکه چگونه هنر می تواند مردم را تغییر دهد و زندگی را به جامعه بازگرداند. یکی از سطرهای فیلم، بعد از اینکه ثروتش را در بخت آزمایی در جشنی شگفت انگیز که برای دهکده ترتیب داده بود، خرج کرد، «حالا تا آخر عمر فقیر خواهی بود». بابات پاسخ می دهد: هنرمند هرگز فقیر نیست. این کلمات واقعاً با من طنین انداز می شوند زیرا این مسیر زندگی است که من انتخاب می کنم.

در یخچال شما چیست؟

آنچوی در روغن. من در خانه زیاد آشپزی نمی کنم چرا؟: شریک زندگی من ساوانا نه تنها آشپزی را دوست دارد، بلکه یک سرآشپز استثنایی است. در عوض تبدیل به یک ماشین ظرفشویی بسیار خوب شد. وقتی آشپزی می‌کنم، غذای مورد علاقه‌ام در خانه، لینگوین با آنچوی، سیر و تکه‌های فلفل است که توسط آنجلو توچی، مالک خرده‌فروشی افسانه‌ای ایتالیایی غذای توچی در خیابان اصلی در محله چینی‌ها به من سپرده شده است. اگر توسی نرفته اید، تا فرصت دارید بروید. به دهه ۱۹۲۰ به عقب برمی‌گردید: بشکه‌ها، جعبه‌ها و قفسه‌های پر از انواع محصولات غذایی ایتالیایی. متأسفانه، آنجلو که اکنون در دهه ۸۰ خود با کم شنوایی است – و هنوز در مغازه ای که از پدرش به ارث برده کار می کند – ساختمان منحصر به فرد خود را برای فروش دارد. آخرین مهاجران ایتالیایی و تجارت آنها به زودی از جامعه ما حذف خواهد شد. دستوری که آنجلو به من داد، خاطره و ذخیره او را در قلب من حفظ خواهد کرد. و شکم من

کره بادام زمینی. در خانه من وقتی بچه بودم، کره بادام زمینی یک منبع غذایی محبوب و آزاردهنده بود. پدرم عاشق کره بادام زمینی بود. “بیا خانه، و بیا ساندویچ کره بادام زمینی درست کنیم.” ساندویچ کره بادام زمینی و موز. ساندویچ های صورت باز پخته شده با کره بادام زمینی و پیاز! بله واقعا و خیلی خوب. وقتی ۱۵ ساله بودم، خانواده ما اولین سفرمان را به محله چینی ها انجام دادیم و در رستوران افسانه ای چینی فوز هو هو در پندر، کلمبیا غذا خوردیم، و پدرم که یک دلقک بود، مجبور شد از او بپرسد: “آیا ساندویچ کره دارید؟” بادام زمینی.

پروژه ها. تمیز کردن منجمد. ده ها نفر از آنها. ما آنها را با پیاز آرام پخته و خامه ترش دوست داریم. و ما آنها را دوست داریم زیرا آنها از سالن محلی اوکراینی ما در پندر و جکسون، درست پایین خیابان خانه ما آمده اند. وقتی من و ساوانا کار فرهنگی را با و برای جامعه خود در اواسط دهه ۱۹۹۰ آغاز کردیم، مردم خوب سالن افسانه ای اوکراین یکی از اولین شرکای ما شدند. از آن زمان، ما هر سال با آنها همکاری می کنیم. ساوانا در گروه کر اوکراینی می خواند. و پسر ما مونتانا در آنجا تمرین کرد و یک رقصنده اوکراینی شد. این سالن که غرق در تاریخ است، به عنوان یک بیمارستان موقت برای کارکنان پست که در سال ۱۹۳۸ در جریان تحصن دستمزد اداره پست مورد حمله پلیس قرار گرفتند، عمل کرد. این سالن توسط افراد بزرگ با دهه ها سیاست مترقی و فداکاری اداره می شود. برای تبلیغ موسیقی، رقص و هنرهای پارچه اوکراینی مورد علاقه خود. و عاشق آشپزی هستند. آنها عاشق پختن پروگی هستند. و ما عاشق خوردن بروغم هستیم. هی زیو اوکراین.

نوزدهمین جشنواره سالانه Dowtown Eastside Heart of the City از ۲۶ اکتبر تا ۶ نوامبر برگزار می شود. برای جزئیات کامل به اینجا بروید.

بیشتررژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر