تزریق پرکننده (ژل) ، پروتز چربی و لب برای صاف شدن لبها برای حجم دادن


داشتن لبهای بزرگ و معروف همیشه به عنوان یکی از عناصر زیبایی شناخته شده است. لب های خود را با پروتز بزرگ کنید یا تزریق ژل یا: تزریق چربی این لب ها را عظیم ، برجسته می کند ، زیبایی کل صورت را بهبود می بخشد. افرادی که لب های باریکی دارند به ویژه می توانند از این روش ها بهره مند شوند. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب بسیار کوتاه است ، بنابراین این روش یکی از ساده ترین راه ها برای بهبود زیبایی صورت است.

زیبایی و ظاهر لب ها برای بسیاری از زنان حتی مردان یک موضوع بسیار مهم است. میزان استروژن با افزایش سن کاهش می یابد ، بنابراین با گذشت زمان لب ها به تدریج حجم خود را از دست می دهند و کوچک می شوند. لب های خود را بزرگ کنید تزریق ژل و: تزریق چربی و ایمپلنت ها می توانند ظاهر لب ها را به طور طبیعی بهبود بخشند و لب های باریک را عظیم کنند: شکننده. کلینیک تناسب اندام رازی روشهای تزریق چربی ، تزریق ژل (فیلر) و پروتزهای لب را انجام می دهد تا لب ها را بر اساس جدیدترین روشهای روز روشن کند. برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید 0 0221883334202 – 0 022188333295 – 02188025350: لطفا تماس بگیر.

اپلیکاتورهای ایده آل برای بزرگ کردن لب


بزرگسالان در هر سنی می توانند کاندیدای خوبی برای بزرگ کردن لب باشند. افرادی که به طور طبیعی لب های نازک دارند یا لب هایشان به دلیل افزایش سن پیری می کنند ، نتایج بسیار خوبی از این جراحی به دست خواهند آورد. همه افرادی که مایل به انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب هستند باید سالم بوده و انتظارات واقع بینانه ای از نتایج جراحی داشته باشند.

اقدامات قبل از عمل


بیماران قبل از انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب باید برخی از دستورات پزشک را رعایت کنند. در مواردی که قرار است تزریق چربی یا پروتز لب انجام شود ، بیماران باید:

  • چند هفته قبل از عمل ، مصرف برخی داروها ، داروهای گیاهی و ویتامین ها را متوقف کنید.
  • از 12 شب قبل از عمل خودداری کنید. بعد از خوردن یا نوشیدن مایعات بعد از 00.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، لباس های گشاد و راحت بپوشید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، از آرایش ، جواهرات ، لنزها خودداری کنید.

انواع روش های بزرگ کردن لب


بسته به نیاز و اهداف بیمار ، می توان از روش های مختلف برای بزرگ شدن لب ها برای رسیدن به ظاهر دلخواه بیمار استفاده کرد. روشهای موجود عبارتند از:

پروتز لب

پروتز لب (کاشت) یکی از روش های جدید بزرگ کردن لب است.

مزایای پروتز:

ایمپلنت یا پروتز لب یک روش دائمی تقویت لب است که “نتایج قابل مشاهده ای بیشتر از ژل های تزریقی” دارد و بنابراین گزینه خوبی برای بیمارانی است که دارای لب های باریک طبیعی هستند. مزیت اصلی این روش این است که نتایج دائمی است ، در حالی که ژل های تزریق شده موقتی هستند ، پس از مدتی جذب بدن می شوند.

جراحی پروتز لب

جراحی بزرگ کردن لب نسبتاً ساده است و حدود یک ساعت به طول می انجامد. پزشک ابتدا یک برش کوچک در لب ایجاد می کند. در بیشتر موارد ، برش ها در گوشه لب ایجاد می شوند. البته برش بسته به تکنیک جراحی می تواند در جاهای دیگر ایجاد شود. سپس پزشک یک کانال کوچک در لب ایجاد می کند و جایی برای پروتز ایجاد می کند. بازکردن این تونل کوچک در لب ها در قرار دادن صحیح ایمپلنت و ایجاد نتایج طبیعی بسیار مهم است. سپس جراح پروتز لب را در این تونل قرار می دهد و آن را به بافت لب می چسباند. سپس پروتز لب به طول مناسب بریده می شود و برش ایجاد شده روی لب بسته می شود.

پروتز لب چه عوارضی دارد؟

در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی ، خطرات و عوارض پروتز لب بسیار کم است. با این حال ، بهتر است از خطرات و عوارض احتمالی این جراحی آگاهی کامل داشته باشید. برخی از این عوارض احتمالی شامل رد پروتز توسط بافت بدن ، عفونت ، جابجایی پروتز ، ترک زخم جراحی و بزرگ شدن لب می شود. با انتخاب یک جراح ماهر و باتجربه که در انجام این جراحی بسیار آگاه است ، می توانید خطر این عوارض را کاهش دهید.

تزریق ژل

یکی از روش های صاف کردن لب ها تزریق ژل (فیلر) به لب ها است.

مزایای تزریق ژل لب

پزشکان معمولاً از تقویت لب استفاده می کنند: برای تأکید ژل های تزریقی برای استفاده تکنیک های تزریق ژل ، مانند موادی که برای تزریق ژل استفاده می شود ، بسیار متنوع است ، بنابراین بیماران با گزینه های زیادی روبرو هستند. اکثر بیماران می گویند بزرگترین مزیت تزریق ژل لب این است که نسبت به ظاهر خود اطمینان بیشتری دارند. تزریق زل ظاهر برجسته و شاداب لب ها را بازیابی می کند. برآمدگی لب ها اجزای صورت را حتی بیشتر با یکدیگر هماهنگ می کند.

ویژگی های تزریق ژل لب

بزرگ کردن لب با ژل با نتایج دلپذیری همراه است که فقط در 30 دقیقه ظاهر می شود. معمولاً نیازی به تزریق بیهوشی نیست ، زیرا خود ژل حاوی مقداری لیدوکائین یا داروهای بیهوشی دیگر است. اثرات تزریق ژل روی لب ها موقتی است ، زیرا بدن در نهایت این مواد را جذب می کند. ماندگاری این نتایج در افراد مختلف متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​6 ماه است. به بیمارانی که می خواهند پروتز لب داشته باشند همیشه به لب های بزرگ شده دائما توصیه می شود ابتدا ژل را به لب تزریق کنند تا ببینند آیا پروتز لب نتیجه مطلوب را به همراه خواهد داشت یا خیر.

خطرات تزریق ژل روی لب

اگرچه تزریق ژل لب به طور کلی با عوارض جانبی بسیار کمی همراه است ، اما پاسخ بیمار به تزریق بستگی به نوع ژلی دارد که وی انتخاب می کند و اینکه بدن او چقدر خوب ترمیم می شود. عوارض جانبی تزریق ژل بسیار ملایم شامل قرمزی ، کبودی ، تورم ، درد ، حساسیت و عفونت است. با چند احتیاط ساده می توان این عوارض جانبی را کاهش داد همه این عوارض جانبی طی چند روز برطرف می شوند. عارضه جدی تر و خطرناک تر ، واکنش آلرژیک به ژل تزریق شده است ، که البته نادر است.

تزریق چربی

تزریق چربی یکی دیگر از روش های روشن و فرم دهی به لب ها است.

مزایای لیپوساکشن:

برای بیمارانی که دوست دارند لب های حجیم و برجسته تری داشته باشند ، اما دوست ندارند ماده خارجی را به بدن خود تزریق کنند ، روش تزریق چربی مناسب برای لب ها ژل های تزریقی از بافت بدن حیوانات بدست می آید ، اما روش تزریق چربی از چربی بدن خود بیمار استفاده می کند و نتایج بسیار طبیعی است. یکی از مزایای اصلی این روش این است که به ندرت باعث ایجاد واکنش آلرژیک در بیمار می شود ، زیرا ماده مورد استفاده از بدن خود بیمار گرفته شده است. تزریق چربی یک روش آسان و سرپایی است ، بهبود فقط چند ساعت طول می کشد ، پس از آن بیمار می تواند به خانه بازگردد ، فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. نتایج این عمل بسیار طبیعی و ظریف به نظر می رسد و از 6 ماه تا یک سال به طول می انجامد.

روش انتقال چربی:

روش تزریق چربی ، کمکهای اولیه تزریق چربی: برخی از چربی ها از قسمت هایی از بدن مانند شکم و ران گرفته می شوند. این لیپوساکشن تغییرات زیادی در این قسمت از بدن ایجاد نمی کند مگر اینکه لیپوساکشن اصلی و لیپوساکشن به طور همزمان انجام شود. چربی حاصل از لیپوساکشن غنی شده و با یک سوزن بسیار ظریف از طریق سرنگ به لب تزریق می شود. در نتیجه تزریق ، تنها دو نقطه قرمز کوچک روی لب ظاهر می شود که شعاع هر کدام کمتر از 0.2 سانتی متر است.
تزریق چربی معمولاً تحت بی حسی موضعی یا عمومی انجام می شود. انتخاب بیهوشی بستگی به جراح دارد. این روش برای بیمارانی که می خواهند میزان چربی بدن را در یک یا دو ناحیه خاص کاهش دهند ، اما در عین حال می خواهند لب های برجسته تری داشته باشند ، ایده آل است.

خطرات تزریق چربی

تزریق چربی یک روش کم خطر است ، اما مانند هر جراحی دیگری ، ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. این عوارض می توانند در محل تزریق چربی یا تزریق چربی رخ دهند ، از جمله عفونت ، خونریزی ، تورم و درد. یکی از معایب این روش که پزشکان سعی می کنند تا آنجا که ممکن است با آن مبارزه کنند این است که تعدادی از سلول های چربی در حین انتقال چربی می میرند. جراحان باتجربه از چندین تکنیک برای جلوگیری از این امر استفاده می کنند ، به عنوان مثال ، به جای تزریق یکبار تزریق چربی ، تزریق را مرحله به مرحله انجام می دهند.

نتایج مورد انتظار بعد از لیپوساکشن


بزرگ کردن لب با تزریق ژل یا چربی یا پروتز لب معمولاً در مطب یا کلینیک پزشک شما انجام می شود. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب بسته به تکنیک بزرگ کردن لب از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. اما اگر از بیهوشی عمومی برای جراحی استفاده نشود ، اکثر بیماران می توانند ظرف یک روز به حالت عادی بازگردند. بعد از هرگونه عمل بزرگ کردن لب می توان انتظار کبودی uk را داشت. در صورت استفاده از روش تزریق زل ، تورم حدود یک هفته طول می کشد و در صورت استفاده از روش تزریق چربی ، تورم می تواند تا سه هفته طول بکشد. میزان درد و ناراحتی بعد از جراحی بسیار کم است و بندرت نیاز به تجویز مسکن دارد.

هزینه بزرگ کردن لب چقدر است؟


هزینه بزرگ کردن لب بسته به عوامل زیر بسته به بیمار متفاوت است:

دیدگاهتان را بنویسید