تزریق ژل و چربی بدن به گونه ها چقدر طول می کشد تا حجم به گونه ها داده شود؟


گونه های برجسته و فک های بیرون زده چهره مورد نظر و زیبایی مطلوب و زیبایی هستند. برخی از مردم ، به طور طبیعی ، گونه های برجسته ای دارند. با افزایش سن ، گونه ها به دلیل نازک شدن صورت و کاهش چربی زیر جلدی صاف و کوچکتر می شوند. برجسته سازی گونه با: تزریق ژل و: تزریق چربی ماسک صورت را می توان بهبود بخشید. ویژگی های متعادل صورت که چهره جوان و زیبایی را بازیابی می کند.

گونه ها ویژگی بسیار قوی صورت هستند ، با افزایش سن صاف تر می شوند. احتمالاً و گونه های متورم تزریق ژل و: تزریق چربی باعث بلند شدن سریع صورت می شود ، ظاهر قسمت های مختلف صورت را بهبود می بخشد. در طول مشاوره اولیه ، پزشک این فرایندها را به طور دقیق طراحی می کند. همچنین اهداف زیبایی شما را بررسی می کند تا به شما در انتخاب درمان مناسب کمک کند. کلینیک تناسب اندام رازی: ، روشهای تزریق ژل و تزریق چربی را برای روشن شدن گونه های کوچک و صاف و بزرگ نشان می دهد. علاوه بر این که می توانید ویژگی های صورت خود را تغییر داده و بهبود دهید ، کارشناسان ما شکل کلی صورت شما را برای دستیابی به نتایج طبیعی در نظر می گیرند.

برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید تماس بگیرید 0 022188334402 – 0 022188333295 – 02188025350: صدا زدن.

این روشها برای چه کسانی مناسب است؟


دلایل زیادی وجود دارد که چرا فرد ممکن است به فکر برجسته کردن گونه های خود با تزریق ژل چربی باشد. ممکن است فردی در تلاش باشد علائم پیری را از بین ببرد. با افزایش سن ، سلول های چربی شروع به تجزیه می کنند ، انگار غرق شده اند. همچنین می تواند باعث تورم یا گودی زیر چشم شود و کاهش خاصیت ارتجاعی پوست می تواند این اثر را تشدید کند. از سوی دیگر ، او ممکن است احساس کند که به طور طبیعی گونه های کوچک و صاف دارد ، او سعی می کند ظاهر خود را در سنین جوانی بهبود بخشد. نکته دیگر این است که فرد باید از سلامت کامل برخوردار باشد ، نه اینکه بیماریهای مزمن مانند بیماریهای خود ایمنی یا عفونت های پوستی داشته باشد. برخی از بیماران ، مانند افرادی که تحت عمل جراحی تهاجمی زیبایی قرار می گیرند پروتز گونه آنها از این تزریق ها برای آزمایش نتایج بالقوه جراحی زیبایی استفاده می کنند.

روشهای غیر جراحی برای پوشاندن گونه ها


دو روش غیر جراحی برای پوشاندن و بزرگ کردن گونه ها وجود دارد. روش مناسب برای هر فرد بستگی به نتایج مطلوب و زمان بهبود دارد. این روشها عبارتند از:

ژل را به گونه ها تزریق کنید

برای کسانی که تغییرات دائمی نمی خواهند و به دنبال راهی هستند تا به راحتی به آن عادت کنند ، تزریق ژل روش خوبی است. انواع مختلف ژل (فیلر) را می توان به گونه ها تزریق کرد. تزریق ژل گونه رایج ترین روش برجسته سازی گونه است. میزان تزریق ژل در افراد مختلف متفاوت است و بسته به حجم اولیه گونه مقدار برآمدگی مورد نظر متفاوت است. راه هایی برای دوام بیشتر ناخن ها وجود دارد که بهترین نتایج درمانی را در دراز مدت حفظ می کند.

ژل های تزریقی پوست از چه ساخته شده اند و چگونه کار می کنند؟

ژل پرکننده تزریقی از اسید هیالورونیک ساخته شده است – یک قند طبیعی که همه افراد در بدن خود دارند. برای از بین بردن چین و چروک های ناخوشایند روی صورت ، این ژل در زیر سطح پوست تزریق می شود تا بافت اطراف آن روشن و گسترده شود.

چگونه ژل تزریق کنیم؟

برجسته سازی گونه با تزریق ژل در مطب پزشک به مدت حدود 30 دقیقه انجام می شود. برخلاف جراحی زیبایی ، این درمان نیازی به برش ندارد. پرکننده مایع یا ژل بر روی گونه تزریق در نواحی از پیش تعیین شده اطراف تزریق می شود. سپس گونه ها را ماساژ دهید تا استخوان گونه تا حد ممکن طبیعی به نظر برسد.

مراقبت بعد از تزریق

پس از تزریق ژل نیازی به بهبودی نیست ، بنابراین بیمار می تواند بلافاصله فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. در 24 ساعت اول پس از تزریق ، بیمار باید از انجام تمرینات سنگین یا ورزش خودداری کند.

چقدر طول می کشد تا نتایج را ببینید؟

بهترین مزیت تزریق ژل این است که نتایج فوری است. لازم به ذکر است که پوست طی چند روز آینده به حالت عادی باز می گردد و در این مدت می توانید نتیجه نهایی را مشاهده کنید.

طول عمر ژل:

روشن شدن گونه ها با تزریق ژل می تواند تا 24 ماه طول بکشد. البته به خاطر داشته باشید که شیوه زندگی فرد ، میزان اصلاح مورد نیاز ، میزان توده ، نوع پوست همه بر توانایی فرد در پاسخ به نتایج این درمان تأثیر می گذارد.

تزریق ژل در دوران بارداری و شیردهی

اگرچه هیچ مطالعه خاصی نشان نداده است که استفاده از ژل یا فیلرهای پوستی در دوران بارداری یا شیردهی می تواند خطرناک باشد ، اما پزشکان مراقب هستند تا پایان دوره شیردهی بیمار را درمان نکنند.

این روش چه عوارضی دارد؟

عوارض جانبی شایع تزریق ژل شامل تورم موقت ناحیه تحت درمان و کبودی های سبک است. متخصصان به همه بیماران توصیه می کنند از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین ، ایبوپروفن ، روغن ماهی و غیره استفاده کنند. روشهای تزریق نامناسب یا استفاده نادرست از مواد توسط یک سرنگ مبتدی می تواند منجر به نتایج ناخوشایند و ظاهر غیر طبیعی گونه ها شود. بنابراین ، انتخاب یک متخصص با تجربه بسیار مهم است.

هزینه تزریق ژل چقدر است؟

هزینه تزریق ژل بستگی به مقدار ژل استفاده شده در هر جلسه و ناحیه درمان دارد. هر بیمار ویژگی های خاص خود را دارد ، مقدار و نوع ژل برای هر بیمار متفاوت است. این نکات طی مشاوره اولیه با متخصص ارزیابی می شود. برای هر بیمار برنامه درمانی در نظر گرفته شده است که هزینه آن را می توان در این جلسه در نظر گرفت.

تزریق چربی در گونه ها

تزریق چربی از بدن خود بیمار (تزریق چربی) می تواند راه خوبی برای افرادی باشد که می خواهند حجم از دست رفته صورت را به دست آورند. افرادی که از این روش استفاده می کنند باید از سلامت کامل برخوردار بوده و چربی کافی برای انتقال به گونه ها داشته باشند: تزریق. از تزریق چربی می توان برای درمان مردان و زنان استفاده کرد. اگرچه افراد مسن تمایل بیشتری به استفاده از آن برای بازگرداندن “حجم گونه” و چاقی صورت دارند ، اما همه افرادی که از استخوان گونه خود راضی هستند نمی توانند از آن استفاده کنند. تزریق چربی با شکم می تواند بسیار موفق باشد.

مزایای این روش:

تزریق اسمیر چربی به پر شدن گونه ها و توده کمک می کند. این نسبت اجزای صورت را تغییر می دهد و بین آنها و بهتر قرار می گیرد. این روش مزایای زیادی دارد ، به عنوان مثال ، این روش بسیار تهاجمی نیست ، استفاده از چربی خود هضم کننده نتیجه را کاملاً طبیعی می کند.

نحوه تأکید بر گونه ها با تزریق چربی

تزریق چربی یک درمان سرپایی است. پس از این درمان بیمار می تواند بلافاصله به خانه بازگردد.

فرآیند بزرگ شدن گونه ها با تزریق چربی بدن یک فرآیند بسیار ساده است ، اگرچه به مهارت و تجربه زیادی نیاز دارد.

  • مرحله 1. از داروهای بی حسی استفاده کنید – در ابتدا ناحیه صورت با بی حسی موضعی بی حس می شود.
  • مرحله 2: چربی را بردارید ، سپس چربی مورد نیاز برای برجسته سازی را منتقل کنید تزریق چربی: می گیرند. این چربی می تواند روی ران ، شکم یا باسن ایجاد شود.
  • مرحله 3. پردازش چربی – چربی استخراج شده سپس پردازش می شود. این شامل جداسازی و استخراج سلول های چربی از سایر چربی های بدن است.
  • مرحله 4. تزریق. سلول های چربی به گونه ها تزریق می شوند.

اگر به خوبی پوشانده شود ، بسیاری از شرایط نامطلوب را تحمل می کند.

بهبود

پس از تزریق چربی به گونه ها ، ممکن است فرد در ناحیه ای که چربی برداشته شده است کمی تورم ، قرمزی یا کبودی را تجربه کند. این موارد ممکن است پس از 1 تا 7 روز ناپدید شوند. بانداژ (بانداژ فشاری) روی صورت اعمال می شود و بیمار باید یک هفته تحمل کند. ممکن است انجام این کار کمی دردناک باشد ، اما آنقدرها هم سخت نیست. متخصص ممکن است برای بیمار مسکن تجویز کند یا به بیمار توصیه کند که بعد از درمان از تایلنول استفاده کند.

نتایج:

در ابتدا ممکن است احساس کنید که میزان چربی و میزان نور زیاد است ، اما این معمولاً به دلیل تورم است که در عرض 3 تا 4 ماه کاهش می یابد ، در نهایت در پایان این دوره بیمار نتایج واقعی درمان را مشاهده می کند به تا چهار ماه ، حجم باقیمانده نتیجه سلولهای چربی (زنده) در نظر گرفته می شود که طولانی یا حتی دائمی باقی می مانند.

عوارض تزریق چربی:

یکی از بحث برانگیزترین مسائل مربوط به لیپوساکشن جذب چربی به بدن است. مقدار مشخصی از آن جذب بدن می شود.

اگر این مقدار معمولاً کافی باشد و مطمئن شوید که فرد از نتایج راضی است ، تنها بخشی از آن به طور دائم باقی می ماند. بیشتر و بیشتر روشهای جدید با دوام تر می شوند.

سایر مشکلات احتمالی شامل تورم و سفت شدن چربی تزریق شده است. درد و ناراحتی می تواند در نتیجه بافت چربی ایجاد شود. همچنین خطر ایجاد کیست در محل تزریق وجود دارد.

هزینه تزریق چربی گونه چقدر است؟

هزینه تزریق چربی متفاوت است. تجربه و شهرت متخصص ، و همچنین موقعیت وی ، می تواند بر هزینه این درمان تأثیر بگذارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه این تزریق می توانید با پزشک خود مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید