تست بینایی؛ آیا می توانید زن پنهان شده را در عرض ۷ ثانیه پیدا کنید؟


تست دید پنهان

خوانندگان عزیز، به آزمون دیگری از بخش سرگرمی خبرنامه ما خوش آمدید. در این تست بینایی، جسمی در جایی از تصویر پنهان شده است. اما چالش این است: آیا می توانید آن را در عرض ۷ ثانیه تشخیص دهید؟ دقت و مهارت های بینایی خود را با شرکت در این مسابقه آزمایش کنید.

نیازی به گفتن نیست، هدف زمان بندی تعیین میزان عملکرد مغز شما در این شرایط چالش برانگیز است.

بیا شروع کنیم!

تست بینایی تصویر پنهان؛ به تصویر زیر نگاه کنید

تست دید پنهان

وقتی به تصویر نگاه می کنید، بلافاصله دو سنجاب را می بینید که روی شاخه درخت نشسته اند. اما چیز دیگری در عکس وجود دارد که نظر شما را جلب می کند و آن چیزی نیست جز چهره یک زن.

وقتت تمام شده. آیا می توانید چهره پنهان یک زن را ببینید؟

عدد؟

پیشنهاد می کنیم دوباره به تصویر نگاه کنید. اما این بار با دقت و تمرکز بیشتر.

.

.

.

اگر به محیط اطراف دقت کنید، می بینید که بالای سر سنجاب طرحی از صورت یک زن وجود دارد. به خصوص بینی او تشخیص را آسان می کرد.

همچنین اگر به سمت چپ تصویر دقت کنید متوجه می شوید که سنجاب سمت راست لب های زن را تشکیل می دهد. سنجاب سمت چپ چشم چپش را دارد و درخت چشم راستش را ترک می کند.

کسانی که موفق به حل این تست در ۷ ثانیه یا کمتر شده اند، مهارت های بینایی عالی دارند. اگر شما یکی از آنها هستید، به شما تبریک می گویم.

امیدواریم از این تست لذت برده باشید.

خوانندگان محترم خبرنامه می توانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک ارسال کنند. شما همیشه می توانید از طریق بخش سرگرمی خبرنامه ما به آخرین تست ها، پازل ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که به شناخت بهتر خود اهمیت می دهند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر