تست بینایی تصویر حیوانات؛ آیا می توانید تمام ۲۵ حیوان پنهان شده در تصویر را شناسایی کنید؟


تست بینایی حیوانات

خوانندگان عزیز، به شما در آزمون بینش دیگری از بخش سرگرمی خبرنامه ما خوش آمد می گوییم. در این مسابقه دیدن عکس حیوانات ۲۵ حیوان در یک عکس وجود دارد که باید همه آنها را پیدا کنید. اما کارشناسان ادعا کردند که تنها ۷ درصد از شرکت کنندگان توانستند تمام ۲۵ حیوان را در تصویر ببینند. بنابراین فقط افرادی با دید و دقت عالی می توانند همه حیوانات پنهان را ببینند. تو چطور؟

تست بینایی تصویر حیوانات با ۲۵ حیوان پنهان

کارشناسان می گویند میانگین زمان دیدن همه حیوانات در یک عکس دو دقیقه است. آیا می توانید همه آنها را در کمتر از دو دقیقه پیدا کنید؟ پس برای چی منتظری!

تست بینایی حیوانات

این نقاشی به سبک آرسیمبولدو، هنرمند ایتالیایی قرن شانزدهم طراحی شده است. کار او بیشتر به خاطر خلق سر انسان از غذا و اشیاء شناخته شده است. اما این تصویر به نوبه خود یک تست بینایی دشوار است. به ویژه قرار دادن ده ها موجود مختلف در کنار یکدیگر، دیدن همه آنها را دشوار می کرد.

شما باید بتوانید یک فیل، یک اسب، یک ببر، یک نهنگ، یک روباه، یک کانگورو و یک خرس را در تصویر ببینید. همچنین یک ملخ، یک تنبل و یک طاووس وجود دارد که پرهای خود را به رخ می کشد. بینندگان تیزبین ممکن است متوجه یک لاک پشت، یک خرگوش و یک گوریل نیز شوند. سایر حیوانات در تصویر: صدف، حلزون، بلبل، دودو، توکان، مار، سنجاب، پرنده ای شبیه شاهین در سمت چپ تصویر و پرنده ای مانند شاهین در مقابل ببر ، دلفین، مارمولک و جوجه تیغی.

اگر چیزی در تصویر کم یا جدید می بینید، آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

به تصویر زیر نگاه کنید

آیا موفق شدید همه آنها را ببینید؟ آیا در کمتر از دو دقیقه موفق شدید؟ اگر بله، پس دید عقابی دارید!

اما اگر هنوز موفق نشده اید، ناامید نشوید و دوباره به عکس نگاه کنید. پیشنهاد می کنیم یک قلم و کاغذ بردارید و هر حیوانی را که می بینید یادداشت کنید، به این ترتیب تمرکز بیشتری خواهید داشت.

خوانندگان محترم خبرنامه می توانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک ارسال کنند. شما همیشه می توانید از طریق بخش سرگرمی خبرنامه ما به آخرین تست ها، پازل ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که به شناخت بهتر خود اهمیت می دهند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر