تست شناسایی بیگانه: خارجی کیست؟


تست شناسایی بیگانه: در عکس ۴ نفر دیده می شوند که یکی از آنها بیگانه است. شما آدم فضایی را انتخاب می کنید. اما برای شناسایی فضانورد فقط ۹ ثانیه فرصت دارید. آیا می توانید مرد فضایی را شناسایی کنید؟

بازی ذهن

بازی های ذهنی پازل های سرگرم کننده ای هستند که هوش شما را آزمایش می کنند. آنها همچنین حافظه و مهارت های بینایی را بهبود می بخشند، به خصوص اگر به طور منظم ورزش کنید. اغلب اوقات، بازی های فکری در محیط های آموزشی برای بهبود تفکر انتقادی و مهارت های استدلال منطقی دانش آموزان به ویژه کودکان استفاده می شود.

برای شما: معمای ذهن: به نظر شما چه کسی فقیر است؟

برای حل این تست ها لازم نیست نابغه باشید. در واقع، برخی از آنها بسیار ساده هستند.

آیا برای شرکت در آزمون شناسایی بیگانه آماده هستید؟ پس بیایید شروع کنیم.

تست شناسایی فضانوردان

به تصویر زیر نگاه کنید.

در تصویر چهار نفر با لباس های عجیب را در یک رستوران می بینید که هر کدام مشغول انجام کاری هستند. اما یکی از افراد داخل رستوران خارجی است و باید با او آشنا شوید. آیا می توانید مرد فضایی را در ۹ ثانیه تشخیص دهید؟

زمان شما از الان شروع می شود.

برای شما: تست بینایی: آیا می توانید یک پلنگ سیاه را در ۱۲ ثانیه تشخیص دهید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

در حین جستجوی پاسخ، در اینجا یک واقعیت جالب وجود دارد:

حل ناراحتی های ذهنی به طور منظم می تواند شما را باهوش تر کند. چگونه؟ خوب، بازی های فکری برای بهبود عملکرد مغز و تقویت تفکر انتقادی و توانایی های بصری شما هستند. همچنین، به عنوان یک امتیاز اضافی، به آرامش ذهن شما کمک می کند و شما را از یکنواختی خارج می کند.

مال شما: معمای زن متاهل: کدام زن متاهل است؟

زمان به پایان رسیده است.

ما فکر می کنیم شما هنوز موفق نشده اید. اگر چنین است، نگران نباشید، پاسخ در بخش زیر است.

پاسخ بازی فکری

به مرد زردپوشی که پشت میز دوم نشسته نگاه کنید. آیا به آنچه می خورید توجه کرده اید؟ موز ممکن است فکر کنید خوردن موز اشکالی ندارد. با این حال، دوباره نگاه کنید، این بار به نحوه خوردن موز توجه کنید. هیچ انسانی موز را با پوست نمی خورد.

پاسخ مسابقه مرد فضایی

بنابراین پاسخ به مسابقه شناسایی فضانورد مردی با موز است. او یک فضانورد است.

برای شما: تست بینایی کروکودیل: شما فقط ۱۵ ثانیه فرصت دارید تا تمساح را پیدا کنید!

امیدواریم از حل مسابقه شناسایی بیگانه لذت برده باشید. فراموش نکنید که به ما بگویید، آیا توانستید بیگانه را در ۹ ثانیه شناسایی کنید؟

خوانندگان محترم خبرنامه می توانند از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشند اینستاگرام و فیس بوک نظرات و پیشنهادات خود را ارسال کنید. شما همیشه در حال عبور هستید بخش سرگرمی خبرنامه به آخرین آزمون ها، پازل ها و سوالات دسترسی پیدا کنید. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. مخصوصاً آنهایی که به شناخت بهتر خود اهمیت می دهند!

بیشتر بخوانید:

تست هوش و دقت: چند نفر در گالری نقاشی وجود دارند؟

تست بینایی قلب: در تصویر چند قلب وجود دارد؟ همه آنها را پیدا کنید!

بهترین بازی های فکری; کدام یک از افرادی که در اتاق هستند واقعی نیستند؟

آزمون شماره پنهان: آیا می توانید شماره پنهان در تصویر را تشخیص دهید؟

تست ذهنی: به نظر شما کدام زن آب بیشتری به خانه می برد!؟رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر