تست مغز: آیا توانستید ماهی مخفی را در تصویر پیدا کنید!؟


پازل ها و معماهایی که هر روز در خبرنامه منتشر می شوند، تلاش دارند، ذهن مخاطبان خود را به چالش دعوت کند. این پازل ها سبب افزایش دقت و تمرکز مغز شما می شود. چرا که باید پاسخگویی شما نیاز به توجه، دقت و حتی گاهی فکر کردن دارید. به این ترتیب این پازل ها به مغز شما کمک می کند که بیشتر فعالیت کند. فعالیت مغز سبب می شود که قدرت تمرکز و دقت شما افزایش پیدا کند. مغز شما هم نیاز به ورزش دارد و ورزش مغز حل سوالات هوش، پازل ها و … است. امروز با تمرین مغز ببا ماهی مخفی در خدمت شما هستیم.

بیشتر بخوانید: تست مغز: اگر پاندای مخفی را در تصویر پیدا کنید، بسیار تیزبین هستید؟

تمرین مغز با ماهی مخفی

 

پازل امروز توسط هنرمند مجارستانی Gergely Dudás ساخته شده است. این پازل هم در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام بسیار مورد توجه قرار گرفت. این تصویر خیلی سریع در فضای مجازی همرسانی شد . تصاویر دوداس بسیار جالب هستند. همه چیز شبیه هم هست و یک اختلاف ممکن است در تصویر وجود داشته باشد. شما باید اختلاف را پیدا کنید.

در تصویر امروز هم در قعر دریا انواع و اقسام آبزیان دریایی دیده می شود. در این میان تنها یک ماهی به صورت تنها در میان حجم انبوه اسب های آبی و ستارگان دریایی و … دیده می شود. اما گویا این ماهی کمی خجالتی است و خود را در جایی پنهان کرده است. این ماه در کجای این تصویر پنهان شده است؟

رکورد یافتن این ماهی در شبکه های اجتماعی ۵ ثانیه بوده است. ببینم شما در چند ثانیه ماهی را پیدا می کنید.

آیا چشمان تیزبین شما توانست این ماهی را پیدا کند!؟

.

.

.

.

 

کمی دقت کنید.

 

.

.

اگر نتوانستید پیدا کنید به پایین صفحه بروید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر می‌خواهید ماهی را بیابید، آخرین فرصت شماست. می توانید به بالا برگردید و دوباره جستجو کنید!

 

مطمئنید که پیدا نتوانستید؟

این ماهی تنها، اینجاست!

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست های شخصیتی و معماها و پازل ها دسترسی داشته باشید.

لینک های مرتبط:

تست شخصیت: نوع نگه داشتن لیوان از شخصیت شما سخن می گوید!

تصویر یک ماه را انتخاب کنید تا شخصیت واقعی خود را بشناسید!

تست شخصیت: انتخاب شما میزان اعتماد به نفس شما را نشان می دهد!

یک گربه را انتخاب کنید و ببینید چه چیز در مورد شخصیت شما می‌گوید!

تست: تصویری که انتخاب می‌کنید، بخشی از زوایای پنهان شخصیتی شما را افشا می‌کند!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر