تست هوش دلفین: چند دلفین را می توانید ببینید؟


تست هوش دلفین

تست هوش دلفین: خوانندگان عزیز، به آزمون دیگری از سری خبرنامه های سرگرمی ما خوش آمدید. کارشناسان می گویند این تست هوش و هوشیاری شما را آزمایش می کند. فکر می کنی آدم با وجدانی هستی؟ اجازه بدید ببینم! فقط به تصویر نگاه کنید، چند دلفین را می توانید ببینید؟ در تصویر چند دلفین وجود دارد؟

این مسابقه با عنوان “چند دلفین می بینید” به یک ترند محبوب در فیس بوک و توییتر تبدیل شده است… در این تصویر دلفین های زیادی وجود دارد و باید تعیین کنیم که چند دلفین را می توانید ببینید.

در نگاه اول، این تست ممکن است ساده به نظر برسد، اما دشوارتر از آن چیزی است که فکر می کنید. افراد زیادی از سراسر جهان در این آزمون شرکت کردند و سعی کردند آن را حل کنند، اما تنها باهوش ترین ها توانستند آن را حل کنند.

تست هوش دلفین

به تصویر نگاه کنید، چند دلفین را می توانید ببینید؟

تست هوش دلفین

وقتی به تصویر نگاه می کنیم در ابتدا ممکن است شبیه ۹ دلفین به نظر برسند، اما با کمی دقت متوجه می شویم که در اندازه های کوچک و بزرگ روی هم قرار گرفته اند که با دم و باله هایشان متمایز می شوند. برخی دیگر چشم اضافی دارند که تشخیص آن دشوار نیست.

به هر حال، در مجموع ۱۷ دلفین در تصویر وجود دارد. اگر درست پاسخ دادید، هوش شما قابل توجه و تبریک است.

اما اگر هنوز همه آنها را درک نکرده اید، به عکس زیر نگاه کنید، ما آنها را انتخاب کرده ایم.

امیدواریم از آزمون امروز لذت برده باشید. می توانید این تست را با دوستان و اعضای خانواده به اشتراک بگذارید تا هوش آنها را به چالش بکشید.

خوانندگان محترم خبرنامه می توانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک ارسال کنند. شما همیشه می توانید از طریق بخش سرگرمی خبرنامه ما به آخرین تست ها، پازل ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که به شناخت بهتر خود اهمیت می دهند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر