تست ویدئو: آنچه در تصویر می بینید نشان می دهد که مغز شما چقدر جوان است؟


امروز بخش سرگرمی با یکی از قدیمی ترین و کلاسیک ترین آزمون های ویدئویی یا توهم نوری همراه شماست. به عکس WE Hill در زیر نگاه کنید و بگویید ابتدا چه چیزی را می بینید؟ چند چهره در این تصویر پنهان شده است. این تست ویدئویی تست مغز نشان می دهد که مغز شما چند سال دارد؟

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: آنچه در تصویر می بینید قدرت پنهان شما را آشکار می کند!

تست تصویری تست مغز

آیا برای آزمایش مغز خود آماده اید؟

به تصویر زیر نگاه کنید و ابتدا تصمیم بگیرید که چه چیزی می بینید.

پیرزن یا دختر کوچولو؟ در این توهم نوری که نشان می دهد مغز شما چند سال دارد چه می بینید؟

دختر کوچکی که از شانه راستش نگاه می کند.

پیرزن به بالا نگاه می کند.

اول چی دیدی؟ دختر کوچولو یا پیرمرد؟ آیا موفق به دیدن هر دو شکل شدید؟

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی: آنچه در تصاویر می بینید از شخصیت شما می گوید!

تست مغز و تصویر We Hill

تست تصویری تست مغز

میلیون ها نفر در سراسر جهان این توهم نوری رایج را که برای اولین بار در یک کارت پستال آلمانی در سال ۱۸۸۸ مشاهده شد، تحسین کرده اند. در سال ۱۹۱۵، ویلیام ال هیل، کاریکاتوریست بریتانیایی، تصویر را تغییر داد و آن را در مجله طنز آمریکایی Puck با عنوان همسر من منتشر کرد. و همسرم همچنین به عنوان یک چهره خسته کننده شناخته می شود.

به لطف اینترنت این عکس قدیمی در فضای مجازی منتشر شد. اکثر مردم دختر کوچک را تصور می کردند اما متوجه پیرزن یا مادر زنی که در تصویر پنهان شده بود نبودند. (به یاد داشته باشید، امکان دیدن دو عکس به طور همزمان وجود ندارد. شما فقط می توانید یک زن جوان یا یک زن مسن را در یک لحظه مشاهده کنید.)

نکته این است که آیا می توانید تفاوت بین این دو را تشخیص دهید؟ افرادی که به جزئیات توجه زیادی دارند و ذهن تیزبین دارند می توانند هر دو زن را در این عکس ببینند.

بیشتر بخوانید: تست ویدئویی تست مغز: تصاویر مخفی را برای آزمایش بینایی خود بیابید!

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟

خوب، حالا گردنبند خانم جوان را از نزدیک ببینید، دهان یک پیرزن است.

شما هنوز نمی بینید؟

نگران نباشید، در اینجا یک نکته دیگر برای شما وجود دارد.

چانه زن جوان مانند بینی پیرزن می شود.

تست تصویری تست مغز

واقعا سخت است، اینطور نیست؟ آیا به مشاوره بیشتری نیاز دارید؟

خب این آخرین مورد است. سینه زن جوان چانه پیرزن است. تصویر اصلاح شده زیر را ببینید

حالا دقیقا به تصویر زیر نگاه کنید.

بیشتر بخوانید: تست: اگر تصاویر مخفی را در تصاویر پیدا کردید، قدرت چشم شما فوق العاده است!

تست تصویری تست مغز

اگر اکنون می توانید هر دو زن را ببینید، برای صبر، مراقبت و توجه دست بزنید. اگر هنوز نمی توانید هر دو شکل را ببینید، ناامید نشوید. سن شما بر نحوه دیدن این توهم نوری تأثیر می گذارد.

بیشتر بخوانید: مسابقه ویدیویی عشق: این مسابقه نحوه عاشق شدن را نشان می دهد!

شما چند سال دارید؟

مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۸ در دانشگاه فلیندرز استرالیا انجام شد، ادعا می‌کند که زنی که برای اولین بار می‌بینید تحت تأثیر سن شما قرار می‌گیرد.

آنهایی که در گروه سنی ۱۸ تا ۳۰ سال قرار دارند، بیشتر احتمال دارد ابتدا یک زن جوان را ببینند.

افراد بالای ۳۰ سال بیشتر احتمال دارد ابتدا با یک زن مسن تر ملاقات کنند. محققان ۳۹۳ آمریکایی (۲۴۲ مرد، ۱۴۱ زن) را بین سنین ۱۸ تا ۶۸ سال برای این آزمایش به کار گرفتند. به تمام شرکت کنندگان عکس به مدت نیم ثانیه نشان داده شد و از آنها خواسته شد که جنسیت و سن شخصی را که در عکس می بینند تخمین بزنند.

اکثر شرکت کنندگان ابتدا زن جوان را در عکس دیدند و این ممکن است به این دلیل باشد که بسیاری از شرکت کنندگان در سمت جوانتر بودند. سپس محققان ۱۰ درصد از جوان ترین و ۱۰ درصد از مسن ترین ها را از هم جدا کردند. محققان دریافتند که ۱۰ درصد از شرکت کنندگان جوان تخمین زده اند که زنان ۱۲.۱ سال جوان تر از ۱۰ درصد از مسن ترین شرکت کنندگان هستند. حالا کسانی که اولین بار خانم مسن را در تست توهم نور بالا دیدند، لطفاً بدانند که شما به همان اندازه که احساس می کنید کوچک هستید.

طبق این مطالعه، “سوگیری های سنی بر تفسیر اولیه یک تصویر در سطح ناخودآگاه تاثیر می گذارد.” این یک تمایل انسانی است که شخصیت‌هایی با سنین مشابه را به طور کامل و جامع‌تر از هر شخص دیگری شناسایی کرده و با خود رفتار کنیم.

بیشتر بخوانید: شخصیتی با درخت: با انتخاب یکی از این درختان خود را بهتر می شناسید!!