تمرینات جانبی برای کاهش وزن با 10 روش کاربردی


کاهش چربی شکم یکی از بزرگترین چالش هایی است که همه ما با آن روبرو هستیم. بسیاری از افراد سعی می کنند با انجام تمرینات جانبی ، مانند کرانچ و سایر حرکات شکمی که بر عضله مایل تمرکز می کنند ، وزن خود را کاهش دهند. چربی های کناری را ذوب کنید تا نازک تر شود. کمر برخی افراد ورزش را به عنوان راهی برای کاهش سریع وزن انتخاب می کنند. اما این حرکات زیاد برای کاهش وزن مثر نیست.

ورزش یک روش م toثر برای کاهش وزن است ، اما کافی نیست. برای کاهش وزن باید تمام نکات را رعایت کنید ، رژیم غذایی ، ورزش و شیوه زندگی سالم در کنار هم به کاهش وزن کمک می کند.

برای کاهش وزن چه تمریناتی باید انجام دهیم؟

همه تمرینات برای کاهش وزن و شکم م areثر نیستند ، این مقاله چند تمرین برای کاهش وزن ارائه می دهد که بسیار مثر خواهد بود. به یاد داشته باشید که انجام صحیح تمرینات بسیار مهم است.

تخته جانبی

برای انجام بوفه ، به پهلو و روی یک آرنج دراز بکشید و ران ها را بکشید تا از شانه ها تا پاهای خود یک خط مستقیم ایجاد کنید. 5 ثانیه در این حالت بمانید ، سپس ران های خود را به زمین بکشید ، دوباره آنها را بالا بیاورید ، مراقب باشید ران های شما به زمین برخورد نکنند.

این کار را یک دقیقه یا 10 بار انجام دهید ، سپس طرف را تغییر دهید.

تمرینات شکمی و جانبی

پلانک بالا – پایین پلانک پایین:

روی تخته بنشینید و بازوها را صاف و شانه تا پا را در یک خط مستقیم قرار دهید. آرنج چپ ، سپس آرنج راست را روی زمین خم کنید ، بدن را در موقعیت تخته قرار دهید. سپس بازوها را صاف کرده و به حالت قبلی بازگردید. این حرکت را 10 بار تکرار کنید.

از پهلو وزن کم کنید

خم کناری کتل بل:

بایستید و پاها را به عرض شانه باز کنید. کتری زنگوله را در دست راست خود نگه دارید ، کمی به راست متمایل شوید ، بگذارید وزن روی زمین آویزان شود. سپس به حالت ایستاده بازگردید.

این کار را 10 بار به راست ، سپس 10 بار به سمت چپ انجام دهید.

تمرینات کاهش وزن

اسکات را به Kettlebell Twist Squats منتقل کنید

کتری را با هر دو دست ، آرنج های خم شده ، دست ها را روی سینه نگه دارید. با چرخاندن نیم تنه خود به راست ، زنگ فشار دهنده را بگیرید. سپس متوقف شده و به موقعیت اولیه بازگردید. سپس با اسکات به سمت چپ حرکت کنید. این کار را 10 بار پشت سر هم انجام دهید.

اسکات کاتل بل

حرکت K کاهش می یابد

این حرکت همچنین به باریک شدن پهلوها کمک می کند. به پشت روی زمین دراز بکشید ، زانوها را خم کرده و پاها را روی زمین بگذارید. دستان خود را در دو طرف شانه ها قرار دهید تا بتوانید تعادل خود را حفظ کنید. نگه دارید و توپ متوسط ​​را بین زانوها فشار دهید و. پاهای خود را از زمین بلند کنید و آنها را طوری بلند کنید که پای شما در امتداد سقف قرار گیرد. سپس به آرامی زانوها را به یک طرف بدن (راست یا چپ) پایین بیاورید ، اما در حالی که زانوها را پایین می آورید ، پشت خود را صاف نگه دارید. این حرکت کمک زیادی به کاهش وزن می کند.

به یاد داشته باشید که هنگام انجام این حرکت توپ را بین پاهای خود نگه دارید تا حرکت نکند یا نیفتد. تصاویر را به حالت اول (یعنی در امتداد سقف) برگردانید ، سپس در جهت مخالف حرکت کنید.

این مرحله را در 2 ست 10 تایی انجام دهید.

تمرینات کاهش وزن

هیزم شکن

حرکت چوب بری یک تمرین کاهش وزن جانبی است که به طور م worksثر کار می کند. بایستید و پاها را به عرض شانه باز کنید. با هر دو دست کتری یا وزنه ای را جلوی خود نگه دارید. وزن خود را روی پای چپ قرار دهید و تنه خود را به سمت چپ بچرخانید و بازوها را به صورت مورب روی شانه چپ خود قرار دهید و. بدن خود را به راست بچرخانید ، وزن خود را روی پای راست خود بگذارید حرکت وزن دست خود را به ران راست خود منتقل کنید. هنگام حرکت ، پاهای خود را نگه دارید: زانوها در یک محور باشند. توجه داشته باشید که می توانید این مرحله را نیز ذخیره کنید.

این حرکت را 10 بار انجام دهید ، سپس جهت حرکت خود را تغییر دهید.

کاهش وزن

پیچ و تاب های روسی

روی زمین بنشینید و زانوها را خم کرده و پاها را صاف روی زمین بگذارید. وزنه را با هر دو دست نگه دارید وزنه را به جلو بکشید. کمر باید 45 درجه به عقب برگردد. تنه خود را به راست بچرخانید و اجازه دهید دستان شما در راستای قفسه سینه و راست و به زمین قرار گیرد. سپس به چپ بپیچ.

اشاره. برای دشوارتر شدن این حرکت ، پاها را چند اینچ از زمین بلند کنید و با چرخاندن قسمت بالای بدن ، پاها را ثابت نگه دارید. این مرحله را با 10 ست دنبال کنید.

چرخش روسی

حرکت پای مورب دوچرخه

به پشت دراز بکشید و صورت خود را به سقف برسانید ، پاها را به هم نزدیک کرده و کاملاً بکشید. باسن خود را کمی به سمت چپ خم کنید تا پاهای شما نیز به سمت چپ متمایل شوند. حالا دست چپ خود را پشت سر بگذارید و دست راست خود را از بدن خود بردارید و به کف دست روی زمین نگاه کنید. سپس ، با کمک عضلات شکم و ران ، پاها را کمی بالا بیاورید ، اما مطمئن شوید که پاها هنوز به سمت چپ خم شده اند. سپس به آرامی پاهای خود را روی زمین بگذارید. این کار را 30 تا 40 بار انجام دهید ، سپس جهت را تغییر دهید.

تمرینات سابق برای کاهش وزن

حرکت بالا بردن قسمت داخلی ران ها

برای این کار به پشت روی زمین دراز بکشید و پاها را از هم باز کنید. انگشتان پا باید رو به بالا و دست ها پشت سر باشد. پای راست خود را بالا بیاورید و انگشتان پای خود را به بیرون بچرخانید. با استفاده از قسمت داخلی ران ، پای خود را به آرامی به نقطه شروع پایین بیاورید. سپس این حرکت را با پای چپ در جهت مخالف انجام دهید. این حرکت را 30 تا 40 بار تکرار کنید.

تمرینات در کنار کاهش وزن

اوج وزنی حرکت

برای این حرکت به بی صدا یا وزنه نیاز دارید. دوباره به پشت دراز بکشید ، رو به سقف ، پاها را کنار هم قرار دهید و بکشید. با نگه داشتن وزن 1 تا 2 کیلوگرم در دست چپ ، دست راست را زیر سر خود قرار دهید ، دست چپ را در جهت بدن خود بکشید و پاها را بالا بیاورید ، با زاویه 90 درجه تا زانو خم شوید. هنگام حرکت بدن خود را درگیر کنید. سپس به حالت اولیه بازگردید ، این حرکت را 30 تا 40 بار انجام دهید ، سپس این حرکت را با دست دیگر تکرار کنید.

تمرینات سابق برای کاهش وزن

آیا امکان کاهش وزن با حلقه ورزشی وجود دارد؟

اگرچه به نظر می رسد حلقه ها روی ماهیچه های پشت و شکم کار می کنند ، اما اکثر مردم فکر می کنند که استفاده از حلقه به کاهش سایز کمر و شکم کمک می کند ، اما این تصور غلطی است. پیچ خوردن کالری می سوزاند و می توانید این کار را به عنوان یک تمرین قدرتی انجام دهید ، اما به از بین بردن چربی موضعی در شکم کمک نمی کند. این یک تمرین برای کاهش وزن جانبی نیست.

با دوچرخه سواری وزن کم کنید

دوچرخه سواری یکی از م effectiveثرترین و کامل ترین ورزش ها است که اگر به درستی انجام شود به سوزاندن چربی در تمام نقاط بدن کمک می کند. دوچرخه سواری نوعی ورزش قلبی عروقی است که اگر با سرعت یا شیب مناسب انجام شود ، به افزایش ضربان قلب ، و سوزاندن چربی و با این ورزش کمک می کند ، کاهش وزن نیز راحت تر اتفاق می افتد.

علاوه بر این ، قسمت های مختلف بدن در دوچرخه سواری نقش دارند ، بنابراین کالری سوزی این ورزش بسیار ساده تر از ورزش های دیگر است. بنابراین ، دوچرخه سواری به عنوان یک ورزش م effectiveثر برای سوزاندن چربی در تمام نقاط بدن در نظر گرفته می شود ، در نتیجه بر چربی شکم و ران تأثیر می گذارد. شما می توانید دوچرخه سواری کنید تا بتوانید از طرف دیگر بدن سایر نقاط بدن را کاهش دهید.

علاوه بر ورزش ، روشها و نکات دیگری نیز وجود دارد

در این مقاله انواع مختلف تمرینات برای کاهش وزن در ناحیه لگن و شکم را خواهید آموخت. همه این تمرینات و رژیم ها برای کاهش وزن بسیار مفید هستند ، آنها در حفظ سلامت جسمی و روحی شما مثر هستند ، اما به یاد داشته باشید که پیاده روی در تمرینات ، رژیم گرفتن نیاز به صبر و اراده قوی دارد. مورچه ها می افتند

شرکت مداریا ، تولید کننده دستگاه های لاغری با جدیدترین فناوری های روز دنیا ، در این مسیر به شما کمک می کند ، باعث کاهش سریع وزن شما می شود.

دستگاه MCare یکی از دستگاه های لاغری شرکت مداریا است که به کاهش وزن کمک می کند در کنار گذاشتن سلولیت بسیار مثر است. اساس کار من مکش رول است. استوانه مکش از تکنیک های غیر مکانیکی و غیر تهاجمی برای تقویت سلول ها و تحریک پوست استفاده می کند. غلتک جاذب گردش خون را در بافت ها افزایش می دهد و می توان از آن برای قسمت های مختلف پوست استفاده کرد.

مقاله مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید