تمرینات سابق برای کشش بزرگ ، کوچک ، سریع و م ofثر سینه زنان


اندازه سینه بسته به ژنتیک ، بارداری و چربی بدن متفاوت است. وقتی بدن شما تغییر درصد چربی بدن را احساس می کند ، ابتدا متوجه این تغییرات در قفسه سینه خود می شوید.
بسیاری از زنان برای بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه خود تحت عمل جراحی زیبایی سینه قرار می گیرند. با این حال ، روش های طبیعی برای افزایش یا کاهش اندازه سینه وجود دارد. برای درک اینکه ورزش بر اندازه سینه ها تأثیر می گذارد ، باید بافت و ساختار سینه های خود را بشناسید و اینکه ورزش چگونه بر کل بدن شما تأثیر می گذارد.
از آنجا که هیچ عضله ای در قفسه سینه وجود ندارد ، سینه فقط از سلول های چربی و غدد تشکیل شده است ، هیچ ورزشی نمی تواند سینه های شما را بزرگ کند ، اما ماهیچه هایی در زیر سینه ها وجود دارد که در صورت ورزش می تواند سینه های شما را بزرگتر نشان دهد. به و قوی تر ..

به عنوان یک زن ، ممکن است بیش از حد نگران ظاهر سینه های خود باشید. برخی از زنان می توانند سینه های خود را بزرگ کنند ، در حالی که برخی دیگر از کمر درد رنج می برند و می خواهند سینه های خود را کوچک کنند. حتی می تواند بر نگرش ، اعتماد به نفس و جذابیت شما تأثیر بگذارد. شما می توانید شیوه زندگی خود را تغییر دهید ، رژیم غذایی خود را انجام دهید و از داروهای خانگی برای کاهش یا افزایش اندازه سینه استفاده کنید. کاهش یا افزایش ورزش تنها درمان خانگی بی خطر و بدون درد است که از حریم خصوصی شما محافظت می کند و به طور م affectsثر بر بدن شما تأثیر می گذارد. آنچه واقعاً به آن نیاز دارید اراده و تلاش صادقانه ، کافی برای رسیدن به هدف است. هنگام ورزش ، بدن شما کالری می سوزاند و عضله می سازد ، که می تواند منجر به تغییرات فیزیکی شود. بهتر است قبل از اقدام برای افزایش یا کاهش اندازه سینه مشورت کنید. متخصصان ما: کلینیک تناسب اندام رازی: بسته به شرایط شما ، آنها بهترین روش را به شما پیشنهاد می دهند. برای دریافت مشاوره یا تعیین جلسه با شماره 0 022188334402 – 0 022188333295 – 02188025350: دست زدن به.

تمرینات بزرگ کردن سینه


ورزش هل دادن

برای شروع با شکم دراز بکشید و پاها را صاف و دست ها را روی زمین جلوی شانه ها قرار دهید. به آرامی خود را بالا ببرید تا بازوی شما روی شانه های شما کشیده و متعادل شود. تا جایی که ممکن است پشت خود را صاف نگه دارید. آرنج های خود را خم کنید بدن خود را خم کنید تا موازی با زمین باشد. سعی کنید سینه خود را روی زمین نگذارید. حرکت را برای 10 ست تکرار کنید. می توانید زانوها را روی زمین یا بدون آن شنا کنید.

حرکت مداوم شنا

این حرکات به صورت ایستاده در فاصله حدود 60 سانتی متر از دیوار انجام می شوند. دستان خود را روی سطح سینه روی دیوار قرار دهید. با استفاده از ماهیچه های قفسه سینه ، به آرامی به دیوار تکیه دهید تا بینی شما به دیوار برخورد کند.

تمرینات متقاطع

مته ای را در هر دست بگیرید. زانوها را خم کنید դր کف هر دو جفت را روی زمین قرار دهید. انگشتان به این ترتیب به جلو حرکت می کنند. آرنج های خود را کمی خم کنید ، آنها را در دو طرف بدن خود باز نگه دارید به طوری که کف دست ها رو به جلو و گرگ ها رو به شانه ها باشند. مچ دست راست را به جلو و مورب به مرکز سینه بکشید ، سپس دستها را عوض کنید.

پیاده روی پلانک:

دستان خود را روی زمین قرار دهید به طوری که مچ دستان زیر شانه ها قرار گرفته و بدن شما در راستای سر و پاشنه پا قرار بگیرد. پاها را به عرض شانه باز کنید. دست راست و پای چپ را بلند کرده و آنها را 30 سانتی متر (یک قدم) به راست بکشید. سپس پای راست و بازوی چپ را بالا بیاورید و هر دو را به سمت راست بکشید. برای برگشتن حرکت ، دست چپ و پای راست خود را بالا بیاورید و به سمت راست بروید. دست راست و پای چپ و یک قدم به راست بالا بیاورید. (فقط به یاد داشته باشید که دست و پای مخالف را در یک جهت حرکت دهید!) دو مرحله کامل را در هر جهت دنبال کنید تا تکرار کامل شود.

پرس پروانه:

صاف بنشینید ، در هر دست گنگ نگه دارید (این تمرین را می توان به صورت کششی انجام داد). تا جایی که ممکن است دستان خود را از بدن دور کنید. با استفاده از ماهیچه های گردن ، وزنه را مستقیماً در جلوی قفسه سینه خود پخش کنید. این حرکت را برای سه ست 12 ست تکرار کنید. همچنین دستگاه هایی در باشگاه وجود دارد که به طور خاص برای این حرکت طراحی شده است.

حرکت عمیق صندلی

روی صندلی بنشینید. کف دست ها را روی لبه صندلی ، انگشتان پا را روی پاها قرار دهید. وزنه را روی دستان خود قرار دهید ، پاها را جلو بیاورید تا ران ها جلوی صندلی قرار بگیرند. این موقعیت شروع است. آرنج های خود را با زاویه 90 درجه خم کنید ، باسن خود را پایین بیاورید تا شانه ها و آرنج های شما یکنواخت شوند. برای بازگشت به موقعیت اولیه روی کف دست خود کلیک کنید. این یک تکرار است.

دور شانه

روی شکم روی زمین دراز بکشید ، دستان خود را مستقیماً جلوی بدن خود بیاورید ، انگشتان خود را “شانه ها را به سمت پایین” باز کنید. آرنج های خود را به عقب بکشید ، شانه ها را به هم نزدیک کنید و قفسه سینه خود را از روی زمین بلند کنید. برای کنترل حرکت شانه ها را رها کنید.

تمرینات کوچک سفت کردن قفسه سینه


تمرینات قدرتی و قلب

ورزش منظم به زنان در سوزاندن چربی بدن از جمله سینه کمک می کند. هدف از تمرینات قلبی از بین بردن چربی قفسه سینه و بالای بدن است.

  • بر قلب با شدت کم تمرکز کنید ، زیرا زنان با سینه های بسیار بزرگ ممکن است نتوانند تمرینات فشار قوی مانند دویدن یا پیاده روی سریع را انجام دهند. تمرینات قلبی با فشار کم را با استفاده از وسایلی مانند دوچرخه ثابت یا تردمیل به مدت 45 دقیقه ، حداقل 5 روز در هفته انجام دهید.
  • تمرینات ویژه ای را برای تقویت عضلات قفسه سینه و کاهش اندازه سینه انجام دهید. نمونه هایی از این تمرینات شنای کلاسیک و پرس های گنگ است. این تمرینات را در 8 تا 12 تکرار ، در 2 یا 3 ست ، چند بار در هفته انجام دهید.

همیشه هنگام ورزش سوتین ورزشی مناسب بپوشید تا سینه شما دوباره ضعیف نشود.

تمرینات هوازی

ورزش های هوازی به سرعت متابولیسم بدن زن را افزایش می دهد که به نوبه خود کل چربی بدن را کاهش می دهد. هنگامی که یک زن شروع به کاهش وزن می کند ، سینه ها به طور خودکار کوچک می شوند.

  • بالا رفتن از پله یک تمرین هوازی ساده است که یک زن می تواند هر روز انجام دهد.
  • دوچرخه سواری یکی دیگر از تمرینات هوازی است.
  • پیاده روی سریع همچنین به سوزاندن چربی در سراسر بدن کمک می کند.
    اطمینان حاصل کنید که حداقل 4 یا 5 بار در هفته به مدت 30 دقیقه ورزش هوازی انجام می دهید.

شنا کردن

شنا به عنوان ورزشی که کارهای زیادی را می سوزاند برای کسانی است که می خواهند بدن خود را به بهترین شکل فرم دهند. شنا می تواند تأثیر زیادی بر اندازه سینه زنان داشته باشد. این تمرین کل بدن را شاد می کند ، تمام چربی ها را می سوزاند ، به بدن حالت باریک و گسترده می بخشد ، ظاهری جوان تر و قوی تر به فرد می بخشد. هنگام شنا ، فرد از دستان خود زیاد استفاده می کند ، که باعث سوزاندن چربی در اطراف سینه ها می شود و این باعث قدرت و شادی آنها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید