توت فرنگی ، ریواس و نارگیل خرد می شوند – یک ترکیب کامل


توت فرنگی ، ریواس و نارگیل خرد می شود

به نظر من متواضع و متواضع بخشنده ، زمستان کاملاً ایجاب می کند که ما برای دسر غذا بخوریم: برای صبحانه. نه تنها قند کمی دارد ، بلکه بسیار مغذی است ، بلکه باعث گرم شدن ما نیز می شود. همیشه ایده خوبی است که به غذاهای گرم ، چرخ کرده و پخته روی آورید (مقدار زیادی سبزیجات ریشه ای ، سوپ ، فرنی و غیره را در نظر بگیرید) تا به هضم غذا کمک کنیم زیرا بدن ما سعی می کند ما را گرم نگه دارد.

در اینجا خرده های توت فرنگی ، نارگیل و نارگیل من به منظور گرم کردن صبحانه است. آنها حاوی گلوتن نیستند ، محصولات لبنی ، با ترکیبی فوق العاده از نارگیل ، بادام ، ریواس و توت فرنگی بسته بندی شده اند. در صورت عدم وجود توت فرنگی ، می توانید کاملا زغال اخته کنید.

6 وعده

عناصر:

1 دسته ریواس (به قطعات 4 سانتی متری برش دهید)
توت فرنگی تازه یا یخ زده 900 گرم (هنگام انجماد ابتدا ذوب می شود)
2 گرم / گرم GF آرد ساده
¼ لیوان آب

Crumble Topping:

1 فنجان نارگیل (خشک یا خرد شده)
40 گرم بادام
2 گرم / گرم GF آرد ساده
کمی نمک دریا
¼ فنجان روغن نارگیل (دمای اتاق)
2 گرم / گرم عسل

روش:

فر را روی 180 *گرم کنید.

در یک کاسه بزرگ ، ریواس ، توت فرنگی ، آرد و آب را مخلوط کنید. مخلوط میوه را به 6 قابلمه سرامیکی تقسیم کرده و تابه ها را روی سینی فر قرار دهید. البته در صورت عدم وجود قابلمه های جداگانه ، می توانید از یک ظرف متوسط ​​استفاده کنید.

برای پر کردن ، نارگیل ، آرد ، بادام ، نمک ، روغن نارگیل و عسل را در مخلوط کن فشار دهید تا خرد شود. در صورت عدم وجود مخلوط کن ، کل بادام را به ظرف بادام اضافه کنید و مواد غذایی را از طریق انگشتان دست خود عبور دهید (برای این گزینه من نارگیل رنده شده را تشویق می کنم).

گلدان ها را با مخلوط خرده ها به طور مساوی پر کنید.

قالب ها را با فویل بپوشانید و به مدت 35 دقیقه بپزید.

فویل را بردارید و 10 دقیقه بپزید تا بالای آن طلایی شود.

از بستنی گرم یا سرد یا یک عروسک بزرگ نارگیل یا ماست یونانی لذت ببرید. و سپس ، البته ، کرم وجود دارد.

وقتی آن را تهیه می کنید ، لطفاً نظر خود را به من اطلاع دهید ، نظر شما را می خواهم. به دنبال الهام شیرین تر زمستانی ، به دنبال یازده خوشمزه ترین دسر زمستانی نباشید.دیدگاهتان را بنویسید