تور خصوصی لیزو به مرکز تویوتا می آید – اخبار فناوری


آیا sic در ساختمان است؟ شنیدم دبیرستان السیک تو ساختمانه! لیزو با صدای بلند جمعیت در مرکز تویوتا فریاد زد.در حالی که دانش آموزان شلوار جین و پیراهن تیم پوشیده بودند، ایستاده و با صدای بلند تشویق می کردند، بخشی از سالن شروع به تشویق کرد.

لیزو در حالی که اشک هایش را دفع می کرد گفت: “باید من را تحمل کنی.” لیزو با پوشیدن یک کت و شلوار صورتی گلدوزی شده و موهای بلوند با طرح افق هیوستون که هر بار که سرش را به سمت جمعیت می چرخاند، برق می زد، لیزو به سرعت خود را جمع کرد و به جمعیت تشویق کننده در استادیوم خطاب کرد. من در آن گروه بودم. دقیقاً همان جایی که نشسته بودم و بیانسه را تماشا می کردم، نشسته بودم.

لیزو تور خصوصی عصر چهارشنبه در مرکز تویوتا در هیوستون فرود آمد. نمایش هوستون برای لیزو که در دیترویت به دنیا آمد اما دوران دبیرستان و دانشگاه خود را اینجا در Alief در دبیرستان Elsik و دانشگاه هیوستون گذراند، بازگشتی به خانه بود. این خواننده رپ و خواننده در توییتی نوشت که از بازگشت به شهر در اوایل بعدازظهر چهارشنبه هیجان زده است و این هیجان به برنامه منتقل شده است.

انبوه هواداران از سن دبستان تا سن بازنشستگی مرکز تویوتا را پر کرده بودند. برای تماشای اجرای آهنگ های خواننده برنده جایزه گرمی از آخرین آلبوم خود، ویژه، همچنین چون دوستت دارم و دنیای کوچک بزرگ Grrrl. پدران با دختران، مادران، مادران، شوهران، مهمانی های مجردی و غیره بیرون می روند تا بازگشت لیزو به شهر را تماشا کنند.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

لیزو مدل موهای خود را به عنوان ادای احترام به هیوستون نشان داد

عکس جنیفر لیک

لیزو چه رپ یا آواز خواندن ناامید نشد. نمایش او به چهار بخش تقسیم می‌شود که هر بخش در کاتالوگ خود و در عین حال ادای احترام به هنرمندانی مانند چاکا خان و لورن هیل را بررسی می‌کند. در حالی که لیزو می‌تواند با ساختن آهنگ‌هایی مانند «Good as Hell»، «Water Me» و «Everybody’s Gay» مخاطبان را به پا کند، او واقعاً می‌درخشد وقتی که دامنه آوازی خود را در «جروم» و «Cuz I Love You» نشان می‌دهد. . درخشش و “برهنه”

در آهنگ “برهنه” که در آن خواننده آسیب‌پذیری واقعی خود را با شریک زندگی‌اش بیان کرد، لیزو در مرکز صحنه ایستاده بود و در نورافکن‌های شدید و کت و شلوار بدنی به رنگ گوشت حمام می‌کرد. در حالی که ستارگان بدن خواننده را پوشانده بودند، جمعیت با تشویق از جای خود بلند شدند. با محو شدن تصویر ستاره ها از بدن خواننده، عبارت «تن من انتخاب من است» به آرامی با حروف قرمز پررنگ ظاهر شد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

گروه موسیقی لیزو دبیرستان السیک مهمان ویژه این هنرمند بودند.

عکاسی توسط هانتر سگستا

لیزو خندید: “من به شما دروغ نمی گویم.” “نقطه‌ای بود که فکر می‌کردم ما فقط یک بار به رئیس‌جمهور رای دادیم و در مورد میاندوره‌ای نمی‌دانستم. اما برای هجده‌ساله‌های من، وقت آن است که بیرون بروید و به افرادی رای دهید که قوانینی را وضع می‌کنند که تاثیرگذار است. بدن های ما!”

این تور ویژه توانایی لیزو را در کنترل جمعیت، سرگرم کردن تماشاگران از ابتدا تا انتها و نگه داشتن طرفداران در انتظار برای دفعه بعدی که او برمی‌گردد، نشان داد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر