توهم نوری پلنگ سیاه آیا می توانید پلنگ سیاه را در این تصویر پیدا کنید؟


با دقت نگاه کن! آیا می توانید پلنگ سیاه را در این توهم نوری پیدا کنید؟ بله امروز توهم نوری پلنگ سیاه این می تواند چالش جدیدی برای آزمایش بینایی و تمرکز ذهنی شما باشد. اگر با دقت نگاه کنید، می توانید پلنگ سیاه را به سرعت و به راحتی پیدا کنید.

مسابقه شما: Hearts Vision: چند قلب در تصویر وجود دارد؟ همه آنها را پیدا کنید!

توهم نوری چیست؟

توهم نوری که به عنوان توهم نوری نیز شناخته می شود، نوعی توهم است که توسط سیستم بینایی در ادراک بصری ایجاد می شود. در واقع، توهم نوری با آنچه در واقعیت می بینید متفاوت است. به عبارت ساده، توهم نوری به این معنی است که آنچه در تصویر می بینیم، واقعیت تصویر نیست. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می کنیم یا به راحتی فریب می خوریم.

توهم نوری پلنگ سیاه

از نزدیک نگاه نکنید، یک پلنگ سیاه در این توهم نوری وجود دارد. اما عکس کجاست؟

برای شما: پازل: پانداهای مختلف را پیدا کنید!

توهم نوری پلنگ سیاه

توضیح پیدا کردن پلنگ سیاه پنهان در این تصویر

تنها کاری که برای دیدن پلنگ سیاه باید انجام دهید این است که با دقت به تصویر نگاه کنید. خوب، حالا دقت کنید و کل تصویر را با جزئیات ببینید.

برای شما: بهترین بازی های فکری. کدام یک از افرادی که در اتاق هستند واقعی نیستند؟

راه حلی برای یافتن پاسخ تصویر توهم نوری پلنگ سیاه

اکثر مردم پس از دیدن تصویر توهم نوری در مورد چگونگی حل معما سردرگم می شوند. با این حال، برخی از افراد نیز می توانند به سرعت پاسخ را پیدا کنند. برخی ممکن است نتوانند پاسخ را بیابند. اگر هنوز موفق نشده اید، پاسخ را پیدا کنید، می توانید به انتهای صفحه بروید و پاسخ را ببینید. اما قبل از آن دوباره سعی کنید.

.

.

.

فکر کنم جوابی پیدا نکردی مشکلی نیست، دفعه بعد قطعا موفق خواهید شد. اما اکنون می توانید این ببر پنهان را در سایه مشاهده کنید.

برای شما: تست بینایی جغد: آیا می توانید جغد را در ۲۵ ثانیه تشخیص دهید؟

خطای دید

اینکه نتوانید یک پلنگ سیاه را تشخیص دهید می تواند خنده دار باشد. اما باید گفت که راز توهمات نوری در این است که شما را گیج کنند. در حالی که معما بسیار ساده است، شما گیج می شوید و نمی توانید پاسخ آن را پیدا کنید.

امیدواریم از پازل امروز لذت برده باشید.

خوانندگان محترم خبرنامه می توانند از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشند اینستاگرام و فیس بوک نظرات و پیشنهادات خود را ارسال کنید. شما همیشه در حال عبور هستید بخش سرگرمی خبرنامه می توانید به آخرین تست ها، پازل ها و سوالات دسترسی داشته باشید. می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. مخصوصاً کسانی که به شناخت بهتر خود اهمیت می دهند!

بیشتر بخوانید:

تست شخصیت: وفادار هستید یا خیانتکار؟

تست بینایی؛ آیا می توانید چهره پنهان را در تصویر ببینید؟

تست ذهنی: به نظر شما کدام زن آب بیشتری به خانه می برد!؟

مسابقه چهره های پنهان: چند چهره در این نقاشی می بینید؟

پازل IQ آیا می توانید بگویید کدام یک از بچه ها دختر هستند؟رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر