تک تیرانداز اوکراینی از “زغال سنگ” به عنوان “مرگ یک بانوی امروز” استقبال کرد – بیش از یک مورد


یک تک تیرانداز اوکراینی با نام رمز “زغال سنگ” به عنوان یک قهرمان ملی مورد ستایش قرار گرفت و او را با “بانوی مرگ” افسانه ای جنگ جهانی دوم مقایسه کرد.

ارتش اوکراین تصاویری از زغال چوب منتشر کرده است که صورت او تا حدی پوشیده شده است تا هویتش را پنهان کند.

این مرد مسلح ناشناس در سال ۲۰۱۷ به نیروهای مسلح اوکراین پیوست و در شرق این کشور علیه جدایی طلبان مورد حمایت روسیه می جنگد.

این تک تیرانداز پس از استراحت از کار در ژانویه، زمانی که روسیه در ۲۴ فوریه به کشور حمله کرد، تفنگداران دریایی را خوشحال کرد.

در نامه ای که توسط ارتش اوکراین ارسال شد، ذغال سنگ قول داد که نیروهای مسکو را مجازات کند. “ما باید همه آنها را بیرون کنیم!” او گفت.

“این افراد انسان نیستند. حتی فاشیست ها به اندازه این اورک ها پست نبودند. ما باید آنها را شکست دهیم.”

زغال سنگ به صف تک تیراندازان اوکراینی الاصل می پیوندد که مشهورترین آنها لیودمیلا پاولیچنکو است که به دلیل کشتن بیش از ۳۰۰ آلمانی در طول جنگ جهانی دوم به “بانوی مرگ” ملقب شده است.

این تک تیرانداز با تیرانداز جنگ جهانی دوم، “بانوی مرگ” مقایسه شده است.

(نیروهای مسلح اوکراین)

پاولیچنکو قبل از زخمی شدن بر اثر اصابت ترکش از اودسا و سواستوپل در برابر نازی ها دفاع کرد. او بعداً برای حمایت از حمایت ایالات متحده از تلاش های جنگی به ایالات متحده سفر کرد.

پاولیچنکو به خاطر موفقیتش در میدان نبرد، نشان قهرمان شوروی، بالاترین جایزه نظامی که توسط اتحاد جماهیر شوروی داده می شود، اعطا شد.

“زغال” تفنگداران دریایی را پس از حمله روسیه به اوکراین خوشحال کرد

(نیروهای مسلح اوکراین)

شارکول به عنوان پاولیچنکو جدید ظاهر شد و او تنها تک تیراندازی نیست که در طول جنگ اوکراین مشاهده شد. در اواخر ماه مارس، ارتش اوکراین مدعی شد که ایرینا استاریکووا، جدایی‌طلب طرفدار روسیه را دستگیر کرده است که گفته می‌شود در طول هشت سال گذشته ۴۰ اوکراینی را در منطقه دونباس به ضرب گلوله کشته است.

قبل از کمپین زغال سنگ، نیروهای مسلح اوکراین با به اشتراک گذاشتن عکس سلفی یک خلبان جنگنده موسوم به “شبح کیف” به دنبال تقویت روحیه بودند و ادعا می کردند که چندین هواپیمای روسی را در روزهای اولیه جنگ سرنگون کرده اند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر