تگان و سارا قهرمانان شهر بومی دو دهه موفقیت در کومودور داشته اند


دیشب بود گریه کودک تور آلبوم، و تگان کوئن نمی دانست چه روزی است.

تعداد بیشتری از خواهران دوقلو در ۲۰ نوامبر، عصر یکشنبه زمستانی، بر روی سکوی Commodore صعود کردند و اعلام کردند که شب جمعه است و از جمعیت جمع شده برای جشن دعوت کردند.

بعد بعد از ده ها آهنگ اعلام می کند که سه شنبه شب است.

از جانب سارا با رضایت پاسخ داد: می دانم چه روزی است. ریتم “امروز دوشنبه است”.

علاوه بر کاتالوگ شگفت انگیزی که ۲۴ سال را در بر می گیرد، ۱۰ آلبوم استودیویی و تقریباً به همان اندازه ژانرها، تگان و سارا نیز به خاطر شیطنت های روی صحنه خود شناخته می شوند.

این خواهران بیش از نیمی از عمر خود را صرف کنسرت کرده‌اند، از نوجوانان کلگری که سیگار می‌کشند تا ستاره‌های راک مستقل. بخشی از جذابیت برنامه های زنده آنها دیدن این پنجره به رابطه آنهاست. بله، روی صحنه در حال پخش است، اما شما هنوز هم دوست دارید با چند دوست ناز عکس بگیرید.

اوپر تامبرلین شب را با نام تجاری پاپ کانتری خود آغاز کرد. با همراهی دوستی که کلارینت و گیتار می نوازد، آهنگ های آوازی او بی سر و صدا اما با قدردانی مورد استقبال قرار گرفت. او در حالت نشسته بازی می‌کرد و باعث می‌شد که بیش از بالای سرش از زمین شلوغ دیده نشود. وقتی از او پرسید که چه کسی با یک الکلی قرار ملاقات گذاشته است، او بیشترین تشویق را برای آهنگ برجسته خود، “Sunstruck” انجام داد. صدای شیرین و حس شوخ طبعی او حالات خوب زیادی به ارمغان آورد، اما رقص کمی.

در عوض، تگان و سارا با “Stop Desire” که ترکیبی از آلبوم سال ۲۰۱۶ آنها به همین نام بود، روی صحنه رفتند. از آنجا، آنها سه آهنگ دیگر را بدون وقفه اجرا کردند، به طور متناوب بین خواهری که لید می خواند و یکی که گیتار می زد. ایزی بولیوار، نوازنده چند ساز و آدام کریستگاو، درامر، پشتیبانی قوی ارائه کردند، و بولیوار در حالی که روی صحنه می‌پرداخت، آهنگ‌ها را با کمربند پخش می‌کرد.

“این بدترین بازی در شهر شماست!” تگان در یک نقطه شوخی می کند. “مردم همیشه شما را می بینند: خرید مواد غذایی، قهوه، چین و چروک های سگ شما.” (من شخصاً متقاعد شده‌ام که یک بار تگان و دوست دخترش را در SkyTrain دیده‌ام، اگرچه می‌دانم که در طول یک بیماری همه‌گیر ممکن است هر سبزه همجنس‌گرای سبزه‌ای با ماسک شیک باشد.)

مطابق با پیچ و خم های موسیقی از فولک به راک، ایندی-پاپ و سینت-پاپ، نمایش تعدادی تغییر ژانر را به نمایش گذاشت. “در روند” تکانشی و تیز. “The Con” کاملاً هماهنگ اجرا می شود و کیفیتی ریتمیک و تقریباً ناراحت کننده به آن می دهد. با این حال، Nineteen مورد علاقه طرفداران از یک تصنیف گیتار محور به یک تصنیف نرم و ملایم تبدیل می شود که با وسایل الکترونیکی تیره می درخشد. همچنین یک بلوک آواز سه‌آهنگی نیز وجود دارد، با «Where Does The Good Go»، «Call It Off» و «Dark Come Soon» درمان‌های کوتاه‌تری دارند.

آخرین اشتباه این بود که سرود رقص پاپ “Closer” با همان رفتار ضعیف “Nineteen” مواجه شد. در حالی که این یک تغییر اصلی ارزشمند را ایجاد می کند، انرژی خاموش لبه آن چیزی که باید یک پایان طوفانی باشد را کسل می کند.

دوقلوها با خوشحالی دست تکان دادند – تاج‌ها بسیار زیاد، سارا با احتیاط – و سپس جمعیت برای یک کبریت فریاد زدند. اما یکی نیامد. حتی کارمندان خانه هم بی‌قرار به نظر می‌رسیدند: چراغ‌ها روشن نشدند تا زمانی که معترضان برای جمع‌آوری لیست‌های پخش و تخریب میکروفون‌ها روی صحنه ظاهر شدند.

بعد از هجده آهنگ، آنها تمام شدند. خب، همیشه نمایش شهر بعدی وجود دارد.

بیشتر

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر