تگزاس DPS به سوالات بیشتری در مورد تیراندازی در مدرسه Uvalde پاسخ می دهد – وست ساز


VALDE، تگزاس (KXAN) – مقامات ایمنی عمومی قرار است به روز رسانی دیگری در مورد تحقیقات در مورد تیراندازی در مدرسه Uvalde صبح جمعه ارائه دهند.

مجریان قانون به دلیل ارائه جدول زمانی نامشخص از آنچه در تیراندازی روز سه شنبه رخ داد، مورد انتقاد قرار گرفته است، جایی که یک نوجوان ۱۸ ساله با تفنگ وارد مدرسه ابتدایی راب شد و ۱۹ کودک و دو معلم را کشت.

اگرچه فرماندار گرگ ابوت روز چهارشنبه گفت که تیرانداز هنگام ورود به مدرسه با یک افسر Uvalde CISD روبرو شد، ویکتور اسکالن، مدیر منطقه ای امنیت عمومی تگزاس روز پنجشنبه تصریح کرد که فرد مسلح قبل از اینکه “بدون مانع” از دری که به نظر می رسید با یک افسر مدرسه برخورد کند، برخورد نکرده است. باز شود

علاوه بر این، اسکالون روز پنجشنبه گفت که یک افسر گشت مرزی حدود یک ساعت پس از ورود فرد مسلح به مدرسه، تیرانداز را به ضرب گلوله کشت و او را کشت. در آن زمان افسران از این جوان ۱۸ ساله تیراندازی کردند و یک تیم تاکتیکی متشکل از ماموران گشت مرزی، معاون شهرستان زاوالا و افسران پلیس Uvalde در حال جمع آوری بودند.

“روز، ساعت ها، زمان می برد [to investigate]اسکالون روز پنجشنبه گفت. “ما هنوز در حال گرفتن اطلاعات زیادی هستیم.”

استیون مک کراو، مدیر DPS تگزاس، کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه را که برای ساعت ۱۱ صبح در نزدیکی مدرسه ابتدایی تنظیم شده است، برگزار خواهد کرد.

به روز رسانی در این داستان و در فیس بوک پخش خواهد شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر