تینا دوتا کیست؟ بیوگرافی، رابطه، خانواده و بیشتر – سپتامبر Mag


بیگ باس ۱۶ با شرکت کنندگان مختلف آغاز شد. در حالی که برخی شرکت کنندگان در Bigg Boss 16 چهره های شناخته شده ای هستند، دیگران نسبتا کمتر شناخته شده هستند. تینا داتا یکی از شرکت کنندگان شناخته شده این برنامه است که به لطف بازی در برنامه تلویزیونی محبوبیت زیادی دارد. خدایان

دیدن او روی صفحه نمایش پس از مدت طولانی برای طرفدارانش بسیار سرگرم کننده بوده است و آنها فقط می خواهند درباره او بیشتر بدانند. بنابراین، در اینجا همه چیز در مورد تینا دوتا، از بیوگرافی او تا رابطه اش و موارد دیگر وجود دارد!

بیوگرافی تینا داتا

نام اصلی تینا دوتا Tanesha Dutta است و در ۲۷ نوامبر ۱۹۹۱ در کلکته به دنیا آمد. او از پنج سالگی با نمایشی به نام بازیگری را آغاز کرد خواهر نیودیتا. او نگذاشت حرفه بازیگری مانع تحصیل شود و تحصیلاتش را در سن پترزبورگ به پایان رساند. مدرسه شبانه روزی پل و مدرسه روزانه در خدرپور، کلکته. او دارای مدرک ممتاز زبان انگلیسی از دانشگاه کلکته است.

به خاطر بازی در برنامه تلویزیونی شهرت دارد خدایان. سپس به اشتراک بگذارید عامل ترس: خاترون که خیلدی ۷. او در برنامه های تلویزیونی مانند نمایش اسطوره ای نیز حضور داشته است شانه سریال ترسناک فراطبیعی دایان. او همچنین در چندین برنامه تلویزیونی و فیلم بنگالی بازی کرده است.

اعضای خانواده تینا داتا و رابطه آنها

تینا دوتا در یک خانواده هندو بنگالی از طبقه متوسط ​​به دنیا آمد. خانواده دوست داشتنی او را تنزی صدا می زنند. او یک برادر به نام دیبراج داتا دارد که از نزدیک با او ارتباط دارد. زمانی که او وارد رابطه عاشقانه اش شد، با ماهش کومار جیسوال، تهیه کننده ناظر، رابطه نامشروع داشت. بعداً با تاجر پرش مهتا نیز قرار گرفت.

تینا دیتا
اعتبار: ستاره های تا شده

تینا دیتا دارایی خالص، درآمد و حقوق

منبع اصلی درآمد تینا دوتا بازیگری و شرکت در برنامه های واقعیت های مختلف است. اگرچه او در سه سال گذشته در هیچ برنامه ای ظاهر نشده است، اما همچنان سابقه بسیار خوبی دارد. دارایی خالص او حدود ۱۰ کرور است.

مدیریت رسانه های اجتماعی و سایر اطلاعات تماس

تینا داتا در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام بسیار فعال بود. او به طور مرتب در اینستاگرام پست می گذارد و ۲.۹ میلیون دنبال کننده دارد. از آنجایی که او اکنون در خانه Bigg Boss 16 قفل شده است، حساب او توسط تیمش مدیریت می شود. نه تنها اینستا، بلکه در توییتر نیز فعال است و بیش از ۴۰ هزار دنبال کننده دارد.

تینا دیتا

چند واقعیت جالب در مورد تینا دیتا

۱. تینا دوتا اولین بازیگری خود را به عنوان یک هنرمند کودک در سن ۵ سالگی انجام داد.

۲. در بیش از ۱۰ نمایش و ۵ فیلم کار کرده است.

۳. این اولین باری نیست که او وارد خانه بیگ باس می شود. او همچنین به عنوان مهمان حضور یافت کیف رئیس ۵ قسم می خورم – فحش می دهم بیگ باس ۱۴.

۴. او در بسیاری از برنامه های رئالیتی مانند خاترون که خیلادی ۷، سیرک کمدی، جالک دیخلا جا ۷، شب‌های کمدی با کاپیل و …

۵. او با او اختلافات زیادی داشت خدایان با بازی Sreejita De در مورد اینکه چه کسی باید نقش بازیگر اصلی را بازی کند.

تینا دوتا بدون شک مورد علاقه طرفداران است بیگ باس ۱۶. ما نمی توانیم منتظر باشیم تا بخشی از سفر او در خانه Bigg Boss باشیم و تضمین کنیم که او یکی از فینالیست های نمایش خواهد بود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر