جاستین ترودو ۱۹ سپتامبر را به عنوان تعطیلات فدرال همزمان با تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم اعلام کرده است.


کانادا سنت تاریخی خود را حفظ کرده است که تشییع جنازه پادشاه یک جشن ملی است.

نخست وزیر جاستین ترودو امروز در نیوبرانزویک اعلام کرد که کارمندان فدرال روز دوشنبه (۱۹ سپتامبر) در مراسم خاکسپاری ملکه الیزابت دوم روز عزا خواهند داشت.

او گفت که دولت فدرال با استان ها و مناطق کار خواهد کرد تا مطمئن شود که آنها “در این راستا هستند”.

ترودو گفت: “هنوز باید روی جزئیات کار کرد، اما بسیار مهم است که فرصتی برای کانادایی ها برای عزاداری در روز دوشنبه اعلام شود.” بنابراین، ما به نوبه خود به کارمندان فدرال اطلاع خواهیم داد که روز دوشنبه روز عزاداری خواهد بود که آنها کار نخواهند کرد.

دولت فدرال بر کارمندان و کارگران فدرال در صنایع تحت نظارت فدرال صلاحیت دارد.

سایر کارگران تحت قوانین کار منطقه ای تنظیم می شوند.

تشییع جنازه ملکه در کلیسای وست مینستر و پس از آن مراسم خاکسپاری ملکه در سنت. کلیسای جورج در ویندزور. اینجا محل استراحت والدین، شوهر و تنها خواهرش است.

خبرنگاری از ترودو پرسید که درباره آینده سلطنت کانادا پس از مرگ ملکه چه فکر می کند؟

دیدگاه خود من این است که کانادایی ها تقریباً به طور کامل درگیر مشکلات بزرگی هستند که ما با آن روبرو هستیم – چه افزایش هزینه های زندگی، تورم جهانی، جنگ در اوکراین، و چالش های پیرامون موقعیت اقتصاد و تجارت ما برای موفقیت در محیطی با کربن صفر. . ترودو پاسخ داد: جهان و جهانی که در آن با تغییرات آب و هوایی مبارزه می کنیم.

او ادامه داد: “اینها چیزهایی است که کانادایی ها با من در مورد آنها صحبت کرده اند: ایمنی جامعه، فرصت ها برای فرزندانشان، مشاغل خوب در آینده.” این تمرکزی است که ما به عنوان یک دولت ادامه خواهیم داد.»

بیشتر

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر