جان لجند نظرات خواننده رپ را محکوم می کند زیرا توییتر و اینستاگرام همچنان ممنوع هستند


مجریان فاکس نیوز مجبور شدند از کانیه وست حمایت کنند

بلافاصله پس از اینکه کانیه وست حساب اینستاگرام وی پس از به اشتراک گذاری پست های ضد یهود ممنوع شد، با به اشتراک گذاشتن یک پست ضد یهودی جداگانه، سیاست های توییتر را نقض کرد که منجر به ممنوع شدن وی از آن حساب شد.

این پست‌ها از آن زمان حذف شده‌اند، اما خاطره این پیام‌ها باعث شده است که غول‌های رسانه‌های اجتماعی او را برای همیشه از پلتفرم‌ها محروم کنند.

اواخر شنبه شب، خواننده رپ که اکنون با نام یی شناخته می شود، توییتی ارسال کرد و گفت که به زودی به «مرگ ۳ برای یهودیان» خواهد رفت. این یک اشاره واضح به مقیاس آمادگی نظامی ایالات متحده است که به عنوان DEFCON شناخته می شود.

او سپس ادعا کرد که یک «یهودستیز» نیست زیرا سیاهپوستان در واقع یهودی هستند.

این توییت توسط توییتر حذف شده و متنی جایگزین شده است که می گوید قوانین توییتر را نقض می کند و به دستورالعمل های استفاده از پلت فرم این شرکت مرتبط است.

اوایل این هفته، وست پستی در اینستاگرام منتشر کرد که نشان می‌داد یهودیان شان «دیدی» کامبز را کنترل می‌کنند.

اتحادیه ضد افترا رفتار و پیام های غرب در هفته گذشته را “دوره ای بسیار نگران کننده، خطرناک و ضدیهودی” توصیف کرد.

۱۶۶۵۴۳۶۱۷۹

AOC توییت کانیه را محکوم کرد

الکساندریا اوکاسیو کورتز، نماینده کنگره نیویورک، سخنان این خواننده رپ را “نفرت انگیز” و “خطرناک” خواند.

او شامگاه یکشنبه در توییتر نوشت: «در این کشور یا جهان جایی برای یهودستیزی وجود ندارد.

قانونگذار افزود: “این مهم است که ببینیم سخنان کانیه چقدر مضر + خطرناک است – نه فقط برای برادران و خواهران و برادران یهودی ما، بلکه برای کل جامعه ما.” ببینید.»

۱۶۶۵۴۳۴۲۴۷

یهودستیزی کانیه وست بخشی از تعصب گسترده تری است که راست را به خود جذب می کند

نوح برلاتسکی می‌گوید تهدید این نوازنده برای یهودیان به معاشقه او با برتری‌طلبی سفیدپوستان، زن‌ستیزی و لیپوفوبیا مرتبط است.

۱۶۶۵۴۳۲۲۴۵

کندیس اونز از کانیه وست به دلیل توئیت ضد یهود دفاع می کند

این مفسر جنجالی محافظه کار هنگام حضور در فشن شوی YZY در پاریس، پیراهن «زندگی سفید مهم است» را با کانیه وست پوشید.

او پس از نمایش مد، تصاویری از لباس مورد انتقاد خود را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد.

او اکنون از توئیت ضدیهودی این خواننده رپ دفاع می کند و می گوید: «اگر آدم صادقی بودی، فکر نمی کردی این توئیت ضد یهود باشد.» اگر آدم صادقی بودی که این توییت را خواندی، هیچ ایده ای نداشتی. در مورد چیزی که او صحبت می کرد

او افزود: «مثل اینکه شما حتی نمی‌توانید کلمه «یهود» را بدون ناراحتی مردم بگویید.

۱۶۶۵۴۳۰۵۲۷

جان لجند از نظرات کانیه وست انتقاد کرد

این نوازنده در توییتر نوشت: «عجیب است که چگونه همه این «متفکران آزاد و مستقل» همیشه به همان ضد سیاهپوستان و یهودستیزی‌های قدیمی بازمی‌گردند.

این هست هر قسمت من این خواننده دوست پسر سابق ستاره هیپ هاپ است و علناً در مورد پایان دوستی صحبت کرده است.

افسانه می گوید اهل نیویورک در ماه سپتامبر، زمانی که این موسیقیدان به جای خواننده رپ، جو بایدن را در انتخابات ۲۰۲۰ تایید کرد، مجله با کانیه مخالفت کرد.

من نمی‌خواهم آنقدر در سیاست غوطه‌ور باشم که تنها عامل تعیین‌کننده این باشد که چه کسی می‌تواند دوست من باشد و چه کسی نمی‌تواند. اما ارزش‌ها مهم هستند، شخصیت مهم هستند و قطب‌نمای اخلاقی مهم هستند.» او به مجله گفت.

۱۶۶۵۴۲۹۳۵۴

جاش گاد توییت سال ۲۰۰۹ کانیه پینک را بازنشر کرد

ستاره دیزنی توییت ستاره پاپ در مورد این خواننده رپ را بازنشر کرد و نوشت: “کانیه وست بزرگترین هک روی زمین است. حرف من را نقل کنید.”

سیزده سال بعد، این شراب مانند بهترین شراب شده است. گاد روز دوشنبه توییت کرد.

یکی دیگر از کاربران توییتر اضافه کرد: «پینک درست در آن زمان بود و حتی بیشتر از این هم اکنون».

پینک که نام کامل آلیشیا بت مور است، یهودی است. نظر کانیه در سال ۲۰۰۹ پس از تحریم تیلور سوئیفت VMA منتشر شد.

۱۶۶۵۴۲۶۹۳۳

تهیه کننده تیلور سویفت به شدت از کانیه وست انتقاد کرد

ژاک آنتونوف روز دوشنبه در توییتی نوشت: «من یک عوضی کوچک بودم.

آنتونوف که یهودی است، مرتباً با تیلور سوئیفت که در طول سال‌ها با کانیه درگیری‌های شدیدی داشته است، همکاری می‌کند.

در سال ۲۰۰۹، زمانی که سویفت برای دریافت جایزه بهترین ویدیوی زن روی صحنه رفت، بیانسه را شکست داد.

خواننده رپ میکروفون را از او گرفت و گفت: “سلام تیلور، من برای شما خیلی خوشحالم، بگذارید کارم را تمام کنم.” اما بیانسه یکی از بهترین ویدیوهای تاریخ را داشت! یکی از بهترین ویدیوهای تاریخ!

(گتی ایماژ)

۱۶۶۵۴۲۵۲۶۴

ICYMI: کانیه وست به تاکر کارلسون گفت که زندگی او به دلیل پوشیدن پیراهن White Lives Matter در خطر است.

کانیه وست با پیراهن «زندگی‌های سفید مهم است» که در هفته مد پاریس برای اولین بار در جریان حضور در پاریس در روز پنجشنبه (۶ اکتبر) به نمایش درآمد، از خود دفاع کرد. تاکر کارلسون امشب

دوستان/کارمندان اطرافم به من گفته اند که اگر بگویم عاشق ترامپ هستم، کارم تمام می شود. این هنرمند که اکنون با نام Ye شناخته می شود، به مجری فاکس نیوز گفت که زندگی من به پایان رسیده است.

“آنها چیزهایی می گفتند که مردم به خاطر این کلاه کشته می شوند. آنها زندگی من را تهدید کردند.” او گفت: «در اصل آنها می گفتند که من را به خاطر کلاه گذاشتن می کشند.

دیشب شخصی با من تماس گرفت و گفت هر کسی که پیراهن “زندگی سفید مهم است” را بپوشد چراغ سبز دریافت می کند. یعنی اگر بپوشی کتک می خورند. من می گویم، می دانید، “باشه، به من چراغ سبز بدهید.”

برای توضیحات کامل به ادامه مطلب بروید تام موری اینجا:

۱۶۶۵۴۲۳۹۲۷

جیمی لی کورتیس با عصبانیت پست‌های یهودستیزانه «نفرت‌آمیز» کانیه وست را محکوم کرد: «امیدوارم او کمک بگیرد».

جنجال اخیر این خواننده رپ در شبکه های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کرد و چندین غول شبکه های اجتماعی خواستند او را برای همیشه از این پلتفرم ها محروم کنند.

اینگا بارکل داستانی دارد.

۱۶۶۵۴۲۲۴۰۱

دادستان کل ایندیانا پس از ظاهر شدن برای دفاع از کانیه وست با واکنش های شدید روبرو شد

تاد روستا، دادستان کل ایندیانا، به دلیل اظهاراتی که در روز یکشنبه در توییتر انجام داد، مورد انتقاد قرار گرفت که در آن به نظر می رسید از کانیه وست دفاع می کند، کسی که او را آخرین قربانی یک فرهنگ گمشده می داند.

ریاکاری مداوم رسانه ها در اوج خود است. آنها اکنون کانیه را به خاطر خط مد جدیدش، تفکر مستقل و سرپیچی اش از استانداردهای هالیوود دنبال می کنند.

او بعداً آن توییت را در یک تاپیک دنبال کرد و توضیح داد که پست او به اظهار نظر آقای وست در مورد “نخبگان هالیوود” اشاره دارد و هیچ ارتباطی با نظراتی که رپر شنبه شب انجام داد و منجر به محرومیت وی از دسترسی به توییتر شد، نداشت. . .

“پیام من آشکارا با هدف ریاکاری رسانه ها و نخبگان هالیوود بود و نه اظهارنظرهای دیگر. من سابقه روشن، صریح و چشمگیر در کنگره و افکار عمومی از حمایت ۱۰۰ درصدی از جامعه یهودی و اسرائیل دارم.”

با این حال، تحت موضوع آقای روکیتا، بسیاری در اینترنت شروع به زیر سوال بردن زمان نامه دادستان کل در حمایت از وست کردند، کسی که ساعاتی قبل به دلیل اظهارنظرهایش از این پلتفرم منع شده بود.

او در توییتر نوشت: “من بلافاصله پس از اظهارات ضدیهودی کانیه از او دفاع کردم – این پیچیده نیست.” مارک بودنیکهمانطور که خبرنگار ماریسا کاباس در توییتی نوشت: “سلام تاد! یهودی اینجا، می‌توانی به من بگوئید که یهودستیزی افراطی چقدر با “تفکر مستقل” برابری می‌کند؟

مجله نیویورک تایمز گزارشگر مگی هابرمن به نقل از حساب توییتری دادستان کل و ابراز انزجار از اظهارات دادستان ارشد، نوشت: “مهم نیست انگیزه کانیه وست چیست، دادستان کل دفاع از شخصی برای حمله طولانی مدت به یهودیان یک بعد جدید برای سال ۲۰۲۲ است. “

۱۶۶۵۴۲۱۲۰۱

ایلان ماسک کمی قبل از تعلیق حساب رپر در توییتر از وست استقبال کرد

جمعه شب، ایلان ماسک، بنیانگذار تسلا، از «بازگشت این خواننده رپ به توییتر» استقبال کرد زیرا کانیه وست به مارک زاکربرگ در توییتر پس از مسدود شدن حساب اینستاگرام وی به دلیل انتشار موارد نقض سیاست، هشدار داد.

وست عکسی قدیمی از خود و بنیانگذار فیس بوک را در توییتی منتشر کرد که در آن نوشته شده بود: «چطور مرا از اینستاگرام بیرون انداختی».

در بخش نظرات زیر، بنیانگذار SpaceX پاسخ داد: “دوست من به توییتر خوش آمدید!”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر