جردن آلوارز تصاویر هاردن و واتسون را به خوبی شگفت زده می کند


با نگاهی به بازسازی‌های در حال انجام هیوستون راکتز و هیوستون تگزاس، ممکن است اکنون آن را دوست نداشته باشید، اما ما در اینجا از «سوپرورزش‌های» معمولی دور نیستیم. جیمز هاردن با وجود تمام زگیل‌هایش، کار بزرگی در بخش “تلاش” انجام داد. با وجود تمام زگیل هایش، دوشان واتسون یکی از پویاترین بازیکنان NFL بود.

آن روزها در بخش های بسکتبال و فوتبال مدت هاست گذشته است، حتی اگر همه چیز یک سال پیش باشد. با این حال، بیسبال وجود دارد. در آن ورزش، ما همچنان شاهد چیزهای باورنکردنی هستیم و در آن زمینه، آینده جردن آلوارز. آلوارز که اوایل این ماه به عنوان بهترین بازیکن MLS انتخاب شد و در آستانه دریافت جایزه بهترین بازیکن سال MLS در ماه ژوئن، آلوارز چهار هفته گذشته را صرف جشن تمدید شش ساله جدید خود کرده است. قرارداد ۱۵۵ میلیون دلاری. به نحوی

آستروس در ماه اکتبر به سمت یکی دیگر از اسکله های ALCS می رود، در حالی که دوباره به عنوان AL West فرار می کند، با این حال، همانطور که آلوارز را تماشا می کنم، تنها چیزی که می توانم به آن فکر کنم این است که واتسون و هاردن در چند سال گذشته تسلط داشته اند. به طور کلی، به طور دقیق، من به فصل هیجان انگیز واتسون فکر می کنم، جایی که او به دلیل مصدومیت ACL در شش بازی حضور نداشت و هاردن در ۲۰۱۸-۲۰۱۹ با ۳۲ بازی متوالی با ۳۰ امتیاز یا بیشتر در هر بازی.

آن‌ها از نوع جردن بودند که توسط دو بازیکن بزرگ بازی می‌شد (عظمت هاردن با افزایش سن کاهش می‌یابد، واتسون از طریق دعوی قضایی کم می‌شود). برای طرفداران هیوستون، کدام یک از این سه بازی (یا در مورد آلوارز، داعش) سرگرم کننده ترین بود؟ بیایید یک استراحت سریع از هر یک با یک “نتیجه سرگرم کننده” در پایان هر کدام داشته باشیم:
DESHAUN WATSON، ۲۰۱۷، QB، هیوستون TX
کشش ماورایی:
اولین هفت بازی حرفه ای NFL او (۱۰ سپتامبر تا ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷)
آمار قابل توجه: ۱۹ پاس تاچ داون، یک رکورد جدید برای پاس های TD در یک ماه (اکتبر)

واقعیت خنده دار:
واتسون هفته افتتاحیه تگزاس در شروع QB نبود. ممکن است این تام ساویج باشد که نیم فصل اول را از دست داد و تا زمانی که واتسون در تمرین در تاریخ ۲ نوامبر لیگ قهرمانان آسیا را شکست داد، بازنگشت.

تعلیق: حال و هوای این قسمت اولیه واتسون چیزی بود که ما به عنوان طرفداران تگزاس تجربه نکرده بودیم. حق رای دادن کوارتربک! قدرت “امتیاز سرگرم کننده” واتسون با این واقعیت تقویت می شود که فوتبال شهر فوتبال است. سه چیز اشتباه پیش رفت: تصمیم بیل اوبراین برای اژدر کردن دو نمایش جاده ای عالی واتسون (نیوانگلند و سیاتل)، پاره شدن ACL توسط واتسون که فصل او را به پایان رساند، و پایان غم انگیز واتسون در دوران حضورش در هیوستون.

امتیاز WATSON Entertainment (مقیاس ۱ تا ۱۰): ۸.۶

جیمز هاردن، ۲۰۱۸-۲۰۱۹، اس جی، هیوستون راکتس
کشش ماورایی:
۳۲ مسابقه + ۳۰ امتیاز در هر بازی (از ۱۳ دسامبر ۲۰۱۸ تا ۲۱ فوریه ۲۰۱۹)
آمار قابل توجه: هاردن در طول این دوره به طور میانگین ۴۱.۱ امتیاز در هر بازی به دست آورد، و اگر اجازه دهید آستانه امتیاز به ۲۸ امتیاز در هر بازی کاهش یابد، این خط از ۳۲ بازی به ۴۰ بازی با ۳۵ و ۲۹ امتیاز جلوتر از خط و بازی می شود. ۲۸ و ۳۰ می شود. سپس امتیازهای ۵۸، ۵۸، ۴۲، ۳۵ و ۳۱ دنبال شد.

واقعیت خنده دار: کریس پل تنها در ۱۴ بازی از ۳۲ بازی در آن زمان بازی کرد که به تسهیل گلزنی هاردن کمک کرد. هاردن به طور میانگین در هر بازی ۷.۴ پاس گل داد.

تعلیق: این هاردن سرگرم‌کننده‌ترین بازیی بود که تا به حال در ۲۲ بازی متوالی در سال‌های ۲۰۰۷-۲۰۰۸ با تریسی مک گریدی و یائو مینگ در حال تماشای بسکتبال فصل عادی برای راکت‌ها دیده‌ام. هاردن یک تلویزیون بود که باید تماشا کرد و همه چیز را آسان کرد. یک بار دیگر، “امتیاز سرگرمی” در اواخر فصل اندکی کاهش یافت، حرکاتی که باعث نارضایتی هاردن از حق رای دادن شد (به ویژه تجارت پل با راسل وستبروک).

امتیاز HARDEN FUN (مقیاس ۱-۱۰): ۹.۲
جردن آلوارز، ۲۰۲۲، DH/of، هیوستون آستروس
کشش ماورایی:
از ۲۹ مه تا ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲
آمار قابل توجه: در طول این کشش، آلوارز تقریباً در تمام آمارهای تهاجمی مهم، از جمله RBI (29) و OPS (1342) بیسبال را هدایت می کند.

واقعیت خنده دار: در همین حال، آلوارز یک قرارداد تیمی بسیار دوستانه (۶ ساله، ۱۱۵ میلیون دلار) امضا کرده است که در فصل ۲۰۲۸ آن را تکمیل خواهد کرد. آلوارز از زمان اعلام قرارداد در ۵ ژوئن OPS 1272 را دارد.

تعلیق: اگر آرون نبود، آلوارز احتمالاً بهترین بازیکن در MLS بود، و برخلاف ورزشکاران سابق (فعلاً سابق) هیوستون، داستان آلوارز مسیر تاریکی پیدا نکرده است که در آن به شهری که در آن ریشه دارد خیانت کند. برای او. کاملا مخالف! این به “مدرک سرگرمی” در اردن کمک زیادی می کند!

امتیاز سرگرمی (مقیاس از ۱ تا ۱۰): ۹.۵

از آنجا که ارزشش را دارد، وقتی از توییتر خواسته می شود یکی را انتخاب کند، به عظمت اردن می پردازد:

در روزهای هفته از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ صبح به Sean Pendergast در SportsRadio 610 گوش دهید. همچنین، او را در توییتر دنبال کنید twitter.com/SeanTPendergast و او را در فیس بوک در facebook.com/SeanTPendergast لایک کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر