جزیره عشق “نمایش را به عنوان دومین شرکت کننده در هرج و مرج ترک کرد” قبل از رسیدن به ویلا


جزیره عشق اشتباه دیگری مرتکب شد زیرا شرکت کننده دوم نمایش را قبل از ورود به ویلا ترک کرد.

ظاهراً زک هارتمن مدل مرد این هفته قرار بود به عنوان بمب وارد ویلا مایورکا شود اما در آخرین لحظه از آنجا خارج شد.

به گزارش سان، زک به دوستانش گفت: «امسال به جزیره عشق می رفتم و این هفته پرواز می کردم.

پس از مدت‌ها صحبت با خانواده‌ام و فکر کردن به اینکه از حرفه‌ام چه می‌خواهم، تصمیم گرفتم آن را رد کنم.»

بر اساس گزارش ها، وی ادامه داد: برد سالی آسان بود زیرا هیچ یک از بچه ها در هیچ مسابقه ای شرکت نکردند اما من باید تمام تلاشم را برای خودم انجام دهم.سوپر مدل زک هارتمن جزیره عشق را ترک کرد
سوپر مدل زک هارتمن جزیره عشق را ترک کرد

داستان های منحصر به فرد افراد مشهور و عکس های خیره کننده را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید خوب!

طبق گزارش‌ها، زک قرار بود به عنوان بمب‌افکن کار کند، اما گفته می‌شود که او تصمیم گرفته است از حرفه مدلینگ خود محافظت کند – به این معنی که روسای ITV مجبور شدند در آخرین لحظه جانشینی برای او پیدا کنند.

خوب! برای نظرات بیشتر به ITV مراجعه کنید.

با این حال، زک اولین شرکت کننده ای نیست که از برنامه کناره گیری می کند، زیرا لیام لولین هفته گذشته سایر ساکنان جزیره را در اطراف آتش نشانی جمع کرد تا خروج خود را اعلام کند.

من واقعاً حوصله نداشتم به لیام ۱۰۰% بدهم. من ۱۰۰% می دانم که لیام چگونه به نظر می رسد و من کیلومترها دورتر هستم. به دوستانش گفت.قبل از ورود به ویلا، او بود
لیام لئولین هفته گذشته تصمیم گرفت سریال را ترک کند

لیام ادامه داد: «تلاش برای پیدا کردن کسی برای ترک ویلایی که به آن علاقه دارید – نکته این است که نه. وقتی آن احساس را ندارید، پیدا کردن آن زمان بسیار سخت می شود. من طولانی و سخت فکر کرده ام. تصمیم گرفتم ویلا را ترک کنم.

“من مدت زیادی است که فکر می کنم، این یک محرک موقتی نیست، بنابراین بله، همه شما غیر واقعی هستید.”

اولین تخلیه رسمی ویلا از زمانی انجام شد که لیام تصمیم گرفت سریال را ترک کند، زیرا آفیا تانکمور وسایل خود را در عصر دوشنبه ۱۳ ژوئن در قسمت بسته بندی کرد.قبل از ورود به ویلا، او بود
لیام گفت که از زمانی که در این برنامه ظاهر شده است “۱۰۰٪” نبوده است


لیسی ترنر، ستاره REG WALL EastEnders، پسر جدید تریلبی فاکس را در حالی که پسرش نارس است معرفی می کند.

خوب باشی! VIP و باز کردن قفل دسترسی به همه پیشنهادات منحصر به فرد شگفت انگیز ما…

اولین نفری باشید که از آخرین نمایش کودکان مطلع می شود، نمادین ترین عکس های عروسی سال را می بینید، یا یک گشت با راهنما در اطراف خانه مجلل میلیون میلیون میلیونر انجام می دهید – همه به صورت رایگان!

اینجا ثبت نام کنید

در طول آخرین نصب، جزایر پیامی دریافت کردند که از آنها خواسته شده بود در اطراف یک نمایش آتش بازی جمع شوند، که در آن جک اونیل تازه وارد باید دختری را برای جفت گیری و پیج تورن انتخاب می کرد.

پس از اعلام سرنوشت خود در ویلا، آفیا اصرار داشت که “خوب” است و از آن زمان در مصاحبه قبلی گفت: “بدیهی است که دلم برای همه در ویلا تنگ خواهد شد، اما به تلاش برای یافتن عشق ادامه خواهم داد.” آقای رایت آنجاست.

با این حال، این تنها پیشرفت نبود، زیرا در پایان اپیزود مشخص شد که دو بمب مرد جدید – جی یونگر و رمی لمبرت – وارد ویلا می‌شوند.افیا دوشنبه شب پس از یک جفت گیری ناگهانی و بی رحمانه ویلا را ترک کرد.
آفیا از جزیره عشق دوشنبه شب پس از یک مسابقه غافلگیرکننده ویلا را ترک کرد

جی، ۲۸ ساله، تحلیلگر سرمایه گذاری از ادینبورگ، که از تصمیم خود برای نقل مکان به ویلا صحبت کرد، گفت: “فکر می کنم واقعاً همان کاری را انجام می دهم که بیشتر زنان انجام می دهند.”

من شغل خوبی دارم، فکر می‌کنم پسر خوبی هستم و خیلی به من خوش می‌گذرد، بنابراین احساس می‌کنم اگر آنها به زندگی من ارزش زیادی بدهند، می‌توانم ارزش زیادی به زندگی آنها اضافه کنم.»

رمی، ۲۲ ساله، اهل منچستر، درباره دلیل پیوستنش به جزیره عشق گفت: وقتی مولی را دیدم [Mae Hague] و تامی [Fury] و با دیدن اینکه چقدر آنها با هم قوی هستند، فکر کردم: “من چنین عشقی را می خواهم.”

برای همه به‌روزرسانی‌های Love Island در خبرنامه Factor 50 مشترک شوید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر