جشنواره دود جنوبی ۲۱ تا ۲۳ مهر – اخبار فناوری


قبلا ستاره های راک وجود داشتند. چاک بری الویس. جان، پل، جورج و رینگو. شما می دانستید که آنها ستاره های راک هستند، زیرا آنها باحال بودند و نوازنده بودند.

شب گذشته، شب افتتاحیه جشنواره سه روزه جنوب دود امسال، واگن استقبال از واگن H-town دو نوازنده حضور داشت. صحنه ای برای آنها در کنار سالن تاریخی لوته در پارک هرمان برپا شد. اما ستاره های راک واقعی آن شب، نوازندگان برتر نبودند. آنها سرآشپزهای مهمان از سراسر هیوستون و سراسر کشور بودند که به این رویداد پیوستند تا تخصص آشپزی خود را برای حمایت از همکاران خود در صنعت غذا و نوشیدنی به نمایش بگذارند.

بنیاد دود جنوبی یک سازمان غیرانتفاعی است که با کمک به هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی، دسترسی به مراقبت‌های بهداشت روانی رایگان، و ارائه کمک‌های مالی به خانواده‌های نیازمند – به‌ویژه خانواده‌های مجرد، به ایجاد یک شبکه ایمنی برای کارگران صنعت غذا و نوشیدنی در بحران‌ها اختصاص دارد. والدین – هر چه بیشتر طراحی شود. . سرآشپز ستاره راک هیوستون، کریس شپرد، این سازمان را در سال ۲۰۱۵ پس از اطلاع از اینکه دوست و فروشنده سابقش، آنتونیو جیانولا، به بیماری ام اس مبتلا شده است، راه اندازی کرد. سال بعد، بنیاد دود جنوبی بیش از ۷۵۰۰۰۰ دلار به انجمن ام اس اهدا کرد و در سال ۲۰۱۷ تمرکز خود را به کمک به طیف وسیع تری از کارگران در صنعت تغییر داد. سال گذشته، این سازمان غیرانتفاعی نزدیک به ۳.۵ میلیون دلار بین کارگران مواد غذایی در سراسر جهان توزیع کرد.

این ابتکارات تا حدی توسط جشنواره تأمین می شود که تا یکشنبه امسال با سه روز گردهمایی متمرکز بر غذا برگزار می شود. رویداد امروز همه در The Houstonian فروخته شده است، اما بلیط‌های East Downtown Throwdown فردا در ۸th Wonder Brewery در نزدیکی EaDo باقی مانده است. هر مهمانی خوب به موسیقی نیاز دارد، و امسال، جشنواره دود جنوبی استعدادهای بزرگی مانند مگی بل، هنرمند آر اند بی/پاپ نیواورلئان، گاوچران دیسکو در هیوستون، و راکر Shacky Graves در آستین را رزرو کرده است. همه آنها قرار است در رویداد Throwdown در روز یکشنبه شرکت کنند.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

دی جی فانک

عکاسی از مارکو تورس

ترکیب شب افتتاحیه شامل Texas Treasure Robert Ellis، نوازندگان آستین Me Nd Adam و DJ G-Funk مورد علاقه محلی بود. با نزدیک شدن به غذا، جشن سختی بود. حواس‌پرتی‌های زیادی وجود داشت، مانند یک دنده کوتاه خشک ۶۰ روزه که در کارامل ماهی مرین شده و با نان ذرت پیه دودی و کره عسل بوربون سرو می‌شد. یا، تورو ساشیمی لطیف، با برنج پف کرده و پونزوی سیر چاشنی شده.

با این حال، این ستارگان راک بودند که بازی بودند.

می ند آدام خواننده گفت: “امشب دوستانم آن را در هوا احساس می کنم و همچنین بوی خوشی در هوا می دهم.” “احساس می‌کنم در حال حاضر واقعاً چیز خاصی داریم. من آن را احساس می‌کنم. می‌دانم که همه اینجا را به یک مهمانی تبدیل می‌کنم، می‌دانم که قرار است چه کار کنم، و این اتفاق خواهد افتاد. دوست داشته باشیم یا نه. ، امشب داریم خوش می گذرانیم دوستان من!”

واکر تقریباً برعکس است، و او و وینس وینیک همبازی اش با آهنگ های اصلی مانند “Something Better” و “Living the Dream” که واکر به عنوان آهنگ هایی در مورد رفتن به زندان اجرا کرد، سر و صدای زیادی به پا کردند. میکس در برخی از جلدها – اسپرینگستین “Can’t Help Falling in Love” و “Dancing in the Dark”.

غرفه‌های غذا در محوطه تماشاچیان ردیف شده بودند، زیرا ستاره‌های راک در غرفه‌اش با آدام و من جیل سیمونز رقصیدند. سیمونز مظهر ستاره راک آشپزی، متخصص غذای مشهور، نویسنده و شخصیت تلویزیونی است که شاید بیشتر به خاطر نقش قاضی تکراری در T.عملیات آشپز. او گفت که به این جشنواره متعهد است زیرا این جشنواره “مسیر” را برای شپرد و همسرش، روزنامه‌نگار مواد غذایی مستقر در هیوستون، و یکی از بنیانگذاران بنیاد دود جنوبی، لیندسی براون، “هموار می‌کند”. سیمونز همچنین می داند که اخیراً تلاش های سازمان چقدر مهم بوده است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

از Nd Adam

عکاسی از مارکو تورس

سیمونز گفت: “در دو سال و نیم گذشته، کل صنعت در یک بحران بوده است و ما هنوز از آن خارج نشده ایم.” “فقط به این دلیل که کووید ممکن است بیشتر در آینه دید عقب باشد به این معنی نیست که رستوران ها دوباره روی پای خود هستند. به این معنی نیست که کارگران رستوران از مزایا و حمایتی که برای گذراندن زندگی و مراقبت از خانواده های خود نیاز دارند برخوردار هستند، نه اینکه همه بلایای طبیعی را که همیشه اتفاق می‌افتند، ذکر کنید و ما نمی‌دانیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

او گفت: «نکته ای که باید به خاطر بسپاریم این است که این صنعتی است که در آن از یکدیگر مراقبت می کنیم و این دقیقاً همان چیزی است که در حال وقوع است.

این احساسات توسط پائولا ولز، شیرینی‌پز تحسین‌شده و نامزد جایزه جیمز ریش، که از ستاره‌های در حال ظهور و ستاره‌های راک با تمرکز بر مسائل اجتماعی، به‌ویژه از طریق Bakers Against Racism، جامعه‌ای که او برای برقراری ارتباط بین سازندگان آشپزی تأسیس کرد، حمایت کرد. برای مبارزه با نژادپرستی

من به این رویداد ملحق شدم زیرا عاشق سرآشپز کریس هستم، من عاشق هیوستون هستم، و فکر می کنم برای صنعت رستوران بسیار مهم است که دور هم جمع شوند و به عنوان یک نیروی متحد گرد هم آیند تا از یکدیگر حمایت کنند، زیرا آن دو یک سال طول کشیده اند و من فکر کن همه ما به یک آغوش، یک غذای داغ و کمی کمک نیاز داریم.”

موسیقی راه دیگری برای نشان دادن عشق است و یکی از هنرمندان حاضر که دنیای موسیقی و غذا را می شناسد Bon B است. بازیگر افسانه ای UGK Trill Burgers را راه اندازی کرد که اخیراً بهترین برگر آمریکا نامیده شد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

نان برگر تریل B

عکاسی از مارکو تورس

من بخشی از حمایت از بنیاد دود جنوبی از زمان تأسیس آن بوده ام. من تقریباً در هر جشنواره‌ای که کریس داشته شرکت کرده‌ام، اما همیشه درباره موسیقی بوده و در هنر من نقش داشته است.» “این اولین سال من به عنوان یک فروشنده است. این یک فرصت عالی برای ما به عنوان یک شرکت جوان است تا مطمئن شویم که از جامعه آشپزی در هیوستون حمایت می کنیم.” بنیاد، و ما واقعا خوشحالیم که مثل همیشه این همبرگر را برای مردم سرو می کنیم.»

Bane قرار نبود در این مراسم موسیقی اجرا کند، اما این کار را کرد. با تشکیل صف‌های طولانی برای نمونه‌برداری از غذای او، او با اولین دی‌جی JFunk همکاری کرد تا برخی از محبوب‌های UGK مانند “Big Pimpin” و “Int’l Players Anthem” را وارد کند.

او گفت: “بابت مسابقات آتی متاسفم، من به سرعت صحنه را تصاحب کردم. خیلی احساس خوبی دارم، مرد، خیلی خوب است که می بینم همه این افراد اینجا از این جامعه آشپزی حمایت می کنند، از کریس حمایت می کنند، زیرا همه ما کریس شپرد را دوست داریم. او کارهای بزرگ زیادی برای شهر انجام می دهد و این کار را از صمیم قلب انجام می دهد، او بسیار سخاوتمند و اصیل است، بنابراین ما می خواهیم به هر نحوی که می توانیم از او حمایت کنیم.

“مرد پیانو از تگزاس” رابرت الیس در حال قدم زدن روی صحنه بود که بانی ظاهر شد. الیس روی صحنه با کنایه گفت: «این عادت خوبی نیست که بون پای من را باز کنی. الیس با پیوستن جفری مولر و ویل ون هورن، مجموعه ای از آهنگ هایی مانند «Passive Aggressive»، «California» و «Topo Chico» را برای تطبیق با نسیم آسان عصر ارائه کرد.

کلمات خشمگین و ظریف الیس باید توجه میسون هرفورد را به خود جلب کرده باشد. یک ستاره راک آشپزی که شبیه یک ستاره راک به نظر می رسد، نامزد جایزه جیمز ریش رستوران ترکیه ای نیواورلئان و گرگ بود. نوش جانبهترین رستوران آمریکایی جدید ۲۰۱۷. غذا و شراب و GQ از آن به عنوان یکی از مهم ترین رستوران های دهه یاد می شود. او گفت که پدر مرحومش ذائقه موسیقایی او را با هنرمندان مورد علاقه اش مانند گای کلارک و تاونز ون زاند شکل داد که از زیبایی شناسی الیس چندان دور نبودند.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

رابرت الیس

عکاسی از مارکو تورس

“نیواورلئان همه چیز در مورد موسیقی و غذا است. آیا من هر دو را دوست دارم؟ بله. آیا غذای من موزیکال است؟ احتمالا نه؟” او گفت که با وجود ذوب شدن کلم دودی – که روی نان چاودار نرم با پنیر سوئیسی و یک سالاد خوشمزه سرو می‌شود – باعث می‌شود جوانه‌های چشایی او آواز بخوانند.

هرفورد و خدمه‌اش ستاره‌های راک بودند و ۸ Wonder را بین چت‌های معمولی با غذاخوری‌ها برانگیختند. او گفت که این رستوران قرار بود در جشنواره شرکت کند که ویروس کووید-۱۹ شیوع پیدا کرد، بنابراین این اولین بار روی زمین بود.

ما از بودن در اینجا هیجان زده هستیم زیرا گروه شگفت انگیزی از سرآشپزها را جذب می کند و همه ما اینجا هستیم تا از کارمندان خود مراقبت کنیم، می دانید؟

هرفورد صنعت خدمات را به عنوان “نوعی مکان وحشی” توصیف کرد و اشاره کرد که “این واقعیت که مراقبت های بهداشتی باید با اشتغال مرتبط باشد یک مشکل بزرگ است و بسیاری از مردم به هر حال نمی توانند آن را دریافت کنند، بسیاری از رستوران های کوچک. تمام هزینه هایی که برای مراقبت می کنند خدمات بهداشتی کارکنانشان مانند تفاوت گاهی اوقات در توانایی آنها در حفظ است. داشتن چنین برنامه ای باورنکردنی است که بتواند به افرادی در صنعت خدمات دسترسی پیدا کند که لزوماً خوش شانس نیستند که در یک برنامه باشند. از آن دسته از رستوران هایی که دارای حق امتیاز خدمات بهداشتی هستند.

موسیقی خوب بود، همیشه در جشنواره بود، اما ستاره‌های راک شب، ستاره‌های اصلی آشپزی، تلویزیون و غذا بودند که مغز متفکر آشپزی، تلویزیون و شبکه‌های اجتماعی بودند. هیچ کس در هیوستون بزرگتر از کریس شپرد نیست. در اواخر شب، او با شور و شوق در مورد کار بنیاد و آنچه که هنوز امیدوار است به دست آورد صحبت کرد.

ما بودجه – خوب، صبر کنید – پیوند قلب را تامین کردیم. در ژوئن ۲۰۲۰، ما آنقدر با این تیم کار کردیم که توانستیم خدمات بهداشت روانی را به هر کسی در تگزاس و فرزندانشان در صنعت غذا و نوشیدنی ارائه دهیم. در ماه اوت، از تگزاس به لوئیزیانا و از کالیفرنیا به ایلینوی رفتیم. ما اکنون بودجه داریم و می خواهیم با نیویورک و کانکتیکات شروع کنیم و تا سال ۲۰۲۸ همه ۵۰ ایالت را خواهیم داشت.

او گفت: “اما رویدادهایی مانند امشب، رویدادهایی مانند فردا، رویدادهایی مانند یکشنبه، به ما این توانایی را می دهند که از صنعت خود، صنعت غذا و نوشیدنی، از کشاورزان گرفته تا ماهیگیران، کارگران آبجوسازی، شراب سازی ها و سرآشپزها مطمئن شویم.” اتوبوس، ماشین ظرفشویی، همه شانس دارند. آنها کسی را پیدا کردند که لعنتی به او رسیدیم، ما هرگز تسلیم نمی شویم، ما همیشه مراقب خانواده خود هستیم.

جشنواره دود جنوبی این آخر هفته ادامه دارد. برای اطلاع از بلیت‌های جشنواره یکشنبه با حضور Shakey Graves، Disko Cowboy و Maggie Belle، به وب‌سایت این سازمان مراجعه کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر