جمع بندی: تیم Bia Care با امپریال کالج برای مقابله با نابرابری ها، کمپین غربالگری دیجیتال اعلام شده در هلند، و خلاصه های بیشترBia Care با امپریال کالج برای مقابله با نابرابری های سلامت زنان همکاری می کند

استارت‌آپ دیجیتالی سلامت یائسگی Bia Care در یک کارآزمایی کنترل تصادفی با هدف مقابله با نابرابری‌های سلامت زنان شرکت می‌کند.

این تحقیق، با مشارکت امپریال کالج لندن، کار رهبران فکری ملی را در مورد نابرابری‌های یائسگی گرد هم می‌آورد و بر کار مبارزان اجتماعی و سازمان‌های مردمی استوار است.

فرناندا دوبال، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، بیا کر گفت: “FemTech پاسخی برای از بین بردن شکاف های جنسیتی و نژادی است. سلامت دیجیتال توانایی خود را در غلبه بر نابرابری‌های سلامت در بسیاری از زمینه‌های بالینی، مانند شرایط طولانی‌مدت، و سلامت روان نشان داده است، با این حال سلامت زنان تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. این کارآزمایی کنترل تصادفی صدایی به این موضوع می‌دهد که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.»

کمپین غربالگری دیجیتال در هلند اعلام شد

شرکت فناوری سلامت هلندی Happitech یک پروژه تحقیقاتی غربالگری دیجیتال را برای کمک به تشخیص زودهنگام بیماری های قلبی عروقی، دیابت نوع ۲ و بیماری کلیوی راه اندازی کرده است.

این مطالعه از ۱۶۰۰۰۰ نفر در هلند ۵۰ تا ۷۵ ساله دعوت می کند تا در خانه با پلت فرم دیجیتال [email protected] آزمایش کنند.

برای تشخیص مشکلات قلبی عروقی بالقوه مانند فیبریلاسیون دهلیزی یا افزایش ضربان قلب، از طریق اپلیکیشن Luscii، ضربان قلب و ریتم قلب به شرکت‌کنندگان بررسی می‌شود.

هدف این تحقیق کمک به کاهش ۲۵ درصدی بار بیماری در ۱۰ سال آینده است و توسط بنیاد قلب هلند، بنیاد کلیه، صندوق دیابت و اتحادیه قلب و عروق هلند (DVCA) حمایت می شود.

ایرلند شمالی با Sectra برای دیجیتالی کردن آسیب شناسی شریک می شود

خدمات مراقبت های بهداشتی و اجتماعی ایرلند شمالی (HSC) با شرکت سوئدی medtech Sectra برای ترکیب تصاویر و گزارش های آسیب شناسی و رادیولوژی در همان سیستم تصویربرداری پزشکی همکاری کرده است.

پروژه آسیب شناسی دیجیتال، که توسط سازمان خدمات کسب و کار (BSO) اجرا شده است، با هدف کمک به تشخیص های اثباتی آینده برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و بهره مندی بیماران در سراسر منطقه است.

کارن بیلی، مدیر اجرایی موقت BSO، گفت: علیرغم چالش‌هایی که کووید برای خدمات بهداشتی در اینجا ایجاد کرده است، من مفتخرم که تیم پروژه آسیب‌شناسی دیجیتال ما و ذینفعان پروژه آسیب‌شناسی دیجیتال را ارائه کرده‌اند که مزایای قابل‌توجهی را برای کارکنان HSC، ارائه خدمات و مهم‌تر از همه بیماران ما فراهم می‌کند.

وزارت بهداشت فدرال آلمان و DiME اولویت های جهانی برای نوآوری سلامت دیجیتال را منتشر می کنند

انجمن پزشکی دیجیتال (DiMe) و مرکز نوآوری سلامت وزارت بهداشت فدرال آلمان (BMG) دیدگاهی را در مورد چگونگی پیشرفت اپلیکیشن های سلامت دیجیتال منتشر کرده اند.

کار مشترک، منتشر شده در سلامت دیجیتال Lancet، بهترین شیوه های جهانی و یک نقشه راه برای پیشرفت های متداوم روش شناختی لازم برای تسریع نوآوری پزشکی دیجیتال را برجسته می کند.

جنیفر گلدساک، مدیرعامل DiMe، گفت: «مقامات در سراسر اروپا شروع به تقلید از سیاست‌های نوآورانه آلمان برای پیشبرد نوآوری سلامت دیجیتال کرده‌اند. برنامه برنامه های کاربردی سلامت دیجیتال (DiGA) در آلمان در حال رونق است، فرانسه در حال آماده شدن برای ایجاد یک سیاست مشابه است، و اروپا در حال هماهنگ کردن رویکردها برای شواهد مورد نیاز برای تنظیم محصولات دیجیتال است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر