جمع بندی: شریک Mayden و SilverCloud Health برای پلت فرم سلامت روان، EIT Health بنیادی را برای مقابله با بحران استعداد راه اندازی می کند، خلاصه های بیشترمیدن و SilverCloud Health برای ارائه یک پلت فرم آنلاین سلامت روان شریک هستند

افرادی که به دنبال حمایت برای سلامت روان خود هستند، اکنون می توانند به دنبال همکاری بین منبع ثبت مراقبت دیجیتال مایدن و ارائه دهنده راه حل های درمان شناختی رفتاری آنلاین، از پشتیبانی دیجیتال درمانی فوری برخوردار شوند. سلامت SilverCloud.

رویکرد “مستقیم به دیجیتال” در تراست های سلامت روان در سراسر بریتانیا از جمله ناتینگهام، بیرمنگام، برکشایر و دورکینگ اجرا می شود.

با پر کردن فرم خود ارجاع آنلاین به سرویس دسترسی بهبودیافته به روان درمانی (IAPT) NHS، افراد می توانند به دوره دیجیتال درمانی دسترسی داشته باشند.

فیونا داوسون، مدیر میدن، گفت: “همکاری ما با SilverCloud، بیماران را تا زمانی که منتظر اولین قرار ملاقات خود با خدمات درمانی هستند، پشتیبانی می کند. از آنجایی که پلتفرم آنلاین است، مردم می توانند در هر زمان و هر مکانی که برایشان مناسب باشد، به پشتیبانی دسترسی داشته باشند.”

پلتفرم تناسب اندام متابولیک فوق بشری پوشیدنی LazyCo را خریداری کرد

پلتفرم متابولیک تناسب اندام Ultrahuman از خرید شرکت پوشیدنی متمرکز بر مصرف کننده LazyCo خبر داد که حلقه پوشیدنی Aina را ایجاد کرد.

LazyCo با تیم توسعه جهانی دستگاه داخلی Ultrahuman یکپارچه خواهد شد تا تجربه کاربر را افزایش دهد و استانداردهای جهانی سلامت متابولیک را بهبود بخشد.

در همین حال، Ultrahuman از تخصص تیم LazyCo برای ایجاد بینش عمیق تر در مورد متابولیسم و ​​سلامت استفاده می کند.

Apooorv Shankar، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل LazyCo گفت: «دیدگاه Ultrahuman برای شخصی‌سازی و تأثیرگذارتر کردن سلامتی برای مردم، با دیدگاه LazyCo در ساخت محصولاتی که مشکلات مردم را به آسان‌ترین روش حل می‌کند، همسو است.

EIT Health بنیادی را راه اندازی کرد برای رسیدگی به بحران استعداد در مراقبت های بهداشتی

EIT Health به دنبال مشارکت با غول‌های صنعت و فناوری در ابتکار عملی در سراسر اروپا برای تأمین استعدادهای جدید و آماده‌سازی بخش مراقبت‌های بهداشتی برای آینده است.

سازمانی که بخشی از اتحادیه اروپا است موسسه اروپایی نوآوری و فناوری، رهایی WorkInHealth برای تطبیق استعدادهای ماهر با نقش های صنعت مراقبت های بهداشتی در سراسر اروپا.

همچنین به دنبال حامیانی است که ۲ میلیون یورو برای کمک به جذب کارکنان جدید، توسعه استعدادهای موجود و جذاب‌تر کردن بخش مراقبت‌های بهداشتی برای فارغ‌التحصیلان کمک کنند.

سلین کاررا، مدیر آموزش، بهداشت EIT و رئیس WorkInHealth، می‌گوید: «اگر اروپا می‌خواهد بخش مراقبت‌های بهداشتی پویا و پایداری را حفظ کند که می‌تواند نوآوری را پیش ببرد، ما باید با چالش جذب و آموزش بهترین استعدادها مقابله کنیم.»

بیماران قلبی در بیمارستان های دانشگاهی کاونتری و وارویک شایر NHS Trust مانیتورینگ دیجیتال از راه دور دریافت کنید

شرکت بال مجازی سوئدی دوش گرفتن از بهبود ۱۰۰ بیمار قلبی که تحت درمان فرسایش در بیمارستان های دانشگاهی کاونتری و وارویک شایر (UHCW) NHS Trust هستند، پشتیبانی می کند.

UHCW NHS Trust و Doccla یک نوار قلب (ECG)، علائم حیاتی انتخاب شده و داده‌های علائم را در بیمارانی که برای ابلیشن قلبی برای فیبریلاسیون دهلیزی (AF) آماده می‌شوند، ضبط می‌کند. همچنین بهبودی بیماران تا سه ماه پس از عمل تحت نظر خواهد بود.

داگ لارسون، مدیر عامل Doccla، گفت: مجموعه های مجازی ما از بهترین فناوری در کلاس خود برای ارائه به موقع اطلاعات بیمار به پزشکان و پرستاران به منظور بهبود نتایج بیمار استفاده می کنند.

مرکز ۵G اسکاتلند چالش نوآوری سلامت دیجیتال را راه اندازی می کند

از کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​و کارآفرینان فناوری دعوت می‌شود تا ایده‌های خود را برای رسیدگی به چالش‌های بخش سلامت برای چالش نوآوری که توسط مرکز ۵G اسکاتلند و S5GConnect Dumfries راه‌اندازی شده است، به اشتراک بگذارند.

شکل دادن به چالش دیجیتالی سلامت و مراقبت اجتماعی از سه پروژه برای بهبود ارائه مراقبت‌های بهداشتی، با ارائه تخصص ۵G برای کمک به آماده‌سازی بازار راه‌حل‌هایشان پشتیبانی می‌کند.

دیوید رولند، مدیر برنامه‌ریزی و تحول استراتژیک، دامفریز و گالووی سلامت و رفاه گفت: «می‌دانیم که اتخاذ راه‌حل‌های دیجیتالی جدید و نوظهور برای موفقیت ما حیاتی است، زیرا می‌تواند به ما کمک کند خدمات خود را به طور کارآمد و مؤثر ارائه کنیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر