جمهوری خواهان آماده می شوند تا هانتر بایدن را با تحقیقات کنگره هدف قرار دهند


جمهوری خواهان خاطرنشان می کنند که اگر جمهوری خواهان در اواخر سال جاری کنترل یک یا هر دو مجلس کنگره را دوباره به دست آورند، باید از تجارت خارجی هانتر از طریق اختیارات مأموریت تحقیقاتی کنگره شکایت کنند.

یک نماینده جمهوری خواه کنگره گفت که او ریاست کمیته نظارت مجلس نمایندگان را برعهده دارد که دارای اختیارات گسترده ای برای تحقیق در مورد امور دولت است. سیاستمدار مصاحبه های اخیر حاکی از آن است که اگر هانتر بایدن سال آینده ریاست این کمیته تأثیرگذار را بر عهده بگیرد، کمیته او «تمام تجارت خارجی» را بررسی خواهد کرد.

جیمز کومر، رئیس مجلس نمایندگان، گفت: «کمیته نظارت مجلس در سراسر هانتر بایدن حضور خواهد داشت».

او در مصاحبه ای گفت: «ما بر هانتر بایدن تمرکز خواهیم کرد، نه به دلایل سیاسی. سیاستمداراما چون ما احساس می کنیم که این تهدیدی برای امنیت ملی است.»

مجلس تنها شعبه ای نیست که قصد دارد از پسر رئیس جمهور پیروی کند. سناتور ران جانسون که ممکن است در صورت خروج حزب جمهوری خواه از مجلس نمایندگان سال آینده ریاست کمیته امور داخلی و امور دولتی سنا را بر عهده بگیرد، اظهارات مشابهی را مطرح کرد.

جانسون گفت: “ما چندین سال است که سعی کرده ایم سوابق سفر او را به دست آوریم.” تپه

موضوع روابط تجاری آقای بایدن با شخصیت هایی در اوکراین، روسیه و چین است. مجله نیویورک تایمز بنا بر گزارش ها، وزارت دادگستری همچنان به بررسی این موضوع ادامه می دهد که آیا آقای بایدن با کار برای شرکت ها و مشتریان خارج از کشور قوانین لابی خارجی یا قوانین مالیاتی را نقض کرده است.

آقای بایدن در سال ۲۰۰۹ اندکی پس از پیوستن پدرش به کاخ سفید، Rosdem Seneca Partners، یک شرکت سرمایه‌گذاری مبتنی بر سرمایه که در خارج از کشور تجارت می‌کند، تأسیس کرد. این شرکت که توسط داماد جان کری، وزیر امور خارجه آینده آمریکا تأسیس شد، مدت‌هاست که هدف اتهاماتی مبنی بر استفاده پسر جو بایدن، معاون رئیس‌جمهور وقت آمریکا، از رابطه خود با پدرش برای انجام تجارت بوده است. تعدادی از شرکای این شرکت به طور فعال در مذاکرات با کاخ سفید و وزارت امور خارجه شرکت داشته اند، در حالی که با Rosemont Seneca Partners تجارت می کنند.

آقای بایدن همچنین در طول این سال‌ها با تحقیقات جداگانه‌ای در مورد پرداخت‌های مالیاتی خود روبرو بوده است.

مهمتر از آن، به نظر می رسد تحقیقات آقای کومر از حمایت رهبری جمهوری خواه در پارلمان برخوردار باشد.

کوین مک کارتی، رهبر اقلیت مجلس، گفت: «می‌دانم که هیئت منصفه در حال حاضر تحت بررسی است، اما فکر می‌کنم نیاز واقعی به درک آنچه همیشه گفته می‌شود، و میزان پولی که سایر ایالت‌ها در این فرآیند به او می‌دهند وجود دارد». نماینده. سیاستمدار در مورد طرح بازجویی از پسر رئیس جمهور، “من فکر می کنم که قطعاً این چیزی است که باید به آن نگاه کنیم.”

جمهوری خواهان سنا قبلاً تحقیقاتی را در مورد معاملات هانتر بایدن در اوکراین در جریان انتخابات ۲۰۲۰ آغاز کرده اند. تحقیقات مستقیماً بایدن جوان را متهم به استفاده از نام خانوادگی و روابط خود برای راه اندازی یک تجارت بین المللی سودآور کرد، اما هیچ مدرکی پیدا نکرد که جو بایدن، رئیس جمهور فعلی یا جو بایدن یا پسرش تخلف کرده بود. شکست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر