جمهوری خواهان ویسکانسین به دنبال متحد شدن در میان دشمنی های داخلی هستند – وبیشو تک


جمهوری‌خواهان ویسکانسین که این هفته برای کنگره سالانه خود گرد هم می‌آیند، در تلاش هستند تا برای شکست فرماندار دموکرات متحد شوند. تونی اورز و انتخاب مجدد سناتور ایالات متحده ران جانسون، در دو مورد از پرمخاطب ترین مسابقات سراسری امسال.

اما به جای اینکه سال گذشته را به سال ۲۰۲۲ بگذرانند، جمهوری خواهان زمان زیادی را صرف مشاجره با یکدیگر در سال ۲۰۲۰ کرده اند و اینکه آیا امسال از نامزد فرمانداری حمایت کنند یا خیر.

رابین ووس، رئیس مجلس، که هدف خشم برخی از درون حزب بوده است، گفت: “امید من این است که این آخر هفته فرصتی برای اختلافات بسیار کوچک در استراتژی ها نباشد تا حزب را از هم بپاشد.” این فقط به نفع دموکرات هاست.»

در حالی که جمهوری خواهان تصمیم می گیرند در میان درخواست های یک نامزد و برخی از فعالان حزب مبنی بر حمایت از هیچ کس، از چه کسی برای فرمانداری حمایت کنند، این تقسیم بندی ها به طور کامل نمایش داده خواهد شد. گرفتن تأییدیه نیاز به حمایت ۶۰ درصد از نمایندگان دارد و امسال نیز آنها این گزینه را خواهند داشت که هیچ کس را تأیید نکنند.

نامزدهای فرمانداری ستوان سابق هستند. دولت ربکا کلیفیش که نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد پیشتاز است. تیم میشلز، مالک شرکت ساختمانی؛ مشاور تجاری و تفنگدار سابق کوین نیکلسون؛ و Rep. تیم رامتون.

دونالد ترامپ بر سر این کنوانسیون دو روزه سخت خواهد ماند. او هیچ کس را در انتخابات مقدماتی فرمانداری تایید نکرده است، اما هر چهار نامزد اصلی با او ملاقات کرده اند تا از او برکت بگیرند. هر یک از آنها همچنین مشروعیت پیروزی جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن در سال ۲۰۲۰ در ویسکانسین را زیر سوال بردند.

تأیید حمایت در رقابت فرمانداری مهم است زیرا بودجه ای را از طرف ایالتی باز می کند، که سپس می تواند هر چقدر که می خواهد برای برنده هزینه کند. زمانی که در رقابتی که اولویت اصلی دموکرات‌ها در سطح ملی است، با رئیسی مانند اورز روبرو می‌شوید، متحد بودن از اهمیت بیشتری برخوردار است.

امسال، با توجه به اینکه بسیاری از جمهوری‌خواهان به‌عنوان افراد خارجی نامزد می‌شوند، فشار بیشتری بر حزب – عمدتاً از جانب نیکلسون – برای عقب‌نشینی از روند معمول تأیید آن وارد شده است. که باعث ایجاد شکاف در درون حزب شده است.

نیکلسون، که به عنوان یک کاندیدای خارجی در حال رقابت است، استدلال کرد که حمایت از یک نامزد قبل از انتخابات مقدماتی باعث ایجاد اختلافات غیرضروری می شود.

او گفت: «من فکر می‌کنم این یک فرآیند نامناسب است که مستعد دستکاری افراد داخلی است.

نیکلسون در ابتدا گفت که او تأیید را نمی‌خواهد، سپس از آن عقب‌نشینی کرد و گفت که می‌خواهد گزینه «بدون تأیید» وجود داشته باشد. این توصیه ای است که از نمایندگان کنوانسیون خواسته می شود تا صبح شنبه قبل از استماع نامزدها تأیید کنند. نمایندگان همچنین می توانند به تایید نیکلسون رای دهند.

نیکلسون در سال ۲۰۱۸ برای مجلس سنای ایالات متحده نامزد شد و قبل از شکست در انتخابات مقدماتی، احزاب حمایتی را دریافت نکرد. او از نژاد قبلی خود به عنوان مثالی برای اینکه چرا حمایت از حزب ایده بدی است نام می برد.

او گفت: «حزب از انتخابات مقدماتی جلو افتاد، از دم برای تکان دادن سگ استفاده کرد و مطمئناً سعی کرد بر انتخابات مقدماتی تأثیر بگذارد.

کلیفیش، که در سال ۲۰۱۰ تأییدیه ستوان فرماندار را دریافت نکرد اما با ۲۰ امتیاز در انتخابات مقدماتی پیروز شد، گفت که می خواهد این بار برنده شود. اما Kleefisch گفت حتی اگر او آن را دریافت نکند، همانطور که مسابقه ۱۲ سال پیش او نشان داد، او هنوز فکر می کند که در انتخابات اولیه پیروز خواهد شد.

مایکلز پیام‌هایی را که به دنبال اظهار نظر بودند، پاسخ نداد. میشلز از سه هفته پیش که نامزدی خود را آغاز کرد، چندین درخواست برای صحبت با آسوشیتدپرس را رد کرده است.

بن ویکلر، رئیس حزب دموکرات ویسکانسین، گفت که حمایت‌های حزب جمهوری‌خواه آنها را متحد نمی‌کند، اما در عوض «احتمالاً این مقدماتی را بیش از این شکست خواهد داد».

این کنوانسیون علاوه بر درام بر سر تصویب، تنش‌هایی را در مورد نحوه واکنش جمهوری‌خواهان به انتخابات ۲۰۲۰ نیز ایجاد خواهد کرد. هر چهار نامزد فرمانداری طرفدار بازنگری چشمگیر نحوه برگزاری انتخابات در ایالت میدان نبرد هستند.

ووس دهه گذشته را گذرانده و پیروزی پشت سر هم برای حزب جمهوریخواه به ارمغان آورده است، اما به دلیل عدم پیگیری ادعاهای دروغین ترامپ مبنی بر تقلب در انتخابات با شدت کافی مورد هدف قرار گرفته است.

رامتون، که کمپین او برای فرمانداری بر عدم تایید پیروزی بایدن در سال ۲۰۲۰ متمرکز است، اخیراً گفت که ووس باید به دلیل واکنش خود به انتخابات تحت پیگرد قانونی قرار گیرد و در ماه مارس نیز گفت که می‌خواهد ووس را پس از اخراج از جلسه با مشت بزند.

ووس درخواست‌های رامتون و دیگران برای تایید پیروزی بایدن را رد کرده و با وکلایی که گفته‌اند از نظر قانونی امکان‌پذیر نیست، موافقت کرده است. ووس یک قاضی سابق دادگاه عالی ویسکانسین را برای تحقیق در مورد انتخابات ۲۰۲۰ استخدام کرد، اما هفته گذشته این تحقیقات را متوقف کرد.

رامتون به پیام‌هایی که به دنبال نظر بود پاسخ نداد.

علاوه بر انتخابات فرمانداری، جمهوری خواهان در مورد تاییدیه رقابت های ایالتی برای معاون فرماندار، وزیر امور خارجه و خزانه دار رای خواهند داد. کنوانسیون حزب دموکرات ایالتی در ۲۵ ژوئن در لا کراس برگزار خواهد شد. دموکرات ها تایید نمی کنند.

اولیه آگوست است. ۹.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر