جنیفر لوپز در حین انجام روتین مراقبت از پوست، چهره ای بی عیب و نقص را بدون “فیلتر خاص” نشان می دهد.


جنیفر لوپز در حین انجام روتین مراقبت از پوست، چهره ای بی عیب و نقص را بدون “فیلتر خاص” نشان می دهد.

ما هر چه او داشته باشد را از بین می بریم! جنیفر لوپز، ۵۲ ساله، روز چهارشنبه در اینستاگرام خود به هواداران روتین مراقبت از پوست و ظاهر بدون آرایش خود نشان داد.

خواننده «جنی از بلوک» به روش‌های متعددی می‌درخشید، با لباس حمام سفید کرکی با «جنیفر» با کریستال در پشت و گردن‌بند الماسی به شکل اشک.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: کریس جنر از فرزندانش می خواهد با مردان «واقعاً ثروتمند» ازدواج کنند.

این بازیگر ۵۲ ساله روتین خود را با این جمله آغاز کرد: من نور خاصی ندارم یا چیزی ندارم، این فقط نور صبح است. من اینجا فیلتر خاصی ندارم، این چهره من است.

طرفداران در مورد پوست بی عیب و نقص او نظر دادند و یکی گفت: “او از همه ما #بی عیب و نقص زندگی خواهد کرد” و دیگری اضافه کرد: “شما [sic] پوست از آینده من روشن تر است.»

در طول آموزش، این ستاره با موهای خیس محصولاتی از خط زیبایی JLo خود را به نمایش گذاشت که با پاک کننده ژل کرم “That Hit Single” (۳۸ دلار) شروع شد.

پس از پاکسازی، ستاره «با من ازدواج کن» طرفداران را در برنامه صبحگاهی خود، که شامل تمرکز بر زیبایی درونی نیز می‌شود، همراهی کرد.

همانطور که می بینید، هنوز آرایشی وجود ندارد. باید خودم را جمع و جور کنم من باید خودم را جمع و جور کنم، “جی لو گفت که او یک جعبه کارت تایید را بیرون حمام نگه می دارد و هر روز صبح آنها را می خواند.

لوپز به نقل از هلن کلر گفت: “موفقیت و خوشبختی شما در شما نهفته است.” تصمیم بگیرید که شادی و شادی خود را حفظ کنید و در برابر مشکلات میزبانی شکست ناپذیر خواهید بود.

او گفت: “من دوست دارم به آن فکر کنم مانند مصرف ویتامین هایم در اول صبح.” نیات و افکار درست.»

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: بلک چینا می‌گوید که کارجنرز را به دادگاه می‌برد تا «با افتخار» به فرزندانش نشان دهد چگونه «برای خود بایستند»

لوپز به روال خود با سرم «That JLo Glow» (۷۹ دلار) از خط تولید خود ادامه داد، و مقدار مناسبی را روی صورت، گردن و دکلته خود زد.

جی لو گفت کرم ضد آفتاب روزانه (استفاده از مرطوب کننده SPF 30 “That Big Screen” او، ۵۴ دلار) یکی از رازهای ظاهر جوان او بود.

او گفت: “محافظت هر روز در برابر خورشید – حتی اگر بعضی روزها در نیویورک زمانی که من بزرگ شدم آفتابی نبود – تفاوت زیادی در محافظت از من در برابر آفتاب و آسیب های محیطی ایجاد کرد.”

لوپز با استفاده از کرم دور چشم ۴۸ دلاری خود – از جمله گذاشتن مقداری بین ابروهایش – کارهای روتین خود را به پایان رساند.

او گفت: “روز زیبایی خواهد بود”، “من شادی را انتخاب می کنم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر