جورج بووی به “من یک سلبریتی هستم… مرا از اینجا بیرون کن” رای می دهد – VIP News


بووی جورج در مورد هم تیمی خود و وزیر بهداشت سابق مت هنکوک گفت: “داشتن مت در اینجا به دلایل زیادی یک چالش واقعی بوده است… بالاخره او فقط یک نفر است.”

اینجا فقط یک نفر است، او غر می‌زند، او واقعاً کارهای زیادی برای کمک به همه انجام داده است، بنابراین من نمی‌توانم او را بر اساس آن قضاوت کنم.»

جورج با یک “دوش طولانی زیبا”، پیتزا و تکرار جام جهانی از او استقبال کرد. پسر جورج پس از بازگشتش در توییتی نوشت: «پیتزا خوردن و تماشای فوتبال جام جهانی بعد از یک دوش طولانی مدت.

از شما برای همه پیام های فوق العاده تشکر می کنم. “عشق همیشه از منفی ها فراتر می رود.”

این خواننده پس از خواندن اخبار مربوط به حضور خود در برنامه تلویزیونی، از ته دل خندید و نوشت: “این عوضی هنوز هم تیتر خبرهای خوب است. من همه آنها را دیدم و از ته دل خندیدم.”

جورج در تمام مدت حضورش در من یک سلبریتی هستم، روال تناسب اندام خود از جمله مدیتیشن، آواز خواندن و کیک بوکسینگ را حفظ کرد.

علیرغم تمایل او برای اجتناب از جنجال های کوچک قبل از نمایش، او به اردوگاه هایی مانند اسکارلت داگلاس پیوست که محکومیت خواننده در سال ۲۰۰۸ را در مناظره اش مطرح کرد.

در صحنه دیگری از اپیزود روز سه‌شنبه، مت در مورد دوران کودکی‌اش با تعدادی از هم‌سابقه‌هایش صحبت می‌کند، جایی که درباره تفاوت‌های نسلی صحبت می‌کند.

مت می‌گوید: «زمانی که کسب‌وکار در شرف توقف کار بود، تقریباً همه چیز را از دست دادیم.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: جوایز کیف‌های تیلور سویفت در AMA 2022، رکوردهای جدید ثبت شد

آیا می دانستید چه زمانی کد پستی خود را در اینترنت تایپ می کنید و آدرس شما ظاهر می شود؟ این برنامه توسط ناپدری من نوشته شده است. کار در سال ۱۹۸۸ آغاز شد و در اوایل دهه ۱۹۹۰ در حال تکمیل بود. چون باید برنامه را طوری می نوشت که زمان زیادی می گرفت».

مشکلاتی که خانواده اش در زمانی که کسب و کار والدینش در نوجوانی با مشکلات مالی مواجه شد با آن مواجه شدند.

او ادامه داد: «خانه را از دست می‌دادیم، هم ناپدری‌ام و هم مادرم شغلشان را از دست می‌دادند.» این خیلی دلخراش بود. من ۱۴ ساله بودم.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر