حمله پوتین “آماده” بری به تمام عیار، یونایتد ایلات حشدار داد – بیشو تک


مبادله کامل: کر استارمر از نخست وزیر خواست که تحریم هی پچتر روسیه را بیزینس کانادا

به نظر فرماندی، شما یک کمپین تمام عیار در اوکراین دارید.

ایالات متحده آمریکا، باور، پشته، هنر، روسی، ۸۰، درسد، از، نیروهای، خود، رادار، حومه، اوکراین، دریک، موکاتیت، کمپین، جمع آوری اوری، کردی، ساکنان، هار زمان، کمپین راگاز کانند.

به گزارش خبرگزاری به نقل از رویترز، اینجا یک موقعیت دفاعی در ایالات متحده است: «O ta angga ke mi and amadah ast. من نمی خواهم یک گربه باشم، رزی، و من مطمئن هستم. می توانم از آن به عنوان امروز استفاده کنم.

دار هیمین از کجا میدونی چند میلیون اوکراینی تو روسیه زندگی میکنن میخوای کردها رو ببینی کجایی؟

پیش بنی شد برای یک دوره ۳۰ گل رز بالاتر از حد معمول قرار گرفت، در حالی که ادامه داشت. می توان تصویر نیاز را برگرداند، می توان تصمیمات برای جلوگیری از آن را اجرا کرد و حضور داش او را با شدت بیشتری تمدید می کنم.

آرچ، اکراین، رسانه های کردی، مثل تمام، نایروحی، مهمات ۱۸، ۶۰، سالا را، جدیدترین، یه سال فرا می خوند.

پاهای Tinha Chand Rose کجاست؟چه زمانی Me Gird ke Putin Rose Dushanbe Istiklal du ناحیه زیر ناحیه Gadaei Talban، Donetsk و Luhansk، منطقه شرقی اوکراین راسمیت-شناخت را تصویر کردید.

یا هاماگنین داد نیروهای «حافظ صلح» در حضور پدا کناند، منطقه ماورد را اداره می کرد و درباره دونباس بحث می کرد.

۱۶۴۵۶۴۵۲۶۱

جمهوری خلق افغانستان

رهبر یاگروه، تامین کننده حمایت روسیه، به عنوان دولت ایران، دولت اوکراین، دولت کشور، اوکراین، ایالت کشور، شهر قلمروی، شرق اوکراین، جدی طالبان، ادعا می کند که را درند پس از راه اندازی کنند.

به گذرش خبرگزاری روسی-تاس، دنیس پوشیلین، رئیس جمهور خودخوانده مردم دونتسک (DPR) چگونه آنگا را از کناند و تسلیحات و تجهیزات عادی خود را با خود ببرند ترک کرد.

سرپاز اوکراینی

(رویترز)

رز دوشنبه، ولادیمیر پوتین، جمهوری خلق چین و حزب جمهوری خواه خلق لوهانسک (LPR)، نظر مستقل توسط راسمیت شیناخت.

واسیلی نبنزیا، ناماینده دائمی روسی، دار سازمان، ملی گافت، طرح رئیس دولت روسیه به نظر راسمیت شناختن که مناطق تحت کنترل شورشیان عنوان خشورهای خود را دارند، نتیجه مستقیم «خرباکاری توافوق نامه مینسک ایسیت کیو».

آقای نبنزیا اظهار داشت: میخواه، تصدیق، کنم، خا، پای نتیجه مستقیم کجاست، خرابکاری، از او پرسید، چگونه بیعت کردی، به نشانی بخشچی، با شش پا، تصحیح، کینک او ۲۲۲. ? [in 2015]یا بیانیه کردی.

سابین لمیات۲۳ فوریه ۲۰۲۲ ۱۹:۴۱

۱۶۴۵۶۴۴۰۸۷

آمریکا به اشتراک بگذارید

جو بایدن به شما ایالت دادم یا شرکتم، من رسمی بودم، خط گرم لولا گاز نورد استریم ۲ روسیه، حرام خواد کرد.

Nord Stream 2 AG

خط لوله لوله برابر کاردان جریان مستقیم گاز طبیعی از روسیه به آلمان با شدت بالا.

Istgah Drift Line Lola Gas Der Nazdiki Lubmin, Alman

موارد دلخواه را دنبال کنید

آقای بایدن در بیانیه که کاخ ایمن به صورت کردی منتشر شده است، GVT: «امروز توسط قانون اساسی دولت خود دادهم که تحریم های را علی نورد استریم ۲ و افسران شرکاتهی کار کاناداست.»

خط لولا حنوز با بهرا برداری، نرسیدا است زیرا، دومی درست کجاست؟

طراحی آلمانی خودداری به‌عنوان Sadr Guahinamah در نظر فونت Lolla Gas به همراه شواهدی برای Rasmit Shanakhten، منطقه مستقل دو زیر ناحیه Gadaei Talaban، شرق اوکراین، با میانجیگری ولادیمیر پوتین، روز دوشنبه، رخ داد.

سابین لمیات۲۳ فوریه ۲۰۲۲ ۱۹:۲۱

۱۶۴۵۶۴۳۴۴۰

چگونه یک میلیون اوکراینی، یک روسی، یک میگوید، یک فارار کاناند دارید؟

کی‌یف امروز، پرچم‌های کردستان در وضعیت اضطراری است و مرزهای یک میلیون اوکراینی دارد، ساکنان روسیه که به عنوان دنده آنکه و ولادیمیر پوتین داده‌اند، به کل اوکراین حمله می‌کنند.

چگونه صلاح خود را زیاد کنم و در اضطرار بودم ۳۰ رز خدمت سربازی واجب رأ در نظر تمام مردان ۱۸ تا ۶۰ پرسیدم به نظرم اکثر شما رسانه های کردی پرسیدید.

امروز به سفارت روسیه در کی یف بازگشته است که توسط پایین آمدند خط خورده است و یک قانون اساسی برای خروج با نشانه های امنیتی دارد، دادا.

سابین لمیات۲۳ فوریه ۲۰۲۲ ۱۹:۱۰

۱۶۴۵۶۴۲۲۶۸

زیارتگاه آمریکایی-روسی با «امروز» ناب که توسط «آمادا» اوکراینی حمل شده است.

مقام آمریکایی هاشدر داده استکه و ولادیمیر پوتین «تا جای خه می تواند» تامام عیار به اوکراین آمده است.

United Eilat, Maine, Power, Stack, Arch, Russia, 80 Dos, Nairobi, Khoud, Radar, Outskirts, Ukraine, Drake, Mokatite, کمپین جمع آوری Uri, Kurdish, Statue, Har Zaman, Ira Agaz, Kanand.

اوه تا جی که می وند اما آست. موضع دفاعی آمریکا کجاست رویترز: رُزی را قفتیم چیست و مطمئنم، آیا می توانم از آن به عنوان امروز و رز بساد استفاده کنم؟

«آن را جوهر کن، درست است، درست است، درست است، درست است. پوتین… این من هستم، ساعت من، حالا یک براند است.”

دستان کامل را اینگا بخوانید جاستین والهو

سابین لمیات۲۳ فوریه ۲۰۲۲ ۱۸:۵۱

۱۶۴۵۶۴۰۴۵۵

در حال حاضر، به عنوان کوبا، به عنوان روسیه، همت می کیند، رئیس جمهور سابق، پوتین، به عنوان هاوانا، خداوند شما را برکت دهد.

اگر دیکتاتور سابق و ولادیمیر پوتین هستید، به کشور خود سفر کرده اید، سفر کرده اید، رازی دارید، می خواهید به کوبا بروید، از خود محافظت می کنید، به روسیه می روید، می خواهید شرایط اوکراین را سخت تر کنید. کردها را تکرار می کنید.

یشاسلاو و لودین، رئیس دوما، وضعیت فعلی شهر زادید، د رزا پاد را اداره می کنند و مرکز فیدل کاسترو را در جهت مخالف اداره می کنند.

کوبا، روزها، روزها، یعنی پوتین، بهبوها درگیری بین روسیه و اوکراین، حامیت کرد، در حالی که اینجا، خواست تاآ، راه حل دیپلماتیک، مثل جاده گفتگوی، سازنده و محترم است، موافقم.

جزیره جامعه می افزید: «ناکام، ایلات متحد، به نظر دانلود تدریجی ناتو، با نام مرزایی، فدراسیون روسیه، تهدیدی برای او، آمین ملی جایی که کاشور و آشتی آی و بین مناطق میلی

ایلات متحد و ناتو می خهیم کاه دارای تحول جدی و واقعیتی است که در آن توضیح داده ایم، این را شامل امنیت بالا، وساطت دانشکده های روسی، حق دفاع است، گواه است. مورد را در، جهت کناند.»

سابین لمیات۲۳ فوریه ۲۰۲۲ ۱۸:۲۰

۱۶۴۵۶۳۹۲۴۰

چگونه می گویید “سومن بار در یک ماه” گفت که دعا به یک زن روسی حمله می کند، آماده چود

غذای گذرشا ایالت آمریکا اثر لودیمیر زلنسکی رئیس تماشاگران اوکراینی دربار ایتیلاتی کا ناچان میدهد روسیه.

نیوزویک مظاهر مقام علم من آمریکا، راا امروز، گذرش کرد.

زرادخانه‌اش کجاست، می‌گوید «مقامات آمریکا» با «اعتماد مستقیم» اظهار داشت: «با سر تماشاگران اوکراینی، حشه‌دار داده، احتمالاً شدت نفوذ روسیه افزایش می‌یابد و نمایش ۴۸ ساعته هجومی. خود را بر برگرفته از دیدگاه مهاد آقازیلات است.

خوب، در غزه، ناظران، هاواپیما، نشان، میداد، روسیه، اوئل، امروز، حرم، هاوایی، اوکراین

جاده روسی در ۲۰ مایل (۳ کیلومتر) از خارکف و شهر بازار-گیترین شهرهای-اوکراین که با تجهیزات و وسایل حمل و نقل معمولی در روسیه ساخته شده است در مورد مجمع Ast.

شما منبع نازدیک هستید، که ایالت اوکراین است که از حشدر، آمریکا، RA حمایت می کند، از کردها حمایت می کند و می گوید: “ممکن است قطع شود” حمله به دار روزهای اینده آقااز شد.

و اما منشأ خاترانشان کرد، به عنوان سومین بار درک، ماه استکه، به کایف، میشود بری حمله قریب الوقوع «تماقیاس» روسی، اماده چود را مورد حمله قرار می دهد. نیوزویک علاوه بر این.

سابین لمیات۲۳ فوریه ۲۰۲۲ ساعت ۱۸:۰۰

۱۶۴۵۶۳۸۰۴۰

دو کاروان نظامی با اسمیت دونتسک – گذرش شهد

می توانید رویترز، گازارش داد که دو کاروان جیداگانه، تجهیزات معمولی بدون علامت، دیدار با شینسای، با آزیموت ماه دونتسک در شرق اوکراین، هنگام حرکت بودند، تماشا کنید.

اوزودند است، راه دیگری است، متفاوت است، به آن می گویند روسی و به بودن منتقل شده است.

خبرنگر و که یاک کاروان شمیل ۹ تانک و یک خودروی جانجی مباشرت نظام بود، اجرا حاضر که کاروان حفار به عنوان کمایون ها و تانکرهای سوخت سازند sdh pod.

دکتر قلمرو دو، منطقه جدای طلب، تحت حمایت روسیه، بود که و ولادیمیر پوتین رز دوشنبه را ببینید که نظر مستقل راسمیت شیناخت است.

سابین لمیات۲۳ فوریه ۲۰۲۲ ۱۷:۴۰

۱۶۴۵۶۳۶۸۴۰

راس، این ممنوعیت

رسانه های کردی Daulat Suis Emrooz، مانند میخواد آتمانان، نتیجه کاناداست که همینطور است و افراد روسی جزء اتحادیه اروپا نیستند.

بیانیه، من آمده آست: «شورای فدرال (کابینه) مایل استامینان نتیجه کانادا سوئیس با عنوان قنادی بری دور زدن تحریم این اثر با شدت به واسطه فدراسیون اروپا بهره مندی از هسته تنش

دیرین بیانیه آمده آست: «بنابرین تحریمه را پرسی مکند و سپ تصمیم میگیرد.

دولت افزود به عنوان یک تماس دائمی با شندین کاشور در بری، تبادل جلسات توجیهی، منبع و مجموعه ای از سوالات.

سابین لمیات۲۳ فوریه ۲۰۲۲ ۱۷:۲۰

۱۶۴۵۶۳۵۶۴۰

نخستوز، وزیر انگلس، مگوید، پوتین، باید، شکت باکرد

منبع کشور من توسط رویترز، بوریس جانسون امروز و منبع کشور من ارائه شده است.

Nakhstuzzizir Be Namayandgan و Rosai Sanat Mali، Tanzim Kanandha و Anjimanhai Commercial Gaut Ke Tahrim Hai Shadidater «تفاوت یافتن میکیند و نتیجه تغییر میداد. کلبه بید پوتین با خورد.

Boris Jansson Amroz Shamara 10 Rapray PMQ Turk Mi Canada

(AP)

آقای جانسون با آنها ملاقات کرد تا دربارا رویکرد دولت در قبال مخالفت ها با او روسیه ps As Anne ke Mesko Ba It Rasmit Shenachten مناطق بسیار شدید اوکراین دارد آدرس مستقل دارد، یک چرخ دنده آز حمله به زمزمه طرف خود Ra سخت شدن کرد، گفتگو .

سابین لمیات۲۳ فوریه ۲۰۲۲ ساعت ۱۷:۰۰

۱۶۴۵۶۳۳۸۳۸

اسپانیا به عنوان پیروان اسپانیایی Juast ta Ukraine ra “موقتا” کناند را ترک کردند.

اسپانیا، در اینجا توصیه من است، در اسرع وقت، اوکراین، یک مرحله موقت ترک کانادا را ببینید.

خوزه مانوئل آلپارس بوئنو، وزیر امور خارجه اسپانیا، چه مقدار از آن در پارلمان بود: توصیه می کانیم، در اسرع وقت.

اوه، شما به آن ۳۳۴ اسپانیا، اوکراین، بقیه ماندا، و آن ۴۴۵ بود، مردم اسپانیا، روسیه و اوکراین، سخت بود.

خوزه مانوئل آلبارس بوئنو، وزیر امور خارجه اسپانیا

(AP)

به نام رسمی شناختن، جمهوری خودکوانده، مردم، دونتسک، و جمهوری خلق جمهوری خواه لوهانسک، در روسیه، با عنوان «مستقل»، به نام «مستقل» به سمت روز دوشنبه.

غرب اولین، گروه منع های خود را علی الاندهی بانکی و افراد حقیقی، رسانه های روسی، کوردی آست.

سابین لمیات۲۳ فوریه ۲۰۲۲ ۱۶:۳۰

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر