خانه کریس واتس مردر تبدیل به زیارتگاهی برای بیماران شده است – و مردم در سراسر جهان برای خرید آن فریاد می زنند.


از جانبخریداران نگران از آلمان دور هر هفته برای یافتن خانه ای در کلرادو تماس می گیرند که کریس واتس و همسرش شانون، یک قاتل محکوم، قبل از اینکه یک مادر باردار دو دختر خردسالشان را به قتل برساند، در آنجا زندگی می کردند. بستگی ندارد.

کلارک درای، وکیل ورشکستگی گفت: «گفتنش برای من سخت است. برخی از این کنجکاوی ها راضی کننده است.» «برخی از آنها فقط افرادی هستند که برای یافتن خانه در این بازار مشکل دارند – و هر کاری که لازم باشد انجام خواهند داد.»

در حال حاضر، خانه – در یک منطقه آرام در نیم ساعت شمال دنور – از نظر قانونی تایید نشده است. در حالی که خریداران بالقوه فریاد می زنند تا به خیابان بروند، ساکنان محله از توجه خسته شده اند.

برخی از آنها قبلا فروخته شده و رفته اند.

ما از این موضوع خسته شده ایم.

کریس واتس در حال حاضر پس از اعتراف به جرم قتل همسرش شانان و پسر متولد نشده آنها در حال گذراندن حبس ابد است و دختران آنها بلا ۴ ساله و سلست ۳ ساله در حال گذراندن حبس ابد هستند.

(اینستاگرام)

دیگری که در آن زمان در آنجا زندگی می کرد، گفت که با برخی از همسایگان بی گناه در مورد این پرونده مصاحبه شد – و بعداً آنها را تحت تعقیب قرار دادند و مجبور به فرار کردند. برخی دیگر از گردشگران غم انگیزی که دائماً در حال تردد در اطراف و توقف برای عکس گرفتن هستند خسته شده اند. خانه خالی واتس نه تنها قفل شده و با تابلوهایی پوشانده شده است که به پلیس هشدار می دهند که تماس خواهند گرفت، بلکه همسایگان نزدیک نیز هشدارهای مشابهی را به درها یا اموال آنها ارسال کرده اند.

واتس که پس از اعتراف به جرم قتل خانواده اش در زندانی در ویسکانسین زندگی می کند، طبق سوابق ملکی هنوز صاحب خانه است. اما در سال ۲۰۱۹، پدر و مادر شوهرش یک شکایت غیرقانونی ۶ میلیون دلاری با او تشکیل دادند که منجر به توقیف خانه فردریک در کلرادو شد – به این معنی که درآمد حاصل از فروش به آنها سپرده می شود. اتحادیه صاحبان خانه محلات نیز دارای حقوقی است که بانک سال گذشته آن را به حراج گذاشته است.

دوری گفت: “آنها شروع به گرفتن آن کردند، اما بعد متوجه شدند – من کار آنها را توضیح می دهم – آنها فکر کردند واقعاً دزدی وجود دارد و فکر کردند “ما این را نمی خواهیم.” بستگی ندارد“تعمیر و نگهداری HOA و هر چیز دیگری به جز دور نگه داشتن اسکوترها” را توضیح می دهد.

“اگر آنها آن را تصرف کرده بودند، تا حد زیادی در این ملک فرو می رفتند.”

او شخصاً در پرونده واتس دخالت نداشت، اما پس از استناد به پرونده ورشکستگی و بی خانمانی، متوجه شد که همیشه با سهامداران در تماس تلفنی است. او می‌گوید که حتی مجبور شده بود یادداشتی برای کارکنانش بنویسد و توضیح دهد که چرا آنها این همه تماس دریافت می‌کنند. بستگی ندارد.

واتس و شانون این خانه نوساز را در سال ۲۰۱۳ به قیمت کمتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار خریدند. اکنون ارزش آن تقریباً دو برابر شده است. این خانه ۴۲۰۰ فوت مربعی شامل پنج اتاق خواب و چهار حمام، درست در گوشه مدرسه محلی، یک زمین بازی و، متأسفانه، یک بنای حفاری است. فردریک پر از چاه های نفت است و واتس نه تنها برای آنادارکو پترولیوم کار می کرد، بلکه همسرش را در گوری کم عمق دفن کرد و اجساد دختران جوانش را در مخازن نفت پنهان کرد.

درب خانه واتس در فردریک، کلرادو، قفل است و بیلبوردها به تماشاگران کنجکاو هشدار می دهند که از ملک دور بمانند.

(شیلا فلین)

واتس که ماه آینده ۳۷ ساله می شود، در آگوست ۲۰۱۸ همسرش را در یک دعوا کشت، زمانی که به او گفت با او رابطه نامشروع دارد و می خواهد از او طلاق بگیرد. پس از اینکه شانان – که پسری به نام نیکو را باردار بود – بلا ۴ ساله و سلست ۳ ساله را خفه کرد.

این کارگر نفت ابتدا سعی کرد قتل دختران را به شانان ربط دهد و سپس به قتل تمام خانواده خود اعتراف کرد. والدین شانون، ساندرا و فرانکلین رازوزیک، در همان روزی که برادر شوهرشان به جرم خود اعتراف کردند، شکایت کردند.

وکیل آنها پس از یک دعوای مدنی گفت که بعید است آنها نزدیک به ۶ میلیون دلار را ببینند، حتی اگر یک سکه دریافت کنند – حتی اگر آنها از درآمد خود اطلاع داشته باشند.

استفان لمبرت در سال ۲۰۱۸ گفت: کاملاً واضح است که کریس واتس پول ندارد. او جی نیست. سیمپسون قرار نیست میلیون‌ها دلار از آن درآمد کسب کنیم.»

آقای لمبرت بلافاصله به تماس برای اظهار نظر پاسخ نداد بستگی ندارد. اما زمانی که این شکایت ثبت شد، او گفت که هدف خانواده جلوگیری از سود بردن واتس از قتل‌های وحشیانه است.

او گفت: «فقط اگر بعد از ۲۰ سال تصمیم به نوشتن کتاب بگیرد، می‌توانیم برای آن پول بیایم.

بر اساس این دادخواست، والدین شانون پس از قتل قادر به خوردن، خوابیدن و یا حتی ترک خانه نبودند – به ویژه پس از اتهامات اولیه واتس مبنی بر اینکه همسرش دخترانشان را به قتل رسانده است، باعث ایجاد تئوری های توطئه و آزار و اذیت شد.

در این دادخواست ادعا شده است: “همانطور که سیندی ریزوکیک گفت، او هر روز احساس می کند در حال مرگ است و همیشه گم شده و برای خانواده عزیزش گریه می کند.” تا به امروز، خانواده Ryzuchik برای بلند شدن از رختخواب مشکل دارند، آنها همیشه هر روز و هر شب گریه می کنند.

واتس که ماه آینده ۳۷ ساله می شود، با شکایت غیرقانونی ۶ میلیون دلاری توسط والدین قربانیش در همان روزی که او به گناهش اعتراف کرد، موافقت کرد.

(DP)

واتس کتابی ننوشته است، اما برنامه های ویژه تلویزیونی و وحشیانه وحشتناک قتل ها این پرونده را در آگاهی عمومی به ویژه مستند نتفلیکس به منصه ظهور رسانده است. قتل آمریکایی: خانواده بعدی، که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد.

در این عکس واتس از خانواده اش التماس می کند که به خانه برگردند و در نهایت به قتل خود اعتراف کنند. جزئیات نحوه دقیق کشته شدن هر سه مشخص شد تا قابل هضم باشد. دختران تماشا کردند که واتس جسد همسر متوفی خود را که در ملحفه پیچیده شده بود به داخل ماشین برد و سپس آن را در ماشین قفل کرد.

بلا – که به اندازه کافی چهار ساله بود تا بفهمد چیزی اشتباه است – واتس را تماشا کرد که سلست را خفه کرده بود. از او پرسید که آیا این اتفاق برایش خواهد افتاد و وقتی او را کشت، گریه کرد: بابا، نه.

خود واتس تمام آن جزئیات دلخراش را منتقل کرد.

در حالی که مستندهای جنایی واقعی وحشت را روایت می کردند، فاش شد که یکی از همسایگان فیلم های امنیتی تکان دهنده را به مقامات نشان داده است – و ظاهراً اولین کسی بود که واتز را مشکوک نشان داد.

طبق اسناد، خانه آن همسایه، ناتان تریناستیچ، سال گذشته فروخته شد. در دسترس نبود بستگی ندارد.

در همین حال، واتس به اتهام قتل و معلولیت در ویسکانسین زندگی می کند. لوکیلو به رانندگی ادامه می دهد و حتی سعی می کند وارد خانه خانواده شود. هر کسی که به ملک نزدیک شود با چندین سیگنال هشدار داده می شود که پلیس تماس خواهد گرفت. همچنین به آنها هشدار داده شد که چیزی را از قلم نیندازند. همسایه ای می گوید بستگی ندارد این خانه پس از کشته شدن توسط افرادی که همه چیز از گل گرفته تا غذا را بدون هیچ توضیحی رها کرده بودند غارت شد.

آقای درای که چندین دفتر در منطقه بزرگ دنور دارد، گفت: هفته‌ای یک بار با افرادی که می‌خواهند این خانه را بخرند تماس می‌گیرم.

مردم می خواهند آن را بخرند، اما نمی توانند آن را بخرند … نه در بازار.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر